Kufr na malorazku

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

barisoft
Příspěvky: 42
Registrován: 08 dub 2008 17:17

Re: Kufr na malorážku

Příspěvek od barisoft » 10 úno 2010 11:46

Já si zatím nemůžu stěžovat. Taky jsem se bál, že mi madlo zůstane v ruce, ale zatím se to nestalo. Na to jakou nese váhu tak docela v pohodě. Výhodné jsou i ty ochranné rohy. Když někde ťukneš, tak se nemusíš bát, že se zničí celý kufr. Vím, že jsou lepší, ale moc se mi vzhledově nelíbí a taky cena je jinde. Takhle nikdo neví jestli jdu na ryby nebo nesu protiletadlovou střelu země-vzduch :lol:


drevak3
Příspěvky: 57
Registrován: 02 říj 2012 19:34
Bydliště: Zdice

Re: Kufr na malorážku

Příspěvek od drevak3 » 25 pro 2014 05:35

já o tom z aukra také přemýšlím, ale trochu se bojím té váhy. ono 6,5 kg prázdný kufr není málo a ještě do toho flinta
retrros
Příspěvky: 218
Registrován: 01 pro 2007 15:24
Bydliště: Morava

Re: Kufr na malorážku

Příspěvek od retrros » 28 pro 2014 21:43

Taky ho mám. Ale tahal jsem v něm 4 obyč. vzduchovky a v poho. Pak jsem někde hábnul o hranu a urval jeden ze zámků, jinak v pohodě. Pro jeden kvér s optikou a příslušenstvím je super.( teda za tu cenu). jo a fakt to chce širší auto. já ho mívám ve fabii na zadních sedačkách trochu šikmou, aby se daly zavřít dveře. Dneska pokud chceš něco opravdu odolného, tak jedině celoplast
slavia 630,631, tau-6, drulov DU10, markham ''king''single shot, Webley Mk.III , Webley senior, BSA meteor, Diana mark IV a dalsi anglicanky
Odpovědět