Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
mike.mm

Příspěvek od mike.mm » 17 led 2007 18:59

Koncim tedka skolu, a mam hoodne uceni a malo casu prave proto se to ted odkladam, chodit na strelnici ucit se toto a pak zkousky... tot problem muj no... ale pozdeji se vratim 8)


Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 17 led 2007 19:12

NO mě by spíš zajímalo, když končíš školu a nemáš čas se učit na ZP...... nač tak nutně potřebuješ plynovku. Vždyť se přeci bez problémů ubráníš teleskopu holýma rukama, tak nač chceš plynovku?
mike.mm

Příspěvek od mike.mm » 17 led 2007 19:13

Alfonss píše:NO mě by spíš zajímalo, když končíš školu a nemáš čas se učit na ZP...... nač tak nutně potřebuješ plynovku. Vždyť se přeci bez problémů ubráníš teleskopu holýma rukama, tak nač chceš plynovku?
to ze koncim skolu neznamena, ze nechodim do prace!
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 17 led 2007 19:19

Aha, tady si nekdo nevidi do pusy. Kdyz testy vcetne manipulace a zkousky zvladla i ma pritelkyne, ktera mimochodem taky studuje a taky chodi do prace - o tom, ze ma zkouskove obdobi radeji pomlcim, tak nevidim duvodu, proc bys to nemohl zvladnout ty. Spis jestli to neni o necem jinem...
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
mike.mm

Příspěvek od mike.mm » 17 led 2007 19:23

S474N píše:Aha, tady si nekdo nevidi do pusy. Kdyz testy vcetne manipulace a zkousky zvladla i ma pritelkyne, ktera mimochodem taky studuje a taky chodi do prace - o tom, ze ma zkouskove obdobi radeji pomlcim, tak nevidim duvodu, proc bys to nemohl zvladnout ty. Spis jestli to neni o necem jinem...

no pres den skola, po skole prace, vnoci domu....
sice nevim proc tady kazdy resi to ze nekdo chce to nebo to.. ale to je jedno.

o cem jinem tedy??
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 17 led 2007 19:23

Já jsem nenarážel na nedostatek času, ale na to proč mermomocí potřebuješ plynovku když defacto při troše úsilí můžeš mít a předpokládám že i chceš ostrou zbraň. Proč vyhazovat peníze za plynovku, když se umíš bez problémů ubránit...... Není lepší počkat až skončíš školu a pak se vrhnout na ZP?
mike.mm

Příspěvek od mike.mm » 17 led 2007 19:31

Alfonss : No to mas takhle. Ostrou, to kazdopadne chci. Jenze jde mi o to ze kdyz jdu v noci domu, tak bud kolem bandy fetaku nebo ciganu. O prazdninach me sejmulo auto a mam v noze titan. A nejsem jeste zatim schopny se branit vlastnim telem tak jako pred nehodou, na tolik ta noha jeste neni zacelena.
A jelikoz dopoledne skola odpoledne prace potom prijdu a ucit se.. a to uz je pro me hodne moc, a tak tak zvladam tohle
bartus

Příspěvek od bartus » 17 led 2007 21:58

On navíc ten zbroják taky není zadarmo. Na kolik to dneska vyjde?
Tipuju, že těch 3500, co má mike k dispozici by na to ani nestačilo. To by měl potom krásný nový průkaz, ale střílet by mohl leda tak z praku.
Já jsem o zbroják přišel a taky už se mi nechce dělat ho znovu, za těch deset let jsem všecko zapomněl a současný zákon je navíc poněkud odlišný od toho před deseti lety, kdy jsem dělal zkoušky, takže bych se to musel všecko učit znova.
A za to mi to nestojí. Prodám bouchačky, koupím solidní plynovku a šoupnu ji do šuplíku a bude po vtákách.
Akorát, že ty moje střepy nikdo nechce, leží to ve Zbraních už dva měsíce a ani ťuk... :?
Nestál by někdo o levnou ČZ 50 (s chromovaným závěrem!), repliku Peacemakera od Tanfoglia ráže .22 a perkusního Remingtona cal. 44???
Kdyby jo, tak jsou k nahlídnutí v Ostravě na Kuřím rynku.
mike.mm

