vlakno o Rehacich zmizelo.

Vaše dotazy a připomínky na provozovatele GunShop.cz.
Dotazy na konkrétní objednávky zasílejte, prosíme, na náš email nebo použijte dotazovací formulář

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Pravidla fóra
Urgentní požadavky na problémy s fórem směřujte soukromou zprávou na uživatele kalda
Odpovědět
COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

vlákno o Řehácích zmizelo.

Příspěvek od COOK » 19 led 2015 17:03

Bylo tu velký vlákno o zkušnostech zákazníků s těmato "lidma" a najednou tu není.

Kdo ho vymazal a proč?


COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

Re: vlákno o Řehácích zmizelo.

Příspěvek od COOK » 21 led 2015 20:50

Dobře, takže nikdo nic k tomu nemá.
Takže jsem toho názoru, že inžinýr Daniel Ře*ák a jeho soukmenovci vyvynuli tlak na majitele fora, s hrozbama žalob apod. Ti vyměkli a vlákno s Řehákovic letitou špínou vymazali. Pánové, s takovou se nikam nedostaneme.

Víte jaký je můj názor na průměrný obyvatele České republiky? Jsou to připosraní přizdisráči.

dodatek: Fascinující! Když chci v tomhle příspěvku napsat slovo Řeh-ák, systém mě zastaví a napíše zprávu: "Byl detekován nedovolený text (zakázané slovo)! Prosím, opravte zvýraznění text." A zvýrazněno je slovo Řeh*k, (bez hvězdičky). Prosím, co si mám o tom myslet? Nechápu.
mari
Příspěvky: 1043
Registrován: 12 úno 2009 13:43
Bydliště: JČ, Pha

Re: vlákno o Řehácích zmizelo.

Příspěvek od mari » 21 led 2015 21:21

Tak takovou cenzuru jsem zde na foru jeste nezazil. Schvalne jsem to zkusil a sam system se brani. bylo tu hodne cenzury,mazani prispevku...ale tohle? Asi jsi nekomu slapl na kuri oko. Lhari a zlodeji mivali provilegia,vypada to ze doba se nezmenila.
pelanj
Příspěvky: 255
Registrován: 28 úno 2013 13:29

Re: vlákno o Řehácích zmizelo.

Příspěvek od pelanj » 22 led 2015 14:24

Zkuste vyhledávání. Místo inkriminovaného jména jsou jen hvězdičky...
scorpions-cz
Příspěvky: 61
Registrován: 09 kvě 2013 11:45

Re: vlákno o Řehácích zmizelo.

Příspěvek od scorpions-cz » 22 led 2015 14:28

Třeba to svou pověstí dotáhli tak daleko,že je jejich jméno už sprostým slovem :lol:
gunshop
Administrator
Příspěvky: 34
Registrován: 23 kvě 2005 15:27
Kontaktovat uživatele:

Re: vlákno o Řehácích zmizelo.

Příspěvek od gunshop » 23 led 2015 14:30

Vákno o Řehácích zmizelo na jejich výslovnou žádost - vzhledem k tomu , že nemáme čas prověřovat pravdivost příspěvků , bylo toto vlákno smazano , pokud má někdo potřebu se tím dále zabývat , nechť si založí vlastní forum s tímto vláknem a tam to řeší. Toto forum nebylo primárně založeno ke komerci , prezentaci firem ani k posuzování jejich komerčních aktivit .
Milan Zloch
Příspěvky: 15
Registrován: 11 črc 2006 13:25

Re: vlákno o Řehácích zmizelo.

Příspěvek od Milan Zloch » 23 led 2015 19:18

To jsou mi ale novinky,
žil jsem v tom, že fórum je otevřené a lze zde probírat, samozřejmě slušnou formou a ne v rozporu s platnou legislativou, cokoli co se zbraní týče a všeho kolem. Zkušenosti z různými prodejci, puškaři a "fachmany" se probírají na různých fórech.
Ale jen zde, na žádost dotčených, dojde ke smazání všech publikovaných názorů. Nějak mi to hlava nebere.
Kolem zbraní se pohybuji přes třicet let, ledacos jsem viděl a slyšel, včetně názorů několika velmi zklamaných lidí z jednání zrovna této firmy (rok-dva zpět).Ale abych byl spravedlivý, není to jediná "problémová" firma.
Takže nám nezbude nic jiného, než v příspěvcích firmu nezmiňovat a uvést, že jde firmu, jenž je pro toto fórum tabu.
Každý bude vědět o koho jde.
Nenechme si to líbit. :evil:
COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

Re: vlákno o Řehácích zmizelo.

