pozor na podvodniky

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Lapťa

Příspěvek od Lapťa » 27 říj 2009 15:37

2Oto.Bohemia:
Oťasi, vážně mne zaráží drzost, s jakou se oháníš přátelstvím a spoluprací. O domluvách které platí by v návaznosti na tvou osobu také mohli někteří vyprávět...
Ale k věci, jak píše "edelweiss", tak příspěvek na naše forum byl nalinkován, tudíž bez jeho vědomí, že byly ohlasy agresivní nevím, co jsem četl já, tak byly tak 50:50. V každém případě byla celá záležitost smazána webmástrem a to asi z důvodu, že přecházela v osobní výpady a hanlivé narážky...nevíš o tom něco Oto? Stejně hnusné výpady a osobní averze se objevila i dnes v noci, samozřejmě pod různými alias. Nemusel jsem ani zde najít tento Tvůj jedovatý plivanec (zadaný ve stejném čase), abych si domyslel od koho zase vítr přinesl pěkný smrad.

Pro všechny ostatní:
Pan Ota je zapšklý bývalý člen CACWA, který o nás systematicky rozšiřuje lži a pomluvy. Zuzka Filipcová není již několik let členkou CACWA a zkušenosti s ní mají členové různé, já osobně např. ty nejlepší. Pravdou je, že od začátku léta je v Rakousku a komunikace s ní je když né nemožná, tak velice komplikovaná. Toto může být jeden z důvodů proč byla diskuze na toto téma smazána z našich stránek.
Jestliže pan Ota.H. zde vykřikuje, že CACWA někoho kryje, tak nevím jakým způsobem to můžeme dělat, když se nejedná o našeho člena a navíc s ní nemáme kontakt. Když zde píše, že jsme podvod, tak se ptám zda někdo konkrétní je podvodník a nebo zda tím pan Ota myslí přes 30 lidí členské základny. A jestliže jednáme v rozporu se stanovami nechť pan O.H. napíše konkrétně v čem. Jinak ať už laskavě DRŽÍ ÚSTA !!!
Všem kteří byli nuceni toto číst a nebyli natolik škodolibí, aby je to bavilo se omlouvám, stejně jako za hrubky které se v mém příspěvku psaném v rozčilení určitě najdou.
Lapťa -člen CACWA


Oto.Bohemia
Příspěvky: 5
Registrován: 27 říj 2009 02:38
Kontaktovat uživatele:

?

Příspěvek od Oto.Bohemia » 27 říj 2009 15:56

:arrow: fakt nevím, že bych někam jinam psal a kdyby ano, tak bych se určitě jako vždy podepsal :!:
:arrow: ve vámi smazaném přízpěvku nic hanlivého nebylo, jen upozornění na zlodějnu
:arrow: ostatní sis vymyslel, a to že veřejně špiníš mé jméno, svědčí o tvé nevědomosti a hlouposti
:arrow: dále fakt není co k tvému jedovatému cancáku dodat :x
Lapťa

Příspěvek od Lapťa » 27 říj 2009 17:13

Možná jedovatému, možná ne, v každém případě co dodat rozhodně máš!
1) CACWA je podvod - kdo je tím podvodníkem, nebo snad mi všichni?
2) V čem jsme v rozporu se stanovama?

Špinit tvé jméno rozhodně nehodlám, píšu co vím a nebo co si myslím. Na špinění si stačíš evidentně sám... Tvůj neopodstatněný výpad vůči naší organizaci mluví za vše.
Lapťa
Oto.Bohemia
Příspěvky: 5
Registrován: 27 říj 2009 02:38
Kontaktovat uživatele:

SZ

Příspěvek od Oto.Bohemia » 27 říj 2009 17:36

:arrow: poslal jsem ti SZ, neb sem rozhodně takové dohadování asi nepatří :roll:
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 27 říj 2009 17:48

2 Oto.Bohemia chápu rozhořčení, pokud jste přišel o peníze jako Edelweiss tak to zamrzí. Několik tisíc už docela naštve.

2 Lapťa --- Četl jsi vůbec toto ?
edelweiss píše:Našel jsem na fóru www.cacwa.cz že mně někdo nalinkoval, i s paní zlodějkou Filipcovou, reakce spíše agresivní a proti mně (já tam nepsal tak to nechápu). No asi se tu nedívali na fotky teho hnusu.
Chcu podotknout že uniformu stále nemám a prachy taky ne!!!
Jak můžete omlouvat bývalého člena jen tím, že je v Rakousku?
Lapťa

