EU 2017: plosna konfiskace palnych zbrani

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odevzdáte?

Odevzdám.
2
5%
Neodevzdám.
35
95%
 
Celkem hlasů: 37
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od dykmore » 16 črc 2013 23:39

Queeg 512 píše:Proč ne, jsme ve sci-fi vlákně, fantazii se meze nekladou.
Není sci-fi jako sci-fi. Jen bych chtěl podotknout, že jsem se odmalička šťoural v počítačích. Taťka ještě před revolucí koupil Didaktik Gama, pak jsem dostal vyřazené PP06 (plnohodnotné PC, procesor 8088/4,77 MHz, 640 kB RAM, CGA grafika, 2x5,25" disketa, bez HDD). K tomu jsem byl normální děcko, takže jsem kromě jiného četl všechny dostupné časopisy o počítačích a počítačových hrách, a taky jsem hltal knihy se sci-fi tématikou. Dobře si pamatuju časy, kdy mi v pokoji bzučel Didaktik a hučela PP06. Nějaký internet, tablet, facebook, digitální foťák, mobily - to vše pro mě bylo naprosto stejné sci-fi jako v knihách, kterých jsem měl plnou poličku. Samozřejmě, bylo možné podle určitého pokroku v technice předpokládat vývoj tím směrem, ale s naprosto stejnou šancí, s jakou bych mohl předpovídat hvězdné války nebo zničení Země vogonskou demoliční flotilou, tedy s šancí zcela minimální. Podívejte se prosím na vypůjčené fotky těch dvou strojů, u kterých jsem si zkazil oči:

Obrázek

Obrázek

Čistě formálně se ptám: myslíte si někdo, že mě u těchto počítačů tehdy napadla myšlenka na něco jako je iPhone, facebook, nebo 128GB SDXC karta? Jestli někdo kromě Stevena Jobse tvrdí, že v roce 1990 ho něco takového napadlo, tak s prominutím kecá jako když sere. A po drobné vulgaritě se dostávám k pointě mého blábolení: KDO Z NÁS MŮŽE ŘÍCT, CO SE URČITĚ NESTANE? A nemám teď na mysli Vogony. Lidi rádi zapomínají na to, co bylo, nedbají na to, co se děje, a pohrdají tím, co bude. Neříkám, že bylo lépe, neříkám, že je dneska všechno na nic, a neříkám, že zrovna za 4 roky sem vtrhnou hordy žoldáků. Ale taky vzpomínám na tu dobu, která se už nevrátí, potichu pozoruju vše kolem sebe, a bojím se toho, co se jednou může stát. Tak sorry, snad nejsem blázen.


Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Uživatelský avatar
Queeg 512
Příspěvky: 695
Registrován: 04 dub 2012 20:59
Bydliště: Cajzlov

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od Queeg 512 » 17 črc 2013 00:00

No tak zrovna na tomhle něco bude, já sice odjakživa čekal, že nevýhody nových technologií budou mít v první řadě zmáknuté e-kriminálníci, v druhé vlády a až v té poslední ovčani, dával jsem ale nějakou šanci tomu že až se ty vlády zorientují, tak v tom začnou pomáhat ovčanům. Ale ony kupodivu při této příležitosti pod záminkou boje proti elektronické kriminalitě začaly ve velkém praktikovat metody elekronické kriminality a u toho hodlají skončit :roll: Fakt nejvyšší čas na solární EMP.
COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od COOK » 17 črc 2013 11:43

queeg: nevím kde bereš plky o paranoie a Mossadu. Podobně chytré jako plk o bombách a předškolních sionistech. Ale s EMP máš recht, pro současnou "civilizaci" by bylo lepší globální EMP, i přes to, že bysme se vrátili o 300 let zpět.

Ať je téma klidně sci-fi, to mě netankuje. Horší je, když lidi místo aby napadli nebo vyargumentovali TO co se píše, napadají osobu TOHO kdo to píše. Notorický znak primitivismu. Ale třeba je to jen nějaký komplex těhle vzduchovkářů z jejich nízké úsťové energie :lol:


A co nám k tématu může říct Lev Nikolajevič Tolstoj:)

"Napoleon se blížil k Moskvě. Chování občanů Moskvy nebralo vážně blížící se nebezpečí, ba naopak. Brali vše na lehkou váhu. Přesně tak jak je to u většiny lidí, když vidí blížit se velké nebezpečí.

