10 a pulta HFT Fofr na Mordovce .... 9teho listopadu - rusim

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od pussylala » 09 lis 2013 17:38

Martin K píše:pokud vím, tak ses k tomu tady sám přiznal! takže jsem jistě nevyzradil žádné tajemství, tak nevím o co ti jde...
pussylala píše:Závod se mi dost povedl a jelikož jsem starý lišák, tak jsem nenápadně sedl do auta a vyfičel, aniž by si mě všimli a sepsali ty sračky co sepsali s vámi :D.
Ne budu tam čekat jak idiot, než ke mě přistoupí jeden s těch kovbojů a sepíše se mnou protokol. To se na mě opravdu nezlob.


Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od Warthog » 09 lis 2013 18:37

pussylala píše:Ne budu tam čekat jak idiot, než ke mě přistoupí jeden s těch kovbojů a sepíše se mnou protokol. To se na mě opravdu nezlob.
A tak to já jsem si počkal, až přistoupí a pak jsem ho poslal k šípku. Bylo vidět, že na to není moc zvyklý. A toho jejich führera jsem asi naštval slušně, protože mi vyhrožoval zadržením, nechtěl mi dovolit vyfotit si identifikační číslo apod.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
dominyc
Příspěvky: 747
Registrován: 20 srp 2013 20:49
Bydliště: praha okoli

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od dominyc » 09 lis 2013 21:36

Martin K píše:Ne, na tohle ja nemam. Timto koncim s veskerou diskuzi tady. Nechapu, proc se k tomu vyjadrujou lidi, co o tom vsem vedi uplny hovno!!
Mily dominicu, byl by jsi tak laskav a mohl mi napsat KDO neco kritizoval a KDO nepriklada ruku k dilu? Bud tak hodny a zkus byt trochu konkretni, kdyz uz tady se vsim tak pekne souhlasis :wink:
Jeste jednou, pro tebe specialne, opakuju, ze nikdo nikomu zadnej pojeb za nazev Bleskovka NEDAL. Pokud se pletu, prosim cituj mi dotycneho. Diky

edit: Termite, ty muzes taky. Dik :wink:
kamarade čti dobře,a nedělej ze sebe machra že tady si dele neš ja,,ano sem novaček ,,ale to co tady davaš na sklo a pišeš byse ti mohlo zle vratit,,pamatuju si tě z brd velice dobře,,a pokud si mysliš že jen ty a jen ty ovšem maš přehled tak si kup brejle a přečti si kdo sem odkud sem a kam jezdi aleš střilet,,chtěl si at se vyjadřim tak tady to maš to vyjadřeni ,,ty novačku,,a nakonec ,,souhlasim stim co piše termit,,a pussylala,taky mandy,,měj se hezky
Jelen team
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od Warthog » 09 lis 2013 21:41

Když už se tu řeší kraviny - dominycu prosím Tě nauč se psát česky alespoň na úrovni absolventa základní školy. Tohle je fakt k ... , ehm, vzbuzuje to nevolnost. Například dlouhé samohlásky s čárkou zavedl už Jan Hus (a i před ním se to psalo jako „ii“).

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
dominyc
Příspěvky: 747
Registrován: 20 srp 2013 20:49
Bydliště: praha okoli

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od dominyc » 09 lis 2013 21:48

Warthog píše:Když už se tu řeší kraviny - dominycu prosím Tě nauč se psát česky alespoň na úrovni absolventa základní školy. Tohle je fakt k ... , ehm, vzbuzuje to nevolnost. Například dlouhé samohlásky s čárkou zavedl už Jan Hus (a i před ním se to psalo jako „ii“).
neřešim kraviny,,a tobě sem nic nepsal tak duvod proč se dotoho montuješ nechapu,,nevšimam si tě dělej to same děkuji ti,,
Jelen team
Uživatelský avatar
cannis
Příspěvky: 2000
Registrován: 12 bře 2012 12:28
Bydliště: 49.1547706N, 16.8744911E

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od cannis » 09 lis 2013 22:02

Krucipísek! Sleduju, že kolem Prahy je to samej ynteligent :lol: . Bohužel musím souhlasit s Warthogem, člověk navyklý na určitý standart v psaném projevu, zde mnohokrát musí přetrpět spoustu otřesných příspěvků, nejen obsahově ale i spisovně "nestandartních" :( . Tak se hošku nediv slušnému upozornění ze strany kolegů na fóru.
Ev2 MkIV + Vortex Viper HS LR 2.5-10x32 FFP XLR MOA
Teď už se můžu vymlouvat maximálně na špatnou serii diabolek
https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/18/1 ... .jpg?ver=0
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od Warthog » 09 lis 2013 22:20

dominyc píše:neřešim kraviny,,a tobě sem nic nepsal tak duvod proč se dotoho montuješ nechapu,,nevšimam si tě dělej to same děkuji ti,,
Pokud Ti to ještě nedošlo, toto je veřejné diskusní forum. Takže pokud nechceš, aby se ke Tvým příspěvkům někdo vyjadřoval, řeš si to v režimu P2P s konkrétními lidmi přes soukromé zprávy, mail apod.

Kraviny se tu řeší - akce v Břežanech jsou tradiční, žádné „jedete strilet do brezan na haldu suti a skladku“.

Ad ten pravopis: občasné překlepy, věci jako „by jsme“ a podobné evergreeny neřeším, nicméně tak otřesně jako Ty nepíše ani můj sedmiletý syn...