Příspěvek od COOK » 23 led 2015 22:23

Na jejich žádost?!

A kdo po vás chce, abyste prověřovali pravdivost příspěvků?? Pokud se Řepákům něco nelíbí, ať podají trestní oznámení na toho, kdo o nich píše. Co vy s tím máte společnýho?

Jeden by blil...
Uživatelský avatar
Zdendaxx
Příspěvky: 389
Registrován: 05 led 2014 17:56
Bydliště: Altstadt
Kontaktovat uživatele:

Re: vlákno o Řehácích zmizelo.

Příspěvek od Zdendaxx » 26 led 2015 09:17

Tohle je opravdu docela "silné kafe" :?: :shock: :idea: Je pravdou že o této firmě a jejím neseriózním jednání kolují úplné legendy(vesměs negativní). Vzhledem k tomu, že jsem z jejího blízkého okolí, nepotřebují k tomu ani internet, znám dost lidí s negativní zkušeností osobně. Já na základě právě těchto zkušeností a také třeba právě smazanému vláknu, jsem se nákupů u zmiňované firmy vyvaroval, ale co Ti ostatní :?: :?: :?: ......svým způsobem závislý a odkázaní na informace prostřednictvím internetu :?: :?: :?: Myslím že i v tom spočívá úloha veřejného fóra, varovat a upozornit, před případnými problémy a neseriózním jednáním. V dnešní době bych nečekal, že je něco takového vůbec možné :roll:
A nemůžu se zbavit pocitu, že tohle mazání na "přání", není a nebylo tak úplně "košer" :!: :?: :idea:


Já osobně na adresu zmiňované firmy nic špatného psát nemůžu, právě proto, že žádnou takovou zkušenost nemám.
A psát, že mi jeden známý říkal, je opravdu pod mojí úroveň, přesto že mu věřím. Nakydalo se tu spoustu "špíny", ale tím, že se na "přání" smaže celé vlákno, firmě na serióznosti rozhodně nepřidá, je to přesně naopak. Jak už tu někdo psal, není jistě povinností provozovatelů fóra ("že nemáme čas prověřovat pravdivost příspěvků"...)prověřovat pravdivost příspěvků. Pokud tu byli nějaké lži, či nepravdy mohli se k tomu zástupci firmy vyjádřit a vyvrátit to přímo ve vlákně, je jasné že na vlastních stránkách to ventilovat nebudou. Tímto vlastně jen nepřímo potvrdily, že s tou seriózností jsou dosti na "štíru" :!: .....Hodně lidí si dalo práci, věnovalo svůj čas, na to aby upozornili a varovali ostatní.....Je tedy na zamyšlení, pro provozovatele fóra, jestli byl tento krok (smazání celého vlákna) správný :?: :?:
Walther LG 300 XT Carbontec Custom/ Burris Timberline 4.5-14x32
_____________________________
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/
gunshop
Administrator
Příspěvky: 34
Registrován: 23 kvě 2005 15:27
Kontaktovat uživatele:

Re: vlákno o Řehácích zmizelo.

Příspěvek od gunshop » 26 led 2015 12:39

S touto firmou jsme rozvázali veškeré aktivity , znamená to , že na našem foru nejde jejich jméno ani zobrazit , opravdu nemáme čas ani zbytečné prostředky se tím zabývat . Ještě bych chtěl podotknout , že forum gunshop je soukromé forum , kde jsou vítáni všichni kdo si chtějí popovídat o zbraních a všem co k tomu patří , samozřejmě bez emocí , nevhodných slov apod.
Uživatelský avatar
Zdendaxx
Příspěvky: 389
Registrován: 05 led 2014 17:56
Bydliště: Altstadt
Kontaktovat uživatele:

Re: vlákno o Řehácích zmizelo.

