neprustrelna vesta BW

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Killovij
Příspěvky: 14
Registrován: 28 srp 2013 17:32

Re: neprůstřelná vesta BW

Příspěvek od Killovij » 02 zář 2013 13:01

Kdyžtak do Mexika jedu za týden, ještě tam nejsem, myslím, že už si asi budu muset poradit tam, ale já si myslím, že povolení sice je do .380, ale tam dávají lidé předpisům respekt jako psímu lejnu, takže bych se vůbec nedivil, kdybych tam pod postelí našel nějaký kulomet :)


Bohuliby
Příspěvky: 68
Registrován: 08 led 2012 23:04

Re: neprůstřelná vesta BW

Příspěvek od Bohuliby » 03 zář 2013 00:00

Kiloviji : Asi jsem jediný, kdo by Ti rád poradil. Ty primitivní odpovědi, které se Ti dostaly asi hovoří za vše, o čem to tady už delší dobu je !!!
Já tu vestu znám a také by mě zajímalo, co by tam šlo přidat, protože všechny kevlarové pláty jsou vyjímatelné a určitě by s tím někdo mohl provézt nějaké zkoušky, co to i po těch letech vydrží.
Celou dobu se tady snažím něco dozvědět, ale o něčí tchýni to určitě nebude, mám totiž svojí.
Pánové probuďte se a pište k věci !
Pokud jsem se nějakého pisálka dotknul, tak se velice omlovám, sorry.
Uživatelský avatar
mates444
Příspěvky: 484
Registrován: 01 bře 2013 20:56
Bydliště: u Brna

Re: neprůstřelná vesta BW

Příspěvek od mates444 » 03 zář 2013 01:08

Na blbou otázku blbá odpověď. Nezlob se na mě, ale pokud někdo opravdu potřebuje neprůstřelnou vestu, tak hazardovat ve třicet let staré, kdovíjak po tu dobu uložené bw kamizolce je sebevražda. To je docela možný že můj tlustej kousavej svetr, co mi pletla babička, poskytuje proti kulkám větší ochranu :D
Steyr LG 110 + Sightron SIH
http://www.hft-brno.cz
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Re: neprůstřelná vesta BW

Příspěvek od duffioso » 03 zář 2013 07:29

A pritom se da koupit zbozi i o 3 desetileti novejsi za hubanec.http://www.militarysklad.cz/takticke-ve ... ticke-0365
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
JR
Příspěvky: 403
Registrován: 23 lis 2007 00:05
Bydliště: Čechy

Re: neprůstřelná vesta BW

Příspěvek od JR » 03 zář 2013 09:45

Všechny neprůstřelný vesty maj "nejzazší" datum spotřeby. Jestli čekáš, že se po tobě bude střílet, pořiď si vestu novou, bude rozhodně komfortnější - když se nosí celej den, rychle se to pozná a hlavně bude mít zcela jistě vyšší třídu odolnosti. Tu tvoji bych použil tak na airsoft. Když máš na cestu do Mexika, určitě budeš mít peníze i na vestu. Plus bych investoval do střeleckejch brejlí, odlétávající střepiny a úlomky zdí nedělaj očím moc dobře. A kdyby ti nevadila horší vizáž, koupil bych i helmu, taky přijde vhod.
Hodně zasviněnou pistoli vyčistíš nejlíp v ultrazvukový pračce - mívaj jí lidi, co si přebíjej náboje - pokud neperou suchou cestou. Vyčistí i místa, který sou běžnejma prostředkama nedostupný.
Bohuliby
Příspěvky: 68
Registrován: 08 led 2012 23:04

Re: neprůstřelná vesta BW

Příspěvek od Bohuliby » 03 zář 2013 11:03

Prodejce přímo píše, že je to vyřazená vesta a tudíž jí předpokládám nebude jako neprůstřelnou vestu nikdo používat, myslím, že by šlo jen o zkoušku, jak taková vesta dokáže stárnout, nebo teda kevlar.
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: neprůstřelná vesta BW

Příspěvek od Warthog » 03 zář 2013 11:05

Killovij píše:Už jsi někdy musel jet do jedný mexický díry přes Ciudad Juarez? Ano, to město, kde se dává olovo k obědu.
Ano, musel. Pokud nejsi fízl nebo nepatříš k mafii, je tam pravděpodobnost toho, že po Tobě bude někdo střílet zhruba stejná jako v některých místech v NJ nebo ve Philadelphii.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
zdendaxxl
Příspěvky: 1343
Registrován: 19 zář 2012 13:12
Bydliště: Altstadt
Kontaktovat uživatele:

Re: neprůstřelná vesta BW

Příspěvek od zdendaxxl » 03 zář 2013 16:33

Bohuliby píše:Kiloviji : Asi jsem jediný, kdo by Ti rád poradil . Ty primitivní odpovědi, které se Ti dostaly asi hovoří za vše, o čem to tady už delší dobu je !!!
Nevím,jak jsi přišel na to,že jsi asi jediný kdo by rád poradil(asi máš patent na rozum),nepopírám ze jsem to ze začátku bral trochu z nadsázkou,nicméně na dotaz dostal jasnou a srozumitelnou odpověď a ne jednu.Od tebe alespoň podle toho co čtu,nedostal žádnou,o tom,čí odpověď je primitivní by se tedy dalo dlouze polemizovat... :wink: :!:
Walther LG 300 XT Carbontec Custom/ Burris Timberline 4.5-14x32
Steyr LG110FT Custom Hunting/Sightron SIH TAC 4-12X40 AO HHR
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/ .Změnil jsem nick na "Zdendaxx"
Bohuliby
Příspěvky: 68
Registrován: 08 led 2012 23:04

Re: neprůstřelná vesta BW

Příspěvek od Bohuliby » 03 zář 2013 17:22

Zdendo, jen tak dál, opět pěkná a kvalitní odpověď do vlákna, klidně pokračuj ! Jen je s podivem, že v tomto foru asi vymřeli moderátoři, nebo jsou už v dávno v jiném. Vulgarizmů je tady teda super, ale asi záleží, kdo to čte !

