Kdo se smeje naposled...

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo se směje naposled...

Příspěvek od Alexxxus » 04 bře 2014 12:52

My co jsme zaplatili jsme blbci.


Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Kdo se směje naposled...

Příspěvek od Warthog » 04 bře 2014 12:54

Vždyť to píšu výše. K tomu, aby bylo možno jednání prohlásit za přestupek, je potřeba, aby byly splněny tyto podmínky:

1. Byla známa osoba, která se jednání dopustila (řidič v danou chvíli)
2. Bylo prokázáno formální porušení zákona, (průjezd okolo zákazové značky)
3. Bylo prokázáno, že šlo o jednání zaviněné (řidič věděl, že porušuje zákaz)
4. Bylo prokázáno naplnění materiálního znaku (tj. ohrožení zájmu chráněného zákonem v míře větší než nepatrné)

Na bod 4 paní Štědronská příliš neslyší, protože prostě už to, že je auto ve VÚ podle ní je narušením režimu přístupu do chráněného objektu. U vyšší instance by s tím nejspíš narazila, ale ona to tak prostě bere.

První zde probírané řízení bylo zastaveno proto, že nebyl zjištěn řidič (1) a nebylo spolehlivě zjištěno ani kudy přijel a zda tam byla značka (2 a 3). Druhé řízení bylo zastaveno proto, že obviněný sice přiznal řízení (bod 1 splněn), ale doložil že přijel okolo cedule, která vjezd povolovala (nesplněny body 2 a 3).

Ten, kdo zaplatil, se přiznal k tomu, že řídil, projel okolo začky a vědomě porušil zákaz na ní uvedený.

Dovoluji si upozornit, že už na místě jsem nabízel, že to vyřeším a dával rady stran toho, jak postupovat.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Kdo se směje naposled...

Příspěvek od Warthog » 04 bře 2014 13:01

Mimochodem, držitelé ZP mohou být rádi, že úřad neprojevil dost kreativity a neudělal z toho přestupek na úseku zbraní a střeliva (§15 odst 3), to by byla daleko větší legrace.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Kdo se směje naposled...

Příspěvek od Kavy » 04 bře 2014 13:11

Treba soudruzka prekvapi a bude jeste druhe kolo.
Nejspis pouzijou fotky od vojaku a fotky stazene od Alese ze stranek.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo se směje naposled...

Příspěvek od Alexxxus » 04 bře 2014 14:17

Já tam žádné fotky z místa BRDY nemám a jestli jsou podobné tak je to čistá náhoda - a fotoshop je svině :-)
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
kopi
Příspěvky: 50
Registrován: 25 pro 2012 13:33
Bydliště: Praha

Re: Kdo se směje naposled...

Příspěvek od kopi » 04 bře 2014 15:11

Warthog píše:... z toho přestupek na úseku zbraní a střeliva (§15 odst 3), to by byla daleko větší legrace.
A jen pro nás natvrdlé, když by se k tomu výše uvedenému "připočetlo" znění §15, odst. 5, písm. (a), - o víkendech veřejně přístupné území - hrozil by z toho v případě vyhrocení ještě větší flastr, nebo by se bralo jen to větší provinění?!
Díky za odpověď.
CZ 200S FS .177
Hawke PANORAMA EV 4-12x40 AO
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Kdo se směje naposled...

Příspěvek od Warthog » 04 bře 2014 15:17

Nehrozil. Na místě, kde se střílí a které vyhovuje §15 odst 3. se nejdená o nošení, bez ohledu na jeho přístupnost či nepřístupnost. Existují na to tuším i nějaká rozhodnutí správních orgánů, ale hledat to nebudu.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Kdo se směje naposled...