Příspěvek od Lapťa » 27 říj 2009 18:09

2 epetr2008: četl a nemám k tomu co dodat, nikoho neomlouvám ani neobhajuji. Tento příspěvek byl "nalinkován" na naši diskuzi, kde se ozvalo několik dalších hlasů stejným způsobem a další hlasy byly proti, diskuze se začala ostřit a pak byla webmasterem z mě neznámých důvodů smazána. V každém případě jsem tento krok uvítal, jelikož bez zapojení dotčené paní neměla hádka smysl. Takže ještě jednou, neobhajuji Zuzanu, otevřeně píši, že já s ní mám dobré zkušenosti, neobhajuji smazání diskuze na našem webu, ale chápu proč k němu došlo -> to co jsem zde psal bylo ohrazení vůči výpadům proti CACWA a nazýváním nás podvodníky, toto již dále řešíme po soukromé linii, takže hodně štěstí všem....
Lapťa
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 27 říj 2009 21:00

To-Lapťa
Nic proti nikomu, ovšem neposouvejte to do osobní roviny.
K Zuzaně, je to normální podvodnice a zloděj, takovou zkušenost má víc lidí a podle fotek oné ,,zelené´´ uniformy je vidět že je jednak barvoslepá a taky že po zaplacení už se moc nesnažila. Takže dnes nemám ani ty hadry ani prachy a Zuzana jednak nebere telefon a navíc vytváří nové záminky proč nejednat.
Ať tak nebo onak svět je malý a nakonec padne kosa na kámen, trvale se dopouští podvodného jednání a jisté je že se k hromadné žalobě přidám jen co to praskne v plném rozsahu
:twisted: :twisted: :twisted:

Oto klid, podle mně jsou zouavové fain lidi :twisted: :twisted:
Tak sem raději nalinkuj něco o vás a vačich akcích:-)
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 27 říj 2009 21:19

To All: Prosim odpustte si osobni vypady a vratte se zpet k diskuzi.

To Oto.Bohemia: Ackoli problemu vubec nerozumim a rozumet snad ani nechci, bylo by zcela evidentne na miste, abyste vysvetlil, proc onu organizaci CACWA nazyvate podvodem a v cem konkretne porusuji sve stanovy .. pokud tak neucinite, budu muset brat Vase vypady jako neopodstatnene a tedy jako poruseni pravidel fora - minimalne pravidla c.5!
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 27 říj 2009 21:42

Já bych CACWU neřešil vůbec, nebo v jiném vláknu, tady to nechme na lidi co si z nás dělají dojnou krávu. :wink: :wink: :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Oto.Bohemia
Příspěvky: 5
Registrován: 27 říj 2009 02:38
Kontaktovat uživatele:

úprava

Příspěvek od Oto.Bohemia » 27 říj 2009 22:01

:arrow: svůj příspěvek jsem upravil a některé méně vhodné výrazy vypustil
:arrow: nemá opravdu cenu dále odbíhat od původního tématu,
neb jakékoliv rozebírání nemá cenu a bylo by to fakt na dlouho a na toto fórum to fakt nepatří :roll:
-----------------------------------
Happy, Reenacting !
Uživatelský avatar
Wema
Příspěvky: 205
Registrován: 13 pro 2012 22:38
Bydliště: Prostějov

Re: pozor na podvodníky

Příspěvek od Wema » 09 úno 2014 11:43

Pozor na člověka který vystupuje pod více e-maily ! jednou z adres je gulas93@seznam.cz - poslal jsem m uzbraň na dobírku do kopřivnice, na adresu:

Marketa Krokova Koprivnice PSC 74221 Zahumeni 1151

Nevím nakolik je adresa platná, ale balík byl uložen týden na poště a poté odeslán zpět. Zalatil jsem výdaje na poštu adobírku a nic jsem nevyřešil.

POZOR NA TAKOVÉ VYCHCÁNKY !

Vojta Prostějov
Slavia CZ 630 Cal.177 rv."03 + zakázková montáž KZK + Delta Optical Entry 4x32AO

Vojenská vzduchovka Vz.47 Cal.176 - n.p. Strakonice 64953
Vojenská vzduchovka Vz.47 Cal.176 - Zbrojovka Brno 10120
kubo
Příspěvky: 139
Registrován: 14 zář 2013 08:56

Re: pozor na podvodníky

Příspěvek od kubo » 09 úno 2014 19:26

Ta adresa je plátna býval som tam je to najhoršia ubytovňa akú som kedy videl je to tam sam asociál a fetomet.Tomu baraku hovoria Včelín
CZ 200S HUNTER 177.-SIGHTRON
CZ 200S FS 177.-SIGHTRON
URAGAN Cal.25 -OPTISAN 6-24x50F1
WALTHER LG300 DOMINATOR -VORTEX VIPER 2,5-10X32
AIR ARMS TX200HC-BURRIS
TAIPAN VETERAN 22, LONG
Odpovědět