Slavia 634

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Slavia 634

Příspěvek od Martin K » 08 led 2015 10:55

Já se omlouvám, ale já musím, když tak ať to někdo z modů celý smaže a nebo radši přesune sem, díky: http://forum.gunshop.cz/field-target-hu ... -1215.html...
Ranovaku, ty jsi fakt s prominutím jouda. ty o mě budeš říkat, že jsem demagog? ten který záměrně klame a uvádí zavádějící fakta? tak tady je takový malý výtažek z tvých postů:
ranovak píše:...se zažitým mýtem, že pružiny jsou nepřesné, že se s nimi nedá závodit
kdo a kde toto tvrdil?!
ranovak píše:sám Martin napsal že jsou pružiny zhruba v polovině startovního pole, tzn, že střílíme lépe jak cca polovina střelců s jejich zázračnými a ultra přesnými PCP :) ).
napsal jsem, že ti nejlepší z nich jsou někde v prostřed. a to jsem tomu ještě docela dost nadsadil, stačí se podívat na ty tabulky co jsem zkopíroval. naprostá většina pružinovek je na úplně samém chvostu.
ranovak píše:Já šel svůj první závod také s S634. A kupodivu jsem ani nebyl poslední! :wink:
prosím pěkně, co to bylo za závod? já si totiž na tvůj první závod HFT velmi dobře pamatuju... tam jsi poprvý viděl sklopku na vlastní oči, takže rozhodně jsi žádný HFT se slavií nešel :D
ranovak píše:Tvrzením že si musí začátečník koupit jedině PCP (s příslušenstvím se bavíme o 15-20.000 Kč), pokud chce přesně střílet mnoho začátečníků spíše odradíte.
toho nováčka odradíš mnohem více ty, s kecama o pružinách. protože on si koupí celej natěšenej HW97 za 12k ( za 10k i s optikou si tu fakt žádný nepamatuju ) s tím, že bude střílet centimetrový kolečka na 30 metrů a ejhle, ono nic. kdežto s AA400 za 15k dokáže prohnat komplet všechny mistrovský pušky který ve startovním poli budou! to se mu s HW97 natož se Slavií nikdy, ale opravdu nikdy nepodaří!

a tohle jsou podložená fakta, kamaráde. nikoliv nějaké výcucky z prstu...


dycky STEYR
ranovak
Příspěvky: 902
Registrován: 15 lis 2013 19:23

Re: Slavia 634

Příspěvek od ranovak » 08 led 2015 12:03

Když musíš tak musíš. To je tvůj problém. Možná by pomohla studená sprcha... :wink:
ranovak píše:Já šel svůj první závod také s S634. A kupodivu jsem ani nebyl poslední! :wink:
MartinK píše:prosím pěkně, co to bylo za závod? já si totiž na tvůj první závod HFT velmi dobře pamatuju... tam jsi poprvý viděl sklopku na vlastní oči, takže rozhodně jsi žádný HFT se slavií nešel :D
Tak to je vidět, že už si buď nic nepamatuješ nebo zase píšeš o něčem a čem nemáš ani páru. Pokud takové tvrzení nedokážeš, jseš jen sprostý lhář! :wink:
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Slavia 634

Příspěvek od Martin K » 08 led 2015 12:15

Naposledy upravil(a) Martin K dne 08 led 2015 12:27, celkem upraveno 1 x.
dycky STEYR
ranovak
Příspěvky: 902
Registrován: 15 lis 2013 19:23

Re: Slavia 634

Příspěvek od ranovak » 08 led 2015 12:27

Opět kecáš.

http://www.fieldtarget.cz/reporty/2013/ ... -2013.html
(P.S. Tehdy jsem měl jiný nick, ale určitě ho uhodneš... :wink: )

Takže teď čekám tvoji veřejnou omluvu!
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Slavia 634

Příspěvek od Martin K » 08 led 2015 12:29

už jsem si to našel... máš pravdu, na tomto závodě jsem měl poněkud jiné starosti než si všímat nováčků :) . ano, tak za tohle se ti omlouvám, ale to stejně na ostatních věcech kolem pružinovek, o kterých tu vedeme diskuzi, nic nemění :)
no a když už tedy tvrdíš, že opět kecám, tak kde ještě?
dycky STEYR
ranovak
Příspěvky: 902
Registrován: 15 lis 2013 19:23

Re: Slavia 634

Příspěvek od ranovak » 08 led 2015 12:37

MartinK: Já mám na věc zcela odlišný názor, ale o tom se s tebou dál bavit nebudu. Jak už jsem jednou psal, je to ztráta času. Závěr ať si každý udělá sám.

To all: Je zvláštní že jen minimum lidí co pružinovky (kvalitní) mají o nich tvrdí že jsou nepřesné. Ale střelci z PCP hned vyletí jak čertíci z krabiček, když se někdo otře o jejich (často) drahé mazlíčky a dovolí si říci, že se jim vyrovná i jiné řešení.

