Air Arms EV2

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Hellboy » 29 zář 2014 16:43

Tos to neni nic extra noveho ohledně pusek ano vzdyt zabakova aa byla sem tam presnejsi nez steyr ale jak pises spoust a ergonomii pazby možnosti vyvazeni a presneho nastaveni na tebe te dostava o level vyse
Jinak evo fajne az na ten regulik ale na druhou stranu on odejde po case stejne skoro na kazde pusce spis o to kdy a na evu to byva ponekud driv nez by se cekalo jinak fajn hracka


od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
Vypišek
Příspěvky: 217
Registrován: 06 pro 2012 18:14
Bydliště: DLK

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Vypišek » 29 zář 2014 17:20

Hellboy píše:Tos to neni nic extra noveho ohledně pusek ano vzdyt zabakova aa byla sem tam presnejsi nez steyr ale jak pises spoust a ergonomii pazby možnosti vyvazeni a presneho nastaveni na tebe te dostava o level vyse
Jinak evo fajne az na ten regulik ale na druhou stranu on odejde po case stejne skoro na kazde pusce spis o to kdy a na evu to byva ponekud driv nez by se cekalo jinak fajn hracka
Moje Evo je staré 3 roky a 3 měsíce a zatím funguje regulátor aspon podle předcházejících majitelů jej nikdo neměnil.Znám pár lidí co jim zatím funguje.V JSB novej stojí 1800 Kč a když bych jej měl měnit co 5 let tak mi to neva.Jen nechápu když se tam rozsype nějaký O kroužek proč to nikdo neopravuje.
Nějaké to PCP se najde ale EV 2 je moje nej
Uživatelský avatar
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Hellboy » 29 zář 2014 17:32

To zjistis velmi jednoduše nejvic trpi na to , že první rána třeba po 10 minutách bývá nižší pokud je to třeba až po půl hodině nebo hodině je to ještě dobrý ale mne to kleslo po par minutách a stím se hft střílet noc nedalo
Většinou se to zhoršuje do te míry ze to pak už není únosné
Jo taková je doba věci se meni a neopravuji to by vyrobce nic nevydelal ale to se tyka skoro vseho
od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
Vypišek
Příspěvky: 217
Registrován: 06 pro 2012 18:14
Bydliště: DLK

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Vypišek » 29 zář 2014 18:10

Hellboy píše:To zjistis velmi jednoduše nejvic trpi na to , že první rána třeba po 10 minutách bývá nižší pokud je to třeba až po půl hodině nebo hodině je to ještě dobrý ale mne to kleslo po par minutách a stím se hft střílet noc nedalo
Většinou se to zhoršuje do te míry ze to pak už není únosné
Jo taková je doba věci se meni a neopravuji to by vyrobce nic nevydelal ale to se tyka skoro vseho
Od výrobce bych to ani nečekal ale zlatý český ručičky by to mohly zvládnout vyměnit.Jinak první rána po 2 dnech byla o 5m
pomalejší,kolega tady z fora má zase první o 2,5 rychlejší.Pak už do +-1,5m/s.
Nějaké to PCP se najde ale EV 2 je moje nej
Uživatelský avatar
cannis
Příspěvky: 2000
Registrován: 12 bře 2012 12:28
Bydliště: 49.1547706N, 16.8744911E

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od cannis » 30 zář 2014 08:26

2,5 metru bych neřešil a těch 5 si před první položkou odfoukneš a je to v cajku. Mě kolikrát na chronu naskakuje nekolikrát za sebou stejná hodnota, to jsem myslel že je v háji a pro jistotu vyzkoušel měřáky 2 za sebou. A vono to je ok :smile: , tak jsem rychlost přestal řešit. Být na střelce takový spoleh jako na flintu, jezdím ze závodů s medailemi :lol:
Ev2 MkIV + Vortex Viper HS LR 2.5-10x32 FFP XLR MOA
Teď už se můžu vymlouvat maximálně na špatnou serii diabolek
https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/18/1 ... .jpg?ver=0
Uživatelský avatar
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Hellboy » 30 zář 2014 09:35

jj to souhlas 2,5 je v klidu a pokud mas 5 za dva dny tak to se prezit a resit jak pise kolega.....
ale ja mel za 5 minut treba 20m dolu coz uz je fakt moc
od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
Vypišek
Příspěvky: 217
Registrován: 06 pro 2012 18:14
Bydliště: DLK

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Vypišek » 30 zář 2014 21:08

Vypišek píše:Všechny nástřely jsou z upnuté zbraně.Dráha střely7m kuchyn,4m otevřená terasa venku, 19m venku.
Jinak dnes proběhl další test EV2 vs Steyer 110.Výsledky nafotím.Parádně jsme s Žábou zabádali.Jednoznačnej výtěz tak nějak není.
Prostě zatím žádná flinta nedokáže držet rozptyl na cca 8mm i za ideálních podmínek.Průměrný rozptyl je vždy více jak 11mm.Obě flinty
dokáží dát i 8mm ale sem tam ale průměr je prostě víc jak 11mm.Testováno v 16J 2x Steyer 110,2xAA510,2xEV2,1xAA410.Celkem 7 flint
a všechny průměr 11a víc.Tak až mi bude někdo tvrdit že na 30m má rozptyl 8mm tak možná má ale dokaž to opakovaně!
Tak vzal jsem posuvku a když změřím vše co nastřílel Steyr 110 a udělám průměr tak dosáhl 12,9mm na 30m(45ran)
EV2 12,4mm na 30m(70ran).Steyr má mín vzorků ale jen jedno střelivo.EV2 se testovalo na 2 střeliva tak když to rozdělím tak
12,1mm a 12,7mm.Ale podstatný je celkový průměr tam to dělá 0,5mm pro EV2.Je to jen první test,bude potřeba víc testů.
Nějaké to PCP se najde ale EV 2 je moje nej
palong74
Příspěvky: 1315
Registrován: 08 zář 2009 22:08
Bydliště: Doma

