vzduchovka WINSTON ZC 962

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Davson

vzduchovka WINSTON ZC 962

Příspěvek od Davson » 22 led 2006 00:53

Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s touto vzduchovkou - Winston ZC 962? Má velmi zajímavý design a výkon zhruba na úrovni slavie 631. Má jí někdo z vás doma a vyzkoušenou? Díky za případné info.


Kocik

Příspěvek od Kocik » 22 led 2006 10:44

Tady máš reklamu na ní...
Přílohy
vzd_print.jpg
jeff

Příspěvek od jeff » 22 led 2006 10:51

Před časem jsem z ní měl možnost střílet a domnívám se,že je v ní železo "Slavia 630",nijak mne neoslnila.
Davson

Příspěvek od Davson » 22 led 2006 16:38

Ano, jejich stránky jsem viděl... Jde mi spíš o osobní zkušenost s touto vzduchovkou. Design opravdu pěkný, ale její střelecké vlastnosti? Prý jí má na svědomí pán, který stál u zrodu našeho samopalu vz. 58.

Zatím tu máme jednu reakci, že puška není nic moc. Má ještě někdo osobní zkušenost? Tahle vzduchovka moc rozšířená není... takže i informací o ní je poskrovnu...
Fantan
Odborník na zbraně
Příspěvky: 363
Registrován: 23 pro 2005 22:27
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fantan » 22 led 2006 19:05

Podle odporu spouště bych řekl, že je v tom železo spíš Slávia 620 než 630! Měl jsem oboje a odpor té 620 byl v porovnání se 630 děsný - ale samozřejmě jsem ho tehdy neměřil. Pokoušel jsem se podívat na ty stránky, ale nefungují - "v rekonstrukci". Jinak já - pokud si chci vystřelit z takového qéru, používám SUHL 311.2 a zajímá mě spíš přesnost, než průbojnost a výkon.
Když je Walther 7,65 dobrý pro J.Bonda, je dobrý i pro mne :D !
LedFail

Příspěvek od LedFail » 26 pro 2006 19:33

jeff píše:Před časem jsem z ní měl možnost střílet a domnívám se,že je v ní železo "Slavia 630",nijak mne neoslnila.
Zdravím,uvažuji o koupi a zajímalo by mne jak je to s přesností střelby.
Dík za odpověď.
3022

Příspěvek od 3022 » 26 pro 2006 22:53

Otec byl sveho casu ve fabrice ve ktere se delaji, nejak se tam znal s nekterymi lidmi, nebo co. Provedly ho tam, ukazaly mu i ty fajnove tercove revolvery co tam vyrabeji. O te vzduchovce se vyjadril se o ni v tom smyslu ze je to takova pekna hracka, coz myslel pochvalne. Kdyz jsem mu ovsem rekl kolik za ni chteji...

A jak tu zaznelo, vevnitr je to jen nejaka bezna Slavia. Nic vic, nic min. Cily platite vic penez pouze za design... v plastovem provedeni.

Clovek ktery ji delal (Ing. Cermak?) se myslim "podepsal" na vice vecech, vcetne Sa-58 a Sa-61. Jenze za kapitalismu jaksi potreby trhu mnohdy zastinuji potreby invence, abych tak rekl, cily jmeno opravdoveho fachmana na stitku jeste vzdy nejakou tu uzasnou kvalitu nezarucuje.
Odpovědět