Příspěvek od Zdendaxx » 26 led 2015 14:13

Po zvážení si uvědomuji, že to ze strany provozovatele zřejmě nebylo jednoduché rozhodnutí. I když možná né správné, ale určitě rozumné :wink: .(Ono se to, s pozice nezúčastněných kecá...já vím :) )"nemáme čas ani zbytečné prostředky , se tím zabývat"..Tomu také rozumím, chápu že v případě právního sporu by se nejspíš mnoho lidí tohoto fóra nebylo ochotno finančně podílet. Sice mám informace jen z doslechu, ale jejich nevybíravý (zmíněné firmy) způsob jednání, je poměrně známý. Dokáži si představit jak asi ta "výslovná žádost" vypadala a co jí předcházelo resp. doprovázelo :idea: Některým lidem je zkrátka lepší jít z cesty.....bohužel, ale chápu to :!: :idea:
No myslím že už nemá cenu to nadále rozpitvávat, asi je načase se začít věnovat něčemu duchaplnějšímu :wink:
Walther LG 300 XT Carbontec Custom/ Burris Timberline 4.5-14x32
_____________________________
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/
COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

Re: vlákno o Řehácích zmizelo.

Příspěvek od COOK » 26 led 2015 19:51

gunshop: A vlákno s popisem jejich špíny je nějaká vaše "aktivita" s Řehákama? Jistě že ne.

Pokud chcete šetřit "prostředky", měli jste dát vědět mě, nebo někomu jinýmu. Vlákno lze uložit do jednoho souboru, tady vymazat a nahrát na server mimo ČR. Nebo editovat, co jim vadilo nejvíc. Né, smazali jste ho, což je to nejhorší co jste vůbec mohli udělat. Slušní lidi prohráli, zmr** vyhráli.


"Některým lidem je zkrátka lepší jít z cesty.....bohužel, ale chápu to" -Ano, ustupováním vstříc světlým zítřkům obyvatel ČR. Zajímavý, že já jim neustoupil a nezkusili proti mě nic. No protože nic nemají!
COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

Re: vlákno o Řehácích zmizelo.

Příspěvek od COOK » 27 led 2015 19:35

Tady jsou tři maily od danečka, jak mě po ukradení 4300 Kč hezky "žádal" o vymazání toho prvního krátkýho příspěvku, kde jsem řek, že mě okradl. Svoje reakce na tyhle jeho maily pověsím jinde, protože tady by byly vymazány pro móc velkou neuctivost k tomuhle váženému sebevyvolenci.


______________________________________________________________
> Od: "Zbraně Ře*ák & Ře*ák" <info@*****-lov.com>
> Komu: *****
> Datum: 19.02.2014 10:22
> Předmět: RE: Gew.88
>
>Vážený pane *****,přijde Vám normální pod anonymním názvem COOK zveřejňovat tyto bláboly ? To si myslíte ,že si to necháme líbit ?
>Aby jste svým mozečkem pochopil,o co šlo. Částku jsme snížili proto,že puška nám došla s přeraženou pažbou. Foto přeražené pažby
>jsem Vám i poslal. Opravdu nevracíme všechny peníze pokud je nám zboží předáno poškozené. Pokud by jste předal pušku v pořádku,
>nepoškozenou,částka by byla předána celá. Takže-okamžitě smažte Váš hloupý příspěvěk,nebo to předám Policci.
>
>S pozdravem Ře*ák
>PS: Také nevím o tom,že bychom si tykali
>





>Zdravím,nevzpománám si,že bychom si tykali. Taková drzost. Nejprve je třeba hledat chybu u sebe. Pokud by jsme zboží dostali neporušené,částku bychom

vrátili celou. To by každý snad pochopil. Takže vše dávám na Policii a ta "anonymy" spolehlivě "vyléčí".
>
>S pozdravem Ře*ák







> Od: "Zbraně Ře*ák & Ře*ák" <info@*****-lov.com>
> Komu: *****
> Datum: 25.02.2014 09:46
> Předmět: FW: FW: Gew.88
>
>Zdravím Vás,
>
>na podobné situace pamatuje i trestní judikatura (viz příloha k vydírání a pomluvě)
>
>
>PS:
>Na všech fórech je známa identita a pokud je někdo tak blbý, že předem vyhrožuje, že to "někdo" někam zkopíruje, bude oficiálně donucen to odstranit.

Zřejmě chcete psychickým nátlakem dosáhnout na platbu za zničenou pažbu, na kterou nemáte právní nárok.
Odpovědět