Ale k věci, já tuto vestu mám, koupil jsem jí v armyshopu za 1000 Kč, jako dekoraci do místnosti, kde mám zbraně a jiné kousky. Ta moje je stará tuším asi 15 let a prodejce nedoporučuje použití, jiné vesty které nabízí, mají kevlarové pláty již vyndané. Rozhodně s ní nikam ven nepůjdu.
V několika časopisech došlo k různým testům balistických vest a proto si myslím, že by alespoň mě zajímalo, jak by dopadla tato již prošlá vesta. Dá se u ní i přendat plát ze zad dopředu, tím se zdvojí ochrana. V každém případě já to zkoušet nebudu, protože se mně líbí a tisícovku nehodlám jen tak vyhodit do koše. Je tady sposta odborníků, kteří stále zkoušejí, co se dá prostřelit jakou ráží. Možná to vyzkouší. To je vše, co se dá normálně o tom napsat.
Uživatelský avatar
zdendaxxl
Příspěvky: 1343
Registrován: 19 zář 2012 13:12
Bydliště: Altstadt
Kontaktovat uživatele:

Re: neprůstřelná vesta BW

Příspěvek od zdendaxxl » 03 zář 2013 17:49

Ano,přesně tak,rovněž si myslím,že zmiňovaná vesta má jistě své místo u nějakého milovníka či sběratele militárii,ale pro praktické použití rozhodně není vhodná,Killovij se vyjadřil tak,že ji hodlá pro tento účel použít,takže v podstatě jsi jen potvrdil to,co jsem mu radil.......toť vše :wink:
Naposledy upravil(a) zdendaxxl dne 03 zář 2013 19:59, celkem upraveno 1 x.
Walther LG 300 XT Carbontec Custom/ Burris Timberline 4.5-14x32
Steyr LG110FT Custom Hunting/Sightron SIH TAC 4-12X40 AO HHR
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/ .Změnil jsem nick na "Zdendaxx"
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Re: neprůstřelná vesta BW

Příspěvek od duffioso » 03 zář 2013 17:55

Tak ja ve Zdendovo odpovedi nevidim jediny vulgarizmus,ale to je jedno,protoze tohle je ta cast fora,ktera se jmenuje chat.Serioznejsi temata jsou vic dole.
Mexiko je zeme mozna nebezpecna,ale ne tak,ze by clovek musel z domova tahat balistickou vestu.V tom mem odkaze vyse,jsou mekke spodni vesty,ktere fungujou a stoji prd.Nehlede na to,ze na miste se da vesta koupit na "kazdem" rohu.Oni vi,ze je tam ne zrovna bezpecno.
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Uživatelský avatar
xpetrx
Příspěvky: 661
Registrován: 20 dub 2013 15:24
Bydliště: Svitavy- Lány

Re: neprůstřelná vesta BW

Příspěvek od xpetrx » 03 zář 2013 20:15

Air Arms EV2 MK4 / Optisan CP 10x32P mil-MH10x
Slavie 620, Slavie 630
Je lepší to blbě dělat, než o tom chytře kecat.
Killovij
Příspěvky: 14
Registrován: 28 srp 2013 17:32

Re: neprůstřelná vesta BW

Příspěvek od Killovij » 03 zář 2013 21:57

Sakra, já jen chtěl vědět, jestli se do toho daj dát balistický panely, ano, ten kus oceli, co zastaví šlupu z Dragunovky a protišokový vložky!!!! Pak mi můžou bejt ty kevlar pláty ukradený!!!!!!!!!!! :cry:
Killovij
Příspěvky: 14
Registrován: 28 srp 2013 17:32

Re: neprůstřelná vesta BW

Příspěvek od Killovij » 03 zář 2013 22:01

Plus to, že ať jsou starý jak jsou starý, nějakou tu střepinku to zastaví vždycky. Jo a ten link od xpetrx... zvláštní, o tom jsem se ještě nedověděl, dík. Taky díky JR´, žes mi pomohl vyčistit tu starou kraksnu a Bohulibi za to, že odhad, jak se přesně cítím.
Killovij
Příspěvky: 14
Registrován: 28 srp 2013 17:32

Re: neprůstřelná vesta BW

Příspěvek od Killovij » 03 zář 2013 22:10

mates444: co myslíš tou blbou otázkou?!!! Já jen chci vědět jestli můžu dát tohle: http://www.proammo.cz/e-shop/?DetailZbozi=631 a tohle: http://www.military-aktivity.cz/index.p ... l?Itemid=0 do tohohle: http://www.army-shop.cz/produkty/taktic ... r/591.html
Odpovědět