Ledvina

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Exot grafoman

Ledvina

Příspěvek od Exot grafoman » 28 čer 2005 17:24

Jak tak zjišťuju, tak na tomto serveru je jen pár exotů, kteří pořád něco píši a mnoho čtenářů, kteří se tím skvěle baví.

Já sám zbraň nosím jenom pokud očekávám nebezpečí (když si třeba jedu pro peníze za zakázky a pod). Jinak ne. Používám podpažní pouzdro. Ledvinka se mi zdá nevhodná, už se mi jednou stalo, že mi ji naměstě ukradli.

Mimochodem: prskavky nosím v papírovém pytlíku. S pytlíkem jsem je koupil. :)


Návštěvník

Jsem to ale blb!!!

Příspěvek od Návštěvník » 28 čer 2005 17:26

No, jak vidět, tak jsem se uklepnul a místo odpovědi jsem založil nové fórum. Hamba mě! Případné kamenovače žádám aby mířili poctivě.
Návštěvník

Dostavte se 30.6. na střelnici N. Lesy k ekologické likvidac

Příspěvek od Návštěvník » 29 čer 2005 07:07

:-)
Víte, že arabáši považují střelu za letící kámen, takže když si říkáte o kamenování, stal jste se právě dobrovolníkem pro praktický test průraznosti různých druhů munice?
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 29 čer 2005 08:22

Takto doslova bych to nebral. Konečně, já žiju na našem malém českém písečku. Arabáci mne nezajímají...
Návštěvník

Škoda, že se nedíváte kolem sebe

Příspěvek od Návštěvník » 29 čer 2005 09:11

Jak v Praze, tak ve Špindlu jich je už několik procent a začínají s nimi být potíže. Ale to neva, že o nich nevíte, hodně lidí chodí radši s klapkami na očích nebo je na tom tak bídně, že znají jen práci, večer pivo a spát. Zájmem vlády je, aby to co nejdéle vydrželo.
Odpovědět