Ad S634: Když se s ní někdo naučí, trochu si ji poladí, tak s ní dobrý střelec dokáže přestřílet i dražší pružinovky. Viz třeba zde zmíněný Šimon, který s ní na soutěžích HFT střílí a nejednu dražší pružinu již přestřílel.
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Slavia 634

Příspěvek od Martin K » 08 led 2015 12:51

jak už jsi sám někde jednou vtipně poznamenal, já musím mít vždy poslední slovo, tak si ho neodpustím ani teď:
1. neslyšel jsem od nikoho z nás, že pružinovka ( kvalitní! ) je nepřesná!! naopak! téměř každý z nás kvalitní pružinu měl nebo stále má! proč asi?!
2. sebekvalitnější pružinovka nikdy nebude na stejné úrovni jako kvalitní PCP! může jí šlapat na paty, může se občas přiblížit, může se občas ( když bůh dá ) vyrovnat, ale nikdy se ji z dlouhodobého hlediska nebude rovnat...
3. tvoje úvaha o S634 je opět ukázkový příklad demagogie: jakýkoliv střelec se slavií zcela určitě přestřílí např. mého otce s mým Steyrem. znamená to, že je S634 lepší než Steyr?! bavíme se tu o vzduchovkách, nikoliv o střelcích. takže samotná slavie nikdy nebude na úrovni HW97 a dalších kvalitních pružinovek. prostě tu jen plácáš a mícháš dohromady jablka, hrušky, švestky...
dycky STEYR
ranovak
Příspěvky: 902
Registrován: 15 lis 2013 19:23

Re: Slavia 634

Příspěvek od ranovak » 08 led 2015 13:15

Martin: Ty jsi srandista. A evidentně ti dělá navíc problém chápat psaný text. Bod č.3 jsi v demagogii přeměnil ty.
Použiji další tvůj oblíbený obrat: Ukaž mi, kde jsem psal něco o tom, že je S634 lepší než HW97 či TX ap. :wink:

Ten bod byl pro toho majitele S634, že při trošku víc snahy se i s tou S634 (když nechce investovat do něčeho lepšího) může slušně umístit (u nás) v kategorii pružin. Třeba proto, že třeba někteří majitelé HW/TX nejsou tak dobří střelci jako on. Nic víc, nic míň. Ale jak jsi sám přiznal, musíš mít přece poslední slovo a tak jsi vesele smíchal ty hrušky, jablka a švestky v ještě větší blivajz než je u tebe obvyklé... :wink:
Uživatelský avatar
xxMARSHALLOWxx
Příspěvky: 22
Registrován: 28 pro 2014 10:35
Bydliště: Třeboň

Re: Slavia 634

Příspěvek od xxMARSHALLOWxx » 08 led 2015 19:06

Ahoj,
dneska sem si vzal do hlavy, že začnu šetřit na ňáký vzduchový dělo, a už mám jasný favority:

PRUŽINOVKY:
HW 97
Air Arms Pro Sport
Cometa Fusion (ale to asi spíš ne)
nebo nějaká Diana
PCP:
CZ200
HW100 (ale s tímhle PCPčkem se můžu jít hned rozloučit-na to si jenom tak nenašetřím :lol: )
Evanix (kvůli full-autu-ale je to předražený)

Co si o těchto vzduchovkách myslíte vy ?
Nemáte nápad na nějakou kvalitní PCP vzduchovku?
Slavia 631 Lux+Bushnell 3-9x40E
Slavia 620
Vz-47 Strakonice
vzduchovka značená římská II
Man
Příspěvky: 154
Registrován: 06 lis 2014 18:57

Re: Slavia 634

Příspěvek od Man » 08 led 2015 19:15

Řekl bych,že o všech typech,které jsi právě jmenoval jsou tady samostatný vlákna.Než našetříš,do té doby je jistě stihneš všechny přečíst a pak se stejně budeš muset rozhodnout sám.
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Slavia 634

Příspěvek od Martin K » 08 led 2015 19:59

ranovak píše:Ukaž mi, kde jsem psal něco o tom, že je S634 lepší než HW97 či TX ap. :wink:
Ukaž mi nejdříve ty, kde jsem napsal, že tys napsal, že S634 je lepší než HW... :lol: :lol: .
Problém bude na tvém přijímači :wink:
dycky STEYR
ranovak
Příspěvky: 902
Registrován: 15 lis 2013 19:23

Re: Slavia 634

Příspěvek od ranovak » 08 led 2015 21:43

Začínáš být už poněkud obehranej. Zkus něco originálnějšího! :wink:
Franta.cz
Příspěvky: 90
Registrován: 22 dub 2012 22:56
Bydliště: u Brna

Re: Slavia 634

Příspěvek od Franta.cz » 08 led 2015 22:00

Martin K píše:bavíme se tu o vzduchovkách, nikoliv o střelcích. takže samotná slavie nikdy nebude na úrovni HW97 a dalších kvalitních pružinovek.
Ptám se čistě se zájmu.
Stojíš za svým tvrzení i když se bude střílet přes pevná mířidla?Ne přes optiku, tam je to jasný.
mildot
Příspěvky: 947
Registrován: 18 zář 2012 17:55

Re: Slavia 634

Příspěvek od mildot » 08 led 2015 22:07

no tak to bych sázel spíš na 634 páč HW97 žádný mířidlá nemá :wink:
Liebe ist in der luft! Sudet agenci.
Mike1977
Příspěvky: 19
Registrován: 27 pro 2014 14:15

Re: Slavia 634

Příspěvek od Mike1977 » 08 led 2015 22:43

Děkuji Vám, za několika stránkovou poučnou hádavou diskuzi "NE" o Slavii 634, která, zřejmě nejen mne, od této diskuze, a potažmo spíše stránek odrazuje. Myslel jsem, že zde píší nejen "profi" ale i znalí. Ale jak vidím...asi ne. Ale pořád mi nikdo neodpověděl, co budou dělat PCP majitelé, až zjistí, že není stlačený vzduch v bombách.....jak budou střílet? (ano, napumpují si ho... :-) Tady asi "pružináři" mají jistou výhodu (pokud tedy mají dostatek náhradních dílů...a diabolek :-)
Odpovědět