V cem nosity ty svoje prskavky

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

ikar

V cem nosity ty svoje prskavky

Příspěvek od ikar » 28 čer 2005 11:26

Zdravicko,
tak panove v cempak nosity sebou ty vase milacky.
Ja zatim v pozdre dasta ale uz mam objednano fobus padlo s rotaci a fobus padlo na dve magazinky :)

IkaR


Návštěvník

Ledvinka

Příspěvek od Návštěvník » 28 čer 2005 11:51

Je nejlepší.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 28 čer 2005 12:02

Me by chlapci zajimalo... kam se s tema kverama porad tahate?? To chodite domu v 1:00AM stromovkou? Nebo zizkaparkem? Nebo sebou nosite denne milony?
ikar

Příspěvek od ikar » 28 čer 2005 12:09

Andy.
tak zrovna ja treba chodim kolem 0:00 stromovkou (bohuzel musim, kdyz mam hotovost :( ) a pak musim projit cikanskou ctvrti nez se dostanu domu a to se fakt moc bezpecne necejtim.
A jinak ja osobne zbran povazuju za neco jako klice ty take nosis porad sebou :)

IkaR
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 28 čer 2005 12:52

ikar píše:Andy.
tak zrovna ja treba chodim kolem 0:00 stromovkou (bohuzel musim, kdyz mam hotovost :( ) a pak musim projit cikanskou ctvrti nez se dostanu domu a to se fakt moc bezpecne necejtim.
A jinak ja osobne zbran povazuju za neco jako klice ty take nosis porad sebou :)

IkaR
Pokud si clen ozbrojenych sboru :-) nebo jinych bezpecnostnich slozek ... tak to asi jinak nelze ... paklize jsi ve sluzbe. Tedy na tebe se ma otazka nevztahovala. Me zajima na co to sebou tahaji bezni obcane? Zavazi?
Návštěvník

Na střelnici

Příspěvek od Návštěvník » 28 čer 2005 12:59

Pokud netáhnu dvě tři pušky a víc pistolí než dvě, tak proč nepoužít ledvinku? Na rozdíl od různých pouzder není pistole v ledvince nápadná a nikdy nemůže samovolně vypadnout.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 28 čer 2005 13:20

Ale ano, ledvinka je jiste dobra volba. Paklize nenosite sako... zda se byt i nenapadna :-) ale.... proc ty kvery vlastne sebou stale nosit?
Návštěvník

ehehehehe

Příspěvek od Návštěvník » 28 čer 2005 14:07

Pokud jste se ptal na názor, tak skoro pořád nosím ledvinku.
Kvůli saku nejste lepší člověk, to nosí každý debil.
Každý nosí, co mu vyhovuje a tím bych skončil.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Re: ehehehehe

Příspěvek od Andy » 28 čer 2005 14:21

Anonymous píše:Pokud jste se ptal na názor, tak skoro pořád nosím ledvinku.
Kvůli saku nejste lepší člověk, to nosí každý debil.
Každý nosí, co mu vyhovuje a tím bych skončil.
Asi jste nepochopil pointu. Ledvinka k saku neni moc vhodna kombinace. Proto ta ma poznamka o tom, ze ledvinka muze byt i nenapadna paklize clovek nenosi sako.

A na mou otazku proc ty kramy sebou stale tahat odpovedel jen IkaR a ten se dle meho nazoru svym sluzebnim pomerem lisi od vetsiny ostatnich "zelezo nosicu".
ikar