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od palong74 » 30 zář 2014 21:19

pokud bys chtel Zdeno tak ti pujcim mikrometr :D :D :D silence :D :D :D
Prosport .22-Delta Titanium 4-16x42...u ceho jsem zacinal u toho koncim
Vypišek
Příspěvky: 217
Registrován: 06 pro 2012 18:14
Bydliště: DLK

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Vypišek » 30 zář 2014 21:23

Když se bádá tak se bádá,to se šikne :lol: :lol: :lol: :lol:
Nějaké to PCP se najde ale EV 2 je moje nej
Vypišek
Příspěvky: 217
Registrován: 06 pro 2012 18:14
Bydliště: DLK

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Vypišek » 30 zář 2014 22:04

cannis píše:2,5 metru bych neřešil a těch 5 si před první položkou odfoukneš a je to v cajku. Mě kolikrát na chronu naskakuje nekolikrát za sebou stejná hodnota, to jsem myslel že je v háji a pro jistotu vyzkoušel měřáky 2 za sebou. A vono to je ok :smile: , tak jsem rychlost přestal řešit. Být na střelce takový spoleh jako na flintu, jezdím ze závodů s medailemi :lol:
Po 3 hodinách konzistence +-1,45m v četně první rány.6x po sobě 241,5.Regulátor je jistě zatím v pohodě.Nepokušel se ho někdo rozdělat když mu odešel?
Nějaké to PCP se najde ale EV 2 je moje nej
Uživatelský avatar
cannis
Příspěvky: 2000
Registrován: 12 bře 2012 12:28
Bydliště: 49.1547706N, 16.8744911E

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od cannis » 30 zář 2014 22:09

Já to měl rozdělaný asi po třech letech,odešel mi tam o-kroužek a při velkém chladnu odfoukla celá kartuše. Vyměněn a opět funguje jak má. Nejhorší ze všeho bylo povolit kartuši. Na tu mi Jiřín musel udělat speciální klíč. teď už to jde dobře ale poprvé jsem myslel, že to nerozšroubuju :mrgreen: :mrgreen:
Ev2 MkIV + Vortex Viper HS LR 2.5-10x32 FFP XLR MOA
Teď už se můžu vymlouvat maximálně na špatnou serii diabolek
https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/18/1 ... .jpg?ver=0
Uživatelský avatar
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Hellboy » 30 zář 2014 22:13

jj nekdy to jde tezce nevim proc to tak dotahuji kdyz to neni treba
jinak celkove na EVU je dost mist kde jsou o krozky coz mne docela prekvapuje zbytecne slozite
a muze to pak utikat....problem v regulatoru nejsou primarne O krouzky,ale
mekke dosedaci sedlo ktere se casem vymacka a zacne propoustet docela jsem to s altarosem dlouho resili
od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
Vypišek
Příspěvky: 217
Registrován: 06 pro 2012 18:14
Bydliště: DLK

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Vypišek » 30 zář 2014 22:30

Hellboy píše:jj nekdy to jde tezce nevim proc to tak dotahuji kdyz to neni treba
jinak celkove na EVU je dost mist kde jsou o krozky coz mne docela prekvapuje zbytecne slozite
a muze to pak utikat....problem v regulatoru nejsou primarne O krouzky,ale
mekke dosedaci sedlo ktere se casem vymacka a zacne propoustet docela jsem to s altarosem dlouho resili
To sedlo nejde nějak zabrousit?Nebo udělat nové?Jde ten regl rozdělat třeba jak u cvrčka?
Nějaké to PCP se najde ale EV 2 je moje nej
Uživatelský avatar
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Hellboy » 30 zář 2014 22:34

ale jo jde je z plastu taky to bylo prvni co jsem udelali a ne jednou,ale proste to nefungovalo jak melo ano zlepseni bylo ale takove hodnoty jako mas ty byli z rise snu a scifi
od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
Uživatelský avatar
cannis
Příspěvky: 2000
Registrován: 12 bře 2012 12:28
Bydliště: 49.1547706N, 16.8744911E

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od cannis » 01 říj 2014 15:59

No já mám zkušenost naprosto opačnou. prostě se některý plochy nechaly upravit pro lepší dosednutí ale jinak absolutně bez chyby. Rozhodně jsem s regulátorem spokojený víc, než kdybych to nechal dělat v ofiko servise. To mi pán nebyl ochotný říci nic konkrétního. Nechci pomlouvat JSB jako servis ale přístup je velice nevstřícný asi jako , "ano pošlete to a my vám to za draho opravíme bůhví kdy" a tohle je přesně co nesnáším.
P.S.
Pokud můžu doporučit, nechal bych pro jistotu do kaskády reg od Ondry a je to naprosto bez chyby. Samozřejmě nejdůležitější je perfektní čistota při sborce, žádný patlání olejíčků a všelijakejch sraček co teď museli podstoupit naši borci s Taukama :lol: :mrgreen:
Ev2 MkIV + Vortex Viper HS LR 2.5-10x32 FFP XLR MOA
Teď už se můžu vymlouvat maximálně na špatnou serii diabolek
https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/18/1 ... .jpg?ver=0
Odpovědět