Jak na zbrojni prukaz? - Ostrava

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
mike.mm

Jak na zbrojní průkaz? - Ostrava

Příspěvek od mike.mm » 21 led 2007 19:34

Když už jsme u těch ostrých. Není tady někdo z Ovy, kdo ví jak kde, a jak to chodí na střelnici a v případě že bych si chtěl udělat zbroják? Nějak nad tím začínam uvažovat, ale nejdřív bych chtěl vědet jak to chodí, ne číst starší fóra spíše pokec. Hmm? Jde o to abych než se do toho pustím, věděl zda to budu stíhat a má to cenu nebo nemá... Děkuji


bartus

Příspěvek od bartus » 21 led 2007 19:54

Zajdi si na střelnici Corrado (v Pivovarské restauraci u Ostravaru) a tam se informuj. Pořádají školení i zkoušky, cena za samotnou zkoušku cca 1500,-
http://www.strelnice-corrado.cz/
MARKONY
Příspěvky: 472
Registrován: 02 čer 2004 23:20
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od MARKONY » 22 led 2007 08:42

nebo skus střelnici patriot p Mikesku .
http://strelnicepatriot.hyperlinx.cz/hlavni.php
SUHL 150 Anschutz m54 Ruger 161 Glock 43 K 100 X-Calibur Walther PPK .22LR
mike.mm

Příspěvek od mike.mm » 22 led 2007 14:49

jojo dekuji moc oboum :)
xlibor
Příspěvky: 181
Registrován: 14 bře 2005 00:03
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xlibor » 27 led 2007 00:46

mike.mm píše:jojo dekuji moc oboum :)
nebo zkus take SSK Ostrava-Poruba (skalka) nebo strelnici Stará Běla, obe to jsou venkovni strelnice, alespon me vyhovujou spise venkovni :)
Kdyz ji milujes, neni co resit.
rostar
Příspěvky: 39
Registrován: 27 bře 2006 13:38

Příspěvek od rostar » 27 led 2007 01:16

Jestli chceš, můžu Ti do SZ hodit telefon na Marcela z Corrada, nebo Pepu ze Skalky. Můžeš se jich poptat. R
Si vis pacem, para bellum
MARKONY
Příspěvky: 472
Registrován: 02 čer 2004 23:20
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od MARKONY » 27 led 2007 10:24

SUHL 150 Anschutz m54 Ruger 161 Glock 43 K 100 X-Calibur Walther PPK .22LR
shai_than

ad ZP

Příspěvek od shai_than » 02 úno 2007 12:46

Zdar, jsem z ov a zp mám, nechci někomu kazit kšefty, ale jakékoliv kurzy na jsou zbytečné. Kromě střelby ze sa58 a jednou cz83 jsem byl ohledně zbraní úplný laik, když jsem se rozhodl udělat si zp, postupoval jsem následovně (no, možná na něco zapomenu, už si to zas tak přesně nepamatuju..) - žádost na pčr, zjištění termínu zkoušek (tehdy cca za 30 dnů), potvrzení termínu zkoušek (že už ti nebudou posílat žádné vyrozumění, které bys musel potvrdit atd atd). Dále koupě testových otázek a šprtání - zdá se to nemožné, ale těch cca 400 testových otázek se jde docela lehce naučit a ještě si toho dost zapamatuješ :O) no a mezitím návštěva corada, za 500 mě prodejce naučil manipulaci-rozborku-sborku cz83 (ze které se zkoušky mj dělají), malorážky a brokovnice+z každé zbraně jsem si něco vystřelil a bylo to. Na to corado jsem šel a platil jen proto, že jsem neměl žádného známého se zp, který by mě zaučil.
No a pak zkoušky - první kolo výběr z testových otázek, umíš-neumíš, nač nějaké kurzy. Druhé kolo rozborka+sborka, umíš-neumíš, nač nějaké kurzy. Dále střelba, umíš-neumíš, nevím, jestli se na těch kurzech i střílí.
Toť vše, celkové náklady na 2 skupiny 3500 kč (taky už si přesně nepamatuju kolik stálo co, ale celkově to tak vyšlo). S kurzem by celkové náklady byly min.4500kč. Kdo šetří, má za tři...

ať se ti to vydaří tak nebo tak
shtn
Odpovědět