Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
myzrael
Příspěvky: 163
Registrován: 31 kvě 2006 16:17

Příspěvek od myzrael » 23 led 2007 19:43

to Satan, Cmk, Harp...
Mě přijde docela ujetý zájemcům o plynovku doporučovat ostrou zbraň, když bude mít někdo zájem o ostrou, bude potřebovat poradit jak se s ní bránit apodobně, zeptá se v jiném vláknu.

Přijde mi to stejně divný, když zájemci o vzduchovku, doporučíte malorážku.

Pořád by mě zajímalo, jak byste vyřešili situaci s ostrou jak popisoval Maximstřelec s 5 útočníky s nožem ?


Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 23 led 2007 19:45

Mylsím že by byl jeden smáznutej a zbytek z bandy by už nikdy nikoho neotravoval................třeba by se obrátili na víru :D
mike.mm

Příspěvek od mike.mm » 26 led 2007 14:46

a co tedy ta P99 ? nikdo o ni nic nevi?
mike.mm

Příspěvek od mike.mm » 26 led 2007 15:27

můžete mi někdo poradit kde na netu seženu nějaký popis plynovek, nebo nějaké ty komentáře či recenze apod..? nikde to totiž nemohu sehnat.. děkuji
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 26 led 2007 15:52

On se totiž takovejma hovadinama skoro nikdo nezabývá :D
maximstrelec

Příspěvek od maximstrelec » 26 led 2007 17:44

no prave ze docela hodne lidi to zajima a zvlast takove co nepotrebujou o starost vic s ostrou zbrani
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 26 led 2007 17:54

když se tím hodně lidí zabývá, tak jakto že žádný recenze nejde najít? Asi proto, že rozumný člověk ví, že jako zbraň je to k ničemu a jako hračka je to nebezpečný.
bartus

Příspěvek od bartus » 26 led 2007 20:23

Alfonss píše:když se tím hodně lidí zabývá, tak jakto že žádný recenze nejde najít? Asi proto, že rozumný člověk ví, že jako zbraň je to k ničemu a jako hračka je to nebezpečný.
Rozumný člověk v prvé řadě ví, že svůj názor nemůže automaticky považovat za správný a to dokonce ani když je většinový.
mike.mm

Příspěvek od mike.mm » 26 led 2007 21:29

Alfonss píše:když se tím hodně lidí zabývá, tak jakto že žádný recenze nejde najít? Asi proto, že rozumný člověk ví, že jako zbraň je to k ničemu a jako hračka je to nebezpečný.
Alfons precti si prosim moji prosbu a precti si tvoji odpoved dojde ti ze na tojsem se neptal tak proc to tu resis na to nejsem ani ja ani jiny (ti co maji zajem o plynovky) zajem tak nevim o co ti jde.. vem si svou ostrou a buď štastný. Diky za pozornost
VDrak

dovoz plynovky ze zahraničí

Příspěvek od VDrak » 26 led 2007 21:33

Zdravím,

hrozně se mi líbí plynovka Walther P99 od firmy Umarex - Special Edition, jenže v ČR se nikde neprodává. Mám tady kousek za hranicemi Německo, kde se to dá koupit a dokonce i za rozumné peníze, jenže jak je to se zákonem? Ví to někdo? Prodají mi to vůbec v Německu? A pokud ano, mohu sem tu zbraň legálně dovézt?
bartus

Re: dovoz plynovky ze zahraničí

Příspěvek od bartus » 26 led 2007 22:02

VDrak píše:Zdravím,

hrozně se mi líbí plynovka Walther P99 od firmy Umarex - Special Edition, jenže v ČR se nikde neprodává. Mám tady kousek za hranicemi Německo, kde se to dá koupit a dokonce i za rozumné peníze, jenže jak je to se zákonem? Ví to někdo? Prodají mi to vůbec v Německu? A pokud ano, mohu sem tu zbraň legálně dovézt?
Já jsem si dovezl z Německa plynovku v roce 1990, tehdy tady nebyly poplašňáky s výšlehem v ose hlavně vůbec povolené. V Německu je to v prodeji od 18 let, stejně jako u nás, takže s koupí a dovozem nevidím problém. Dneska už to stejně nikdo nekontroluje.
mike.mm

Re: dovoz plynovky ze zahraničí

Příspěvek od mike.mm » 26 led 2007 22:03

VDrak píše:Zdravím,

hrozně se mi líbí plynovka Walther P99 od firmy Umarex - Special Edition, jenže v ČR se nikde neprodává. Mám tady kousek za hranicemi Německo, kde se to dá koupit a dokonce i za rozumné peníze, jenže jak je to se zákonem? Ví to někdo? Prodají mi to vůbec v Německu? A pokud ano, mohu sem tu zbraň legálně dovézt?
to koupis i unas prodava se tu ja siji chci taky kupovat
VDrak

Re: dovoz plynovky ze zahraničí

Příspěvek od VDrak » 26 led 2007 22:26

mike.mm píše:
VDrak píše:Zdravím,

hrozně se mi líbí plynovka Walther P99 od firmy Umarex - Special Edition, jenže v ČR se nikde neprodává. Mám tady kousek za hranicemi Německo, kde se to dá koupit a dokonce i za rozumné peníze, jenže jak je to se zákonem? Ví to někdo? Prodají mi to vůbec v Německu? A pokud ano, mohu sem tu zbraň legálně dovézt?
to koupis i unas prodava se tu ja siji chci taky kupovat
Ano, viděl jsem, ale ne onu Limited Edition, přijde mi jinak (hezčeji) zpracovaná a je k ní tlumič atd... :)

http://www.umarex.com/fileadmin/Dokumen ... 30_2_g.jpg
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 27 led 2007 08:37

bartus píše:
Alfonss píše:když se tím hodně lidí zabývá, tak jakto že žádný recenze nejde najít? Asi proto, že rozumný člověk ví, že jako zbraň je to k ničemu a jako hračka je to nebezpečný.
Rozumný člověk v prvé řadě ví, že svůj názor nemůže automaticky považovat za správný a to dokonce ani když je většinový.
Já svůj názor nepovažuju automaticky za správný, jenže když se na to podíváš objektivně a skutečně se nad tím zamyslíš, tak k ničemu jinýmu nedospěješ. Ale to už se tu řešilo milionkrát a bez výsledku.
maximstrelec

Příspěvek od maximstrelec » 27 led 2007 11:00

ja i kdyz jsem zastancem plynovek musim doporucit nechat tu P99 s tim tlumicem byt protoze ten tlumic musi nehorazne zmensovat rozptyl plynu a ucinek bude opravdu hodne malej mozna se mylim tak me opravte pls
Odpovědět