Je tu slibena fotogalerie k testum vetrovky CZ 200S

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 29 čer 2005 07:50

hehe ty stranky jsem psal ja .. vim ze tam je obrazek, ale v ruce jsem to nemel a taky uvazuji o jeho koupi, tak bych rad vedel, jak se pres nej kouka, jak miri atd ..

Budu rad kdyz se mi ozvete na sidewinders@seznam.cz


Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Re: diopter

Příspěvek od Andy » 29 čer 2005 09:43

skala píše:diopter je k videni na strankach http://www.volny.cz/vetrovka/ sekce Prislusenstvi

nebo se muzem domluvit a az pudu vyzvednout vetrovku s dioptrem tak se muzem sejit v HK
Jeee to je dobry, Sidewinderovi nekdo podsouva jeho vlastni stranky :-)) ... parada... tomu se rika paradox :-)
skala

Příspěvek od skala » 29 čer 2005 17:23

no ja tomu nerikam paradox

spis trapas jako svine :D
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 29 čer 2005 17:30

skala píše:no ja tomu nerikam paradox

spis trapas jako svine :D
Nojo von si to tak nebere :-) Tak treba se srazite a pokecate.
skala

Příspěvek od skala » 29 čer 2005 17:56

jo snad ten pokec vyjde, este se s nim musim domluvit
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 29 čer 2005 18:07

No,...to to je nářez ...ale Sidewinder je fakt skvěle udělal .. 8)
Dawe1
ps. Andy ty jsi hrozný hovado..
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 29 čer 2005 18:08

Andy - A co kdyby jsi něco někdy vymyslel ty.. 8)
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 29 čer 2005 20:10

Anonymous píše:No,...to to je nářez ...ale Sidewinder je fakt skvěle udělal .. 8)
Dawe1
ps. Andy ty jsi hrozný hovado..
No kdyz myslis... :-)
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 29 čer 2005 20:14

Anonymous píše:Andy - A co kdyby jsi něco někdy vymyslel ty.. 8)
A co by sis jako predstavoval? Nove tema? Neco jako: Jak predelat flusbrok na samonabijeci pistoli ... nebo ... jak prostrelit jednicku plech vetrovkou jeste na 100m? ... nebo jsi mel na mysli mou reakci na hrubost prizpevatele dawe1? :-)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 29 čer 2005 20:46

Andy - není nutné se snad podepisovat ..je to je zjevné a tvá inteligence to to určitě dá ..a úmyslně píši tak ..
Zbytečně to kurvíš ..ptám se proč ..když máš znalosti ..
ps. Hlavně kámoš ..se vz.83 - ani neví co má za pistoli .. jsem ho označil za debila ..nerozumí ničemu ..
ps. I takový jsou !!
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 29 čer 2005 21:02

Anonymous píše:Andy - není nutné se snad podepisovat ..je to je zjevné a tvá inteligence to to určitě dá ..a úmyslně píši tak ..
Zbytečně to kurvíš ..ptám se proč ..když máš znalosti ..
ps. Hlavně kámoš ..se vz.83 - ani neví co má za pistoli .. jsem ho označil za debila ..nerozumí ničemu ..
ps. I takový jsou !!
Ja to "nekurvim". Prizpusobil jsem se urovni tohoto fora. Tady to neni o znalostech. Jde o to kdo koho lepe urazi (coz necinim) a kdo toho vic napise (coz cinim) :-) Ani dawe1 ani jini me rozhodne svymi prupovidkami neurazi. Naopak :-) Vzdy se dobre bavim.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 29 čer 2005 21:10

Musim rici ze tohle jste (nebo jsme?) si z Andyho vypestovali sami .. mrknete do minulosti, tema "nejlepsi rozptyl na 50m s malorazkou" nebo tak nejak zakladal Andy a snad mimo mne tam neprizpel necim zajimavym nikdo, jen same urazky a hloupe kecy .. tak ted se nedivte (nedivme). :wink:
Návštěvník

Nepřeceňujte se tolik

Příspěvek od Návštěvník » 30 čer 2005 05:36

Víte, jsou i lidi, co si nemusí nic dokazovat na fóru (kde není možnost kontroly ale hlavně, kde nevoní prach a nesvítí slunce - já prostě dávám přednost praxi).
Stačí přijet na závody pořádané provozovatelem tohoto serveru a tam ukažte své soustřely.
HanuIv

Zas příspěvky o ničem

Příspěvek od HanuIv » 30 čer 2005 06:48

Víte, je to o tom, že někteří nesnesou kritiku, jiní se zas musí vytahovat. Já osobně si myslím, že tyto diskuse nemají cenu ani připojovacích poplatků k internetu.

Ostatně, jak chcete přesvědčit člověka, co neslyší na argumenty odborníka, nebo nedělá nic, než že všechny shazuje?

Ty závody klidně uspořádejte, já se jich klidně i účastním (i když budu někde na chvostu), ale určitě to nebude to, co by mělo rozhodovat o tom, kdo má větší pravdu. Ukáže to jen, kdo má možnost víc trénovat a kdo má lepčí voko.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 30 čer 2005 09:13

Slyšel jsem ze Branná pořádá různé soutěže, to je rozhodně lepší než o tom jen povídat. Zatím jsem o nich pouze slyšel a tak by mne zajímalo, jaký názor a zkušenosti na takovou malorážnou odstřelovačku má někdo, kdo se jí již účastnil..? .. jaká je organizace, kolik lidí se účastní a jak jsou dobří. atd..

Pokud se někdo nechce o zkušenosti podělit, protože si nemusí nic dokazovat a dává přednost praxi, tak prosim. :)

Mimochodem, nemyslim ze zdejsi vymeny nazoru (myslim skutecnych nazoru na vec, ne urazky a dalsi trapne vystupy) jsou zapricineny tim, ze by si chtel pisatel neco dokazovat .. proste si jen mysli neco jineho nez ten druhy a snazi se dobrat pravdy .. ne? :wink:
Odpovědět