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od PEPAN » 09 lis 2013 22:36

už se perou :lol: podzim na fóru nikdy nezklame, Miluna se pře s Libunou o know-how, Keliška odhalila džambulku a Plánička radši zdrhá,dobře dělá :mrgreen:
a do toho všeho samyce s tvrdym
Nejde!Prostě NNe
Uživatelský avatar
jama
Příspěvky: 1259
Registrován: 03 pro 2012 15:20
Bydliště: Pha 16

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od jama » 09 lis 2013 22:43

K pravopisnému apelu se připojuji. V obecné rovině, ono luštit například text bez interpunkce, to je kolikrát oříšek a marně v tom hledat smysl.
z ho.na bič neupleteš
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od Martin K » 10 lis 2013 04:12

dominyc píše:souhlasim stim co piše termit,,a pussylala,taky mandy,,měj se hezky
je to tak... s těma podrazákama už jsem si to vyřídil! Mandyho doteď bolí za krkem, jak jsem ho držel půl hodiny na zemi v kravatě, než trochu vychladnul ( nepomohla mu ani kravmaga, kterou trénuje ). bohužel s Pussylalou už to bylo horší, protože si na mě pozval ještě svého kamaráda. srabík...

Obrázek

zapomněl jsi na Baryse, s tím jsi přece taky souhlasil- spolu od té doby nemluvíme a zásadně se k sobě otáčíme zády!

Obrázek

no a s Termitem máme dohodnutou férovku na tuhle sobotu, jako vyvrcholení celého ročníku České Sklopky.
Takže když se nad tím tak zamyslím, tak jako kamarád a přítel už mi zůstal pouze Radlukaj, bo ten neumí tak dobře česky, tudíž nemá tušení co zde píšu za bláboly :wink:

každopádně jsem rád, že s těmito jedinci opět tak pěkně souhlasíš, bo tím jen dokazuješ, že o tom opravdu VŮBEC nic nevíš :lol: :lol: též se měj hezky :wink:
dycky STEYR
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od Martin K » 10 lis 2013 08:24

dominyc píše: kamarade čti dobře,a nedělej ze sebe machra že tady si dele neš ja,,ano sem novaček ,,ale to co tady davaš na sklo a pišeš byse ti mohlo zle vratit,,pamatuju si tě z brd velice dobře,,a pokud si mysliš že jen ty a jen ty ovšem maš přehled tak si kup brejle a přečti si kdo sem odkud sem a kam jezdi aleš střilet,,chtěl si at se vyjadřim tak tady to maš to vyjadřeni ,,ty novačku,,a nakonec ,,souhlasim stim co piše termit,,a pussylala,taky mandy,,měj se hezky
já se omlouvám, už jsem sice psal, že končím s takovouto diskuzí, ale já prostě nemůžu. ono se mi tovždycky tak nějak rozleží v hlavě a já si musím zase rýpnout...
takže- já čtu myslím velmi dobře, na rozdíl od tebe. Já jsem po tobě totiž nechtěl nějaké tvoje vyjádření, ale chtěl jsem po tobě, aby jsi mi konkrétně napsal KDO někoho nebo něco kritizoval a KDO nepřikládá ruku k dílu. A to jsi stále neudělal :D
Dále pak si myslím, že žádnýho machra na nováčky nedělám, bo sám sebe nepovažuju za nikterak služebně staršího. Ale to může být pouze můj subjektivní názor.
To, že k tobě jezdí Aleš střílet na statek vím. A co jako? Z toho si mám sednout na prd.. ? to kdo jsi a odkud jsi taky tak zhruba vím, bo dříve než se s někým pustím do křížku, tak si ho nejdřív trochu nastuduju :wink: . i když upřímně- v těch tvých příspěvcích by se prase vyznalo. Třeba taková věta: " zastřelit svého milačka,, " se mi fakt líbí. :lol:
Další věc: mohl by jsi mi ocitovat jediný můj příspěvek, který jsem dal na sklo a který tě tak pohoršil a kvůli kterému by se mi mohlo něco " zle vrátit " ?
a nakonec- jestli tě nějak pohoršilo, že jsem tě označil za nováčka, tak tě příště můžu klidně titulovat jako " zkušený uživatel ", mi je to totiž vcelku jedno :lol: .
měj se hezky :wink:
dycky STEYR
dominyc
Příspěvky: 747
Registrován: 20 srp 2013 20:49
Bydliště: praha okoli

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od dominyc » 10 lis 2013 12:13

Koncim z hadkama a dopisovani ztebou,,nema to cenu,sem rad ze si studoval mou osobu,,tesim se na osobni setkani,,ahoj
Jelen team
Uživatelský avatar
Termit
Příspěvky: 714
Registrován: 07 bře 2010 21:38
Bydliště: Bystřany

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od Termit » 10 lis 2013 18:20

"no a s Termitem máme dohodnutou férovku na tuhle sobotu, jako vyvrcholení celého ročníku České Sklopky. "
Jen když necháš doma jateční pistoli :D :D

ps: čeština je super , ale když píšeš z mob. tak je to docela dřina a sem tam se mi taky nechce vracet na doplnění háčků. :oops:
Naposledy upravil(a) Termit dne 10 lis 2013 18:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od Martin K » 10 lis 2013 18:27

domluveno. bude to pouze na ostří nože :wink: .
dycky STEYR
Uživatelský avatar
Termit
Příspěvky: 714
Registrován: 07 bře 2010 21:38
Bydliště: Bystřany

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od Termit » 10 lis 2013 18:30

Sakra ,už se vidím jak visím za nohy s rozpáraným břichem . Nůž - to je zbraň tobě vlastní, co takhle šroubovák, nebo sikovky? :D :D
Odpovědět