Při blížícím se nebezpečí hovoří v duši člověka vždy dva hlasy stejně silně. První hlas říká: Okamžitě zvážit nebezpečí a připravit se na něj důkladně. Druhý hlas říká ještě jasněji: To je těžké a děsivé na tohle nebezpečí myslet, protože člověk nemá sílu vše předvídat a nemá možnost se nebezpečí bránit. Proto je lepší se od toho těžkého myšlení odvrátit, přestat na něho myslet a lepší je myslet na příjemné věci.

Když člověk žije sám, většinou poslechne první hlas a připraví se. Jestliže je ale začleněn do společnosti, uposlechne hlasu druhého. Tak to bylo i kdysi s obyvateli Moskvy. Nikdy předtím nežili hýřivějším životem jako v době blížící se hrozby Napoleona."
COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od COOK » 17 črc 2013 11:50

Taky dobrý video k pochopení Islámu a toho, že to v Evropě nedopadne "mírumilovně": Islám je mírumilovné náboženství?

A víte, že Británii opouští týdně 1000 lidí? Proč asi? Jsou blbí nebo chytří? Ale už nevím kde jsem to čet. UK je další testovací polygon, podobně jak Řecko nebo Kypr, ale tady je to o kamerovým šmírování a fašistické sociální politice.

A ještě jedno zajímavý video, ze kterýho si snadno odvodíte, kdo vlastně ovládá špičky téhle společnosti/západní zivilizace: Nejinteligentnější rasa? Aškenaziové
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od Warthog » 17 črc 2013 12:52

Takže snad naposledy: házet zodpovědnost za to či ono na nejrůznější tajné spolky apod. je sice strašně alternativní, hustý a cool, leč pravda je bohužel prosaičtější.

Všechna moc patří voličům. To je v demokracii axiom. Problémem je to, že demokracie zároveň umožňuje v podstatě neomezené přerozdělování a tedy nakupování hlasů jedné skupiny lidí za peníze lidí jiných. A tak se přerozděluje a nakupuje. A voliči rádi prodávají, rádi volí zlodějské šmejdy, jen když jim z lupu taky něco kápne. Demokracie prostě umožňuje prostřednictvím státu beztrestně loupit i lidem, kteří jsou zbabělí na to, aby šli loupit sami osobně.

Nadávat na to, jak současná věrchuška věci vede a tvrdit, že za všechno můžou ilumináti, korporace apod. je strkáním hlavy do písku. Kdyby většina (reálně i silná menšina) elektorátu reálně stála o nějakou zásadní změnu, tak po prvních volbách se mohou výše uvedení pakovat. Smutná pravda je, že většině lidí současný státně paternalistický systém v principu vyhovuje a to i přesto, že na některé jeho konkrétní atributy občas nadávají.

A velké zlé banky apod.? Kdopak je jejich většinovým vlastníkem? Není to žádný vypasený bankéř v cilindru s doutníkem. Jsou to různé podílové a důchodové fondy, sdružující finance milionů a milionů obyčejných lidí. Do kterých si lidé peníze ukládají protože je k tomu stát nutí.

Takže ne velký Žid, Bilderberg, NSA apod. jsou hlavním nepřítelem. Hlavním nepřítelem je lidská blbost a pohodlnost, která generuje poptávku po nejrůznějích svinstvech a demokracie, která politikům umožňuje tuto poptávku saturovat.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
mari
Příspěvky: 1043
Registrován: 12 úno 2009 13:43
Bydliště: JČ, Pha

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od mari » 17 črc 2013 13:49

Warthogu krasne a presne receno. I zde v tomtu vlaknu clovek vidi kam az blobost jedince muze sahat.

Cekam, ale ze ted budes narcen ze spoluprace s nejakou tajnou sluzbou, vlivnou skupinou, nebo pouze jen scifi revolucionarem. Nepripravujes uz nejake chipy do nasich hlav? :lol:
Jestli jo, tak vas vsechny ostatni vyzyvam : BRANME SE!!!! Warthoga upalime zamotaneho ve vlajce EU :lol:
COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od COOK » 17 črc 2013 21:31

"Všechna moc patří voličům." -Ano, tohle je obecná fráze pro lidičky programovaný propagandou o demogracii, svobodě, právu pro všechny atd. Moc nad společností ale ve skutečnosti patří těm, kdo mají vědění. (mají znalosti, co před lidstvem tají jen pro sebe) Moc nad ostatníma je totiž ve vědění. A tihle, kdo vědí, taky moc dobře vědí, jak je průměrný lidstvo proti nim blbý, až to praští. A na základě blbosti mas, je tu nainstalována a funguje tzv. demokracie, s házením papíru do krabice, s pohodlným konzumováním apod. Oblbnutý volič moc nemá. Tu mají ti, kdo je oblbnuli. Člověkem je tak lehký manipulovat a tahat ho za nos, až z toho běhá mráz po zádech. To hravě ukázal i iluzionista Dan Brown na britské CH4, dřív Áda, Lenin apod.