Příspěvek od Kavy » 04 bře 2014 18:43

Já jsem na místě žádné střílení neviděl.
Miluju člověkem nezasaženou přírodu.Při procháce v lese jsem potkal nějaké lidi s dětmi.Bylo krásně a zřejmě také byli na procháce.
Najednou přijelo komando nějakých lidí.Měli maskáče jako nosí rybáři a viditelně zbraně.Domníval jsem se že jde o hráče airsoftu,někteří měli vyholenou hlavu a tetování.Neměli žádné označení ani čepice...
Jeden z nich na mě však chtěl doklady.Protože měl pistoli ,domníval jsem se že se jedná o loupežné přepadení.Zřejmě šéf bandy (všichni ho poslouchali) vyhrožoval, že mají v autě zbraní ještě více,tak jsem doklady raději vydal.Trochu mě zaskočilo že mi doklady vrátil,asi pro ně neměli žádnou cenu.


Warthog
Až mi doma ostří hoši z URNy vyrazí dveře,co říkáš na tuto verzi ? :lol:
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Kdo se směje naposled...

Příspěvek od Warthog » 04 bře 2014 20:19

To samé, co jsem vám všem říkal na místě: nejlepší je se s nimi vůbec nebavit.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Kdo se směje naposled...

Příspěvek od Kavy » 04 bře 2014 20:38

Někteří říkali že muži v maskáčích jsou " v pohodě ",tak proč jim nevyjít vstříc a nepodepsat papír.Na předchozí straně jsi dokonce napsal že soudružka Štedronská se chová slušně.

Mě však tahle buzerace kvůli ničemu vůbec nepřijde " v pohodě " ani slušná. Její písemné zdůvodnění bylo trapné.A jsem rád že se najdou lidi kteří si nenechají od ní srát na skloněnou hlavu.

Opravdu nechceš přejmenovat téma na vhodnější název,aby se z něj poučilo alespoň těch 12 sponzorů soudružky Š. ?
Uživatelský avatar
Kubique
Příspěvky: 167
Registrován: 24 dub 2012 18:42

Re: Kdo se směje naposled...

Příspěvek od Kubique » 04 bře 2014 21:06

Poučili no... nevim. Člověk musí mít trochu načteno, Já nic neplatil jen díky Warthogovi, který se o to za mě postaral. Ale když člověk neví co a jak tak má asi smolíka.
CZ 200 S HUNTER + Hawke Panorama
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Kdo se směje naposled...

Příspěvek od Warthog » 04 bře 2014 21:18

Kavy píše:Někteří říkali že muži v maskáčích jsou " v pohodě ",tak proč jim nevyjít vstříc a nepodepsat papír.Na předchozí straně jsi dokonce napsal že soudružka Štedronská se chová slušně.
Rozlišuj prosím vnější dojem či chování a podstatu věci. On je docela rozdíl v tom, zda se to vycházení vstříc projevuje podepisováním papírů a blábolením do zápisu, což může mít dalekosáhlé následky v následném řízení, nebo jen tím, že se chovám striktně, ale slušně, úředníka nedeptám, nicméně pokud jde o podstatu sporu, stojím si jasně na svém. A že je deptat umím, to si piš :-D Z jednoho s. ř. mám dokonce nahrávku policajta, který se při výslechu rozbrečel - doslova a do písmene.

Kromě toho v chování těch opic a pí Štědronské byl výrazný rozdíl.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo se směje naposled...

Příspěvek od pussylala » 04 bře 2014 21:46

A ještě chytřejší jako třeba já, Hellboy a ještě nevím kdo, kteří v celém tom zmatku zachovali klidnou hlavu a vytratili se jako Copperfield (i s auty), nic řešit nemusí :lol:.
Uživatelský avatar
Srambo
Příspěvky: 510
Registrován: 02 lis 2010 13:25
Bydliště: Nymburk

Re: Kdo se směje naposled...

Příspěvek od Srambo » 04 bře 2014 22:53

Alexxxus píše:Tak ne 1000 korun jsem nedostal od paní Bedřišky ani od někoho z úřadu ... je to vklad v hotovosti s podpisem "jen tak" to by mne zajímalo kdo mně dal dárek .....
Všechno nejlepší Álo. A doufám, že příští závod mě už za ten vklad necháš vyhrát a výsledkouvku přepíšeš :twisted:
Slavia S631 + pevná mířidla
Lov 2
Kartofelkanón cal. 50mm
http://srambo.rajce.idnes.cz/
_________________
JÁ TO NEBYL!!! :-D
Odpovědět