TV PRIMA - "Lidi co maji zbran je cim dal tim vice"

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 20 pro 2006 09:44

Proboha, tenhle trik se střihem na správném místě přece znal a ovládal už Felini! Kdo jim na to dneska skočí? Bohužel asi leckdo. Cílem bylo podle mého názoru vyvolat dojem, že jsme jako bakterie: ty se taky množí geometrickou řadou :twisted: .


Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 20 pro 2006 15:54

Jo poslal jsem jim to myslím že smysl to má a protože na autorských právech nebazíruju,tak si to klidně upravte a mailněte jim to taky zmáčnout Enter není větší fuška než nadrcnout šuple tak do toho...
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 20 pro 2006 16:49

Dík za nabídku, už smolím svůj vlastní pamflet a taky jim to pošlu. Slohově to mám sice úplně jinak, ale obsahově od tebe nejsem daleko :oops: . Ono se toho ostatně tolik jiného vymyslet nedalo (teda pokud jsem jim nechtěl otevřeně napsat, že jsou bulváři patnácté cenové- a to jsem nechtěl). Spíš mám dilema, jak se podepsat. Vystupovat jako "Rozhořčený anonymní občan" je trochu pod mou úroveň, vymýšlet si jméno jakbysmet, ale moje pravé jméno taky nemusí znát všichni... No snad něco vymyslím.
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 20 pro 2006 18:27

Tak podvakrát mi odpověděli:This is an automatically generated Delivery Status Notification.

Delivery to the following recipients failed.
takže kdo byl úspěšnější?
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 26 pro 2006 00:27

Oba dva stejně :twisted: :evil: :twisted: :evil: . A to jsem to zkoušel vícekrát. Že by je naše názory nezajímaly :lol: 8) :wink: :?:
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 26 pro 2006 17:25

Pomineme li aspekt novináři-zbraně, můžeme se přesvědčit o jejich objektivnosti a profesionalitě z denního tisku den co den. Svoboda tisku je v této zemi nepřirozeně protěžovanější nežli pravda či objektivita, novináři jež zcela zjevně lžou se běžně hájí svobodou tisku a taky jim to prochází. Svobodu tisku nechci nijak omezovat, jen bych k ní přidal zodpovědnost za obsah a samozřejmý okamžitý postih za zkreslování faktů!!!
Tady si pisálci dělají co je napadne a to je problém č.1.
Jinak odzbrojení občanů v ,,demokratické zemi´´ je jen příprava na puč mocipánů.
Omezují jen diktatury, Protektorát BM, ČSSR, a Anglii nevymaje to je totalita sama pro sebe!!!
Jediné co se stane odzbrojením registrovaných držitelů ZP, je
1.nárůst cen nelegálních zbraní.
2.masivní nelegální ozbrojování
3.rapidní úbytek slušných občanů (hodně lidí seká latinu a drží hubu jen pro to aby si občas mohli i vystřelit.)
Platí co platilo vždy, kdo zbraň chce najde si k ní cestu a s tímto žádná vláda nic neudělá,lidi si dělají co chtěj a na hlavu si srát do nekonečna nenechají.
:twisted:
Odpovědět