"Nejlepší argument proti demokracii je pětiminutový rozhovor s průměrným voličem." Winston Churchill

Komu patří média? Z 95% právě oněm Aškenazi chazarům... Komu patří TV Nova nebo Mafra? Reuters? AP? Stačí hádat jednou. Mediální domy a agentury vlastní právě osoby, který jsou Ilumináti. A jsme zase u nich že? :lol: Ukázání na ně v žádným případě není nějaký strkání hlavy do písku, ale právě opak. Nutná je osvěta veřejnosti o věci, počínaje zakladatelem A. Weishauptem, až po osvětlení jejich prstů a orgánů, jako Bilderberg group, CFR, Trilaterální komise, OSN, WHO, NATO apod.
Proč si říkají Illuminati neboli "osvícení"? Protože právě oni mají ty vědomosti, který ostatní lidstvo nemá, proto si na planetě připadají osvícení.

Že vlastníkem velkých bank jsou nějaký lidový fondy, mě teď silně pobavilo. Téměř jsem se pousmál. Drtivá většina bank patří vrchním Ilumíkům jako Rothschild, Rockefeller, Morgan. Kolik bank v ČR nejsou dcery zahraničních bank vedoucích k nim? Poněkud sionisticky vyhlížející Fio a nově ruská státní Sberbank (u které o svoje grejcary nepřijdete). Nějaká Světová banka a MMF, kteří vydírají celý státy, to snad nepotřebuje komentář komu slouží.

"házet zodpovědnost za to či ono na nejrůznější tajné spolky apod. je sice strašně alternativní, hustý a cool" -že jde o módu, je tvůj osobní názor. Jenže je to realita, což si každý může sám dohledat a poskládat dohromady. Pokud toho nejsi ochoten, dobrovolně volíš nevědomost.
Lidi se nemění, změnit lze ale mocenský vliv na ně, odhalením a neutralizací taktik sebevyvolenců.

Dost materiálu, kdo vlastně jsou Ilumíci http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Se ... =weishaupt
Pro ty, co jsou schopní už jen dívat se na blikající obrázky, nebo berou jen televizi:)
Dobrý den. http://www.cas.sk/clanok/208938/mrazive ... racia.html "Väčšina z týchto superkorporácií pôsobí v oblasti finančníctva."
Alias komu patří Dolary, světová obchodní měna, hýbající politikou a válkama http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1626 ... ni-rezervy
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1322 ... lym-svetem
http://www.vlastnihlavou.cz/bankeri-hla ... u-z-valek/
Je toho všude dost, stačí pohledat. Ještě zkusím najít diagram vlastnění bank, aby se každý mohl podívat, kam nahoru až vedou. K důchodovým fondům ne :lol:
Uživatelský avatar
Trojan
Příspěvky: 439
Registrován: 14 bře 2011 13:52
Kontaktovat uživatele:

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od Trojan » 18 črc 2013 08:00

Omlouvám se za OT ale nedá mi to (opožděně) nereagovat.

Nemám televizi a nepodléhám všeobecným náladám, promiň. A mluvit se bojím jen o strašidlech.

"Solis je profík a můžu jeho matroš vždy doporučit." - tomu věřím, evidentně máš kvalitního matroše dost :-D
[img]weedsmokersguide.com/pictures/White-Russian-Bud.jpg[/img]
COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od COOK » 18 črc 2013 10:49

trojan a spol: Mě se to dostalo do dýchací trubice pouze jednou, v roce 02, od té doby už nikdy. Takže podobný obrázky s palicema si můžeš tak leda vytisknout na fotopapír, poskládat origami a strčit do pr... :mrgreen:

__________
http://www.freepub.cz/2012/velke-rodiny ... u-svetu-2/
Uživatelský avatar
Queeg 512
Příspěvky: 695
Registrován: 04 dub 2012 20:59
Bydliště: Cajzlov

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od Queeg 512 » 18 črc 2013 12:24

Nějak se tu začínám ztrácet, zejména ta lavina COOKových příspěvků mě začíná mást. Začalo se konfiskací zbraní ze strany 4té říše, pak se to ale