mam koupit mark 23 ?

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 07 úno 2006 12:17

Pak tady o ní něco napiš a přihoď třeba fotky + terče. :wink:


venda

Příspěvek od venda » 07 úno 2006 12:38

můžeš se spolehnout, protože jestli to co tady o ní padlo nepjeknýho bude lež, tak o této zbrani lehnou všechny fámy.A ten zkutečný názor, co jsem tak chtěl si udělám sám.A možná se o této pistoli začne mluvit s úctou i v našich veřejných kruzích.Už by to neměl bejt prázdnej výraz a název plnej spekulací. Kdo ví, je to zatim tajemství. cau všichni posedlí krátkejma zbraněma
MARKONY
Příspěvky: 472
Registrován: 02 čer 2004 23:20
Bydliště: Ostrava

re

Příspěvek od MARKONY » 07 úno 2006 13:09

Aco zbrane na bazí 1911 a jeji klony například STI ? Za 80 000 Kč maš s čeho vybirat .
Olaf

Příspěvek od Olaf » 07 úno 2006 14:07

Vendo, chceš slyšet názory ostatních na konkrétní zbraň, tedy informace velice důležité pro Tvé poslední rozhodnutí před nákupem / což očividně ne / a nebo nám spíš oznamuješ, že jdeš bez bližších znalostí do nákupu poměrně drahého kvéru /což je pravděpodobnější/. Podle průběhu diskuse jsem přesvědčen, že i kdyby Ti všichni účastníci danný typ rozmlouvali, nebylo by to nic platné, jelikož jsi byl dle mého názoru pevně rozhodnutý už v momentě vložení tématu do fóra. Nedivil bych se Ti, kdyby se jednalo o nákup nějaké ČZ z druhé ruky, tedy v cenové hladině max. do 10 tisíc korun. Kolegové Ti doporučují před nákupem vyzkoušení této zbraně a pak teprve definitivní rozhodnutí. Je nutné zvážit k čemu dannou zbraň budu používat. Tak se neukvapuj, nech vychladnout hlavu a v klidu jednej. Znám to, chováme se někdy při nákupu nové zbraně, auta, jak malí klucí. Věř mi, že Ti ale nic neuteče, tak klídek. Na žádné neuvážené koupi a vzápětí prodeji / z různých důvodů/, ještě nikdo nevydělal.
jara

Příspěvek od jara » 07 úno 2006 14:54

mk23 je bez pochyb výtečná zbraň, střílel sem z ní, ale je to útočná zbraň, která je tím charakteristická: znalci bdou vědět. na sportovní nebo zájmové střílení není vhodná. na nošení pro zkušené. nedoporučuji na začátek
Najva

Re: re

Příspěvek od Najva » 12 úno 2006 14:45

A jinak jste normální?? Za 80t si může koupit rovnou dvě. Viz www.streleckyservis.cz.
MARKONY píše:Aco zbrane na bazí 1911 a jeji klony například STI ? Za 80 000 Kč maš s čeho vybirat .
AL

Marek

Příspěvek od AL » 16 úno 2006 17:10

HK Mark23 by se mi hodně líbila, ale je to na mě drahý a asi bych to nevyužil, na skryté nošení velký, a u zvláštních jednotek nedělám.
Návštěvník

Mark 23

Příspěvek od Návštěvník » 30 zář 2006 11:09

Nazdárek český bratia :) som rád, že som medzi vás zavýtal :) pre Vendu: ja mám Mark 23... strieľba z neho je príjemná, je ale veľká na nosenie, ale to je len sila zvyku... je to každopádne vojenská zbraň, na ktorú nekúpiš púzdro na nosenie... je sice dosť drahá ale ak ju miluješ niet čo riešiť :lol: . čo ťa ešte zaujíma ohľadom HK mk 23???
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 07 říj 2006 14:45

Přílohy
mk23-1.jpg
hkmk23lam.jpg
ah-mark23.jpg
venda

Příspěvek od venda » 09 říj 2006 08:38

ahoj pošli prosim. tvuj názor a pocity ze střelby. prostě vše
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 29 lis 2006 11:46

venda píše:ahoj pošli prosim. tvuj názor a pocity ze střelby. prostě vše
Noniečo som Ti posielal, ale neviem či si to dostal, popísal som o HK Mark 23 celkom dosť, len neviem či Ti to došlo, ak áno, tak daj vedieť :)
venda

Příspěvek od venda » 29 lis 2006 14:27

nepřišlo mi nic, klidně to vraž sem do fóra. a díky moc
fugaga

Příspěvek od fugaga » 14 pro 2006 10:43

2venda: hore som už vložil, nejaké foto aj adresy, na ktorých nájdeš US manuál pre Mark 23...v USA je povolená max.kapacita zásobníka 10 nábojov tzv. assault weapon ban... Clintnov výmysel, ale v EU to neplatí, tu je kapacita 12 nábojov... . Mark 23 je zbraň na celý život, má za sebou náročné vojenské testy. Ak máš peniaze a rád by si mal túto zbraň tak si ju kúp. Mám ju tri roky a som s ňou spokojný. Je pravda, že je to veľká zbraň, na nosenie ale je to je len zvyk...ak tomu prispôsobíš oblečenie tak sa to dá. Púzdro si na ňu budeš musieť dať vyrobiť na mieru, alebo popozerať po nete, pretože bežne v predajniach na ňu púzdro nemajú. Ja som si prešil z USP a v pohode.Streľba je príjemná. Bez nejakých 2mm má 6 palcovú hlaveň, takže je aj presná. Čo sa týka hmotnosti pre porovnanie ČZ 75 s Fe rámom má 1000g a Mark 23 má 1100g (hodnoty bez zásobníka), takže zas nejaký extra rozdiel to nie je. So strelivom nie je problém, zatiaľ čo som skúšal, chutilo jej všetko. Tiež je o nej písané na strelectví: http://www.strelectvi.cz/forum/viewtopi ... light=mark sardaukar mal záujem a už ju aj kúpil. Tak si to pozri.
Anton_Spelec
Příspěvky: 85
Registrován: 15 čer 2006 17:40

Příspěvek od Anton_Spelec » 14 pro 2006 13:50

Já bych se toho nebál...jestli máš tak velkou pazouru, že ti prostě ostatní zbraně nesedí, proč ne. Za těch 40k bych si sice z pětačtyřicítek určitě nevybal marka, ale spíš nějaký klon 1911ky (pač jsou prostě kráásný :wink: ) - třeba takovou PO 14*45 limited, nebo kdybych nechtěl dvouřadou ale klasiku tak nějakýho kimbra. Ale proti gustu...
Navíc pokvavaď ji má v rukách dvoumetrovej stokilovej řízek tak ani nebude vypadat tak nepatřičně + je to věc kterou prostě nemá každej!
Odpovědět