Příspěvek od ikar » 28 čer 2005 16:40

Andy.
ja nejsem zadna svestka nebo ochranka jsem obyc radovej slusne vychovanej a vyhlizejici :) clovek, ale pres tu stromovku chodim vzhledem k tomu ze to mam o dost velky kus bliz domu nez okolo a bohuzel vzdycky na me vyjde jeden tyden sluzeb kdy koncim kolem 23:00 a nez se vyhrabu z prace tak jsem tak kolem 0:20 ve stromovce a kdyz jsem jsem jeste nemel kver tak jsem sebou tahal bejsbolku a nejakou kudlu, ale prece jenom ta pistole je pohodlnejsi :)
A pak musim bohuzel pres cikanske skoro getho a to mam zadek tak sevreny ze mi cvaka 8micku drat :)
Tak asi prooto sebou taham to prenosne zelezarstvi i kdyz u glocka ktery komplet vazi neco kolem kila to zase takove strasne neni (neci klice jsou i tezssi:)

IkaR
Zdenek

Příspěvek od Zdenek » 28 čer 2005 16:50

Slovo debil je na těchlo stránkách velmi oblíbené, co si tak všímám. Já nosím pistoli venku jen občas, když mám pocit, že chce jít na vzduch, jen tak vyvenčit jo a ještě jeden případ: když nesu ve futrálu na střelnici pušku, nikdo neví co se může v dnešní době stát, někdo se kolem Vás přitočí vytrhne Vám pušku z rukou atd. Nepatřím k lidem, kteří se všeho a všech bojí a každý den s sebou nosí zbraň, co kdyby je někdo napadl a chtěl je zmlátit! Pár takových znám, mám z toho hrůzu, když si uvědomím, že i menší potyčku by chtěli řešit osobní zbraní a jsou to lidé normální, živící se poctivě. Přece se nenechají zmlátit nebo zmrzačit. I takový je svět kolem nás...
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 28 čer 2005 17:49

Prave neco takoveho jsem tu chtel slyset. A IkaRa jsem asi zrejme pred tim spatne pochopil. Jinak s tim stipanim 8cek dratu sevrenou zadnici... pripomina mi to "Knoflikare" :-) skoda, ze pan Kodet uz tu neni.

Jinak moje rada zni (nejsem ale Halina P. :-) : "Lepsi nezli trast se strachy, nechej doma vsechny prachy!" :-)
Návštěvník

To je divné, Andy, co?

Příspěvek od Návštěvník » 28 čer 2005 19:49

Já tě prý (?) nepochopil, podle mě jsem jen vyjádřil svůj názor na tvou otázku. Nemůžeš za to, že nenosím sako a ani mi to nevadí, a ani ho nechci začít nosit, a proto mohu dát odpověď, jakou jsem dal. Pitvat to dál nemá cenu, upřesnil jsi otázku na nošení pistole se sakem, to se pak nediv, že moc odpovědí nedostaneš. Za prvé ne každý chodí v saku, za druhé je tu hodně kecalů a dost málo lidí, co se pistolím věnují i jinak než hubou.
Zdenka jsi prokazatelně nepochopil ty.
A nelibí se ti v diskusi slovo debil.
Já myslím, že je někdy na místě.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Re: To je divné, Andy, co?

Příspěvek od Andy » 29 čer 2005 09:33

Anonymous píše:Já tě prý (?) nepochopil, podle mě jsem jen vyjádřil svůj názor na tvou otázku. Nemůžeš za to, že nenosím sako a ani mi to nevadí, a ani ho nechci začít nosit, a proto mohu dát odpověď, jakou jsem dal. Pitvat to dál nemá cenu, upřesnil jsi otázku na nošení pistole se sakem, to se pak nediv, že moc odpovědí nedostaneš. Za prvé ne každý chodí v saku, za druhé je tu hodně kecalů a dost málo lidí, co se pistolím věnují i jinak než hubou.
Zdenka jsi prokazatelně nepochopil ty.
A nelibí se ti v diskusi slovo debil.
Já myslím, že je někdy na místě.
Jak je videt rozeznat pointu ve vetach je problem ... natoz rozeznat jednotlive prispevatele. Radeji mlc.
Návštěvník

Takových tu bylo 40 let dost

Příspěvek od Návštěvník » 29 čer 2005 10:28

..15 let už by se měli smažit v pekle ti, co říkali "mlč".
Odpovědět