Příspěvek od mike.mm » 17 led 2007 22:02

bartus píše:On navíc ten zbroják taky není zadarmo. Na kolik to dneska vyjde?
Tipuju, že těch 3500, co má mike k dispozici by na to ani nestačilo. To by měl potom krásný nový průkaz, ale střílet by mohl leda tak z praku.
Já jsem o zbroják přišel a taky už se mi nechce dělat ho znovu, za těch deset let jsem všecko zapomněl a současný zákon je navíc poněkud odlišný od toho před deseti lety, kdy jsem dělal zkoušky, takže bych se to musel všecko učit znova.
A za to mi to nestojí. Prodám bouchačky, koupím solidní plynovku a šoupnu ji do šuplíku a bude po vtákách.
Akorát, že ty moje střepy nikdo nechce, leží to ve Zbraních už dva měsíce a ani ťuk... :?
Nestál by někdo o levnou ČZ 50 (s chromovaným závěrem!), repliku Peacemakera od Tanfoglia ráže .22 a perkusního Remingtona cal. 44???
Kdyby jo, tak jsou k nahlídnutí v Ostravě na Kuřím rynku.
Tu plynovku máš? nebo o ní uvažuješ? mas s nema nejake zkusenosti?
Jsem taky z Ovy, a na kuřím rynku plánuji koupi plynovky...
bartus

Příspěvek od bartus » 17 led 2007 22:15

mike.mm: Na Kuřím rynku mají houby výběr, uvažuju, že vyberu něco odtud:
http://www.supra.cz/zbrane/zbrane/plynovky.html

Jinak plynovku mám, vlastně dvě, tedy dva...revolvery. Koru a Mausera, ráže 9mm, ten Mauser je pěkný, je to kopie Colt Detectiv, ale už nefunguje, je starý 17 let (dovezený hned po revoluci) a dost opotřebovaný.
Tak bych k té Koře koupil nějakou pistoli, ještě se musím rozmyslet jakou.
mike.mm

Příspěvek od mike.mm » 17 led 2007 22:19

no to je pravda. vyber nic moc...
Jenomze u nas je to co vim jediny takovy obchod. A jde mi o to abych si tu zbran osahal nez ji koupim, a taky kdyby nahodou s ni neco bylo, abych nemusel slozite to vyrizovat postou...
Mam strach ze pri objednani z netu, pak nastanou neprijemnosti, nebo spise nejake komplikace, co se tyka pripadne reklamace a tak no....
bartus

Příspěvek od bartus » 17 led 2007 22:26

No oni určitě někde taky mají kamenný obchod, já bych to taky nekoupil jen podle obrázku.
mike.mm

Příspěvek od mike.mm » 17 led 2007 22:30

No oni maji obchod v praze co jsem se koukl
jinak jeste vim obchode co je u toho autosalonu Audi. Hned u nej to je... To je jak jedes od elektry smerem na namesti republiky... tak ten myslim, ale vubec nevim jaky tam maji vyber... uz jsem tam dloouho nebyl no
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 17 led 2007 23:19

Zbrojak tolik nevyjde, staci se trosicku snazit. Mlada platila tyto castky (pred necelym mesicem):

300 Kc - potvzeni doktora
1000 Kc - platba pri zkousce (z toho 300 odmena komisari)
1000 Kc - skupina B,E
100 Kc - nakupni povoleni
+2 fotky

Pokud by sis delal pouze E, usetris dalsich 500, celkem bys byl na 1900 Kc.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 18 led 2007 07:41

Potvrzuju to co Satan, jen zkouška stála 1500,- a dal jsem asi 200,- za ta skripta s testovacím prográmkem. Dělal jsem to v Praze na Žižkově, kurz jsem neabsolvoval, neb jsem to uměl :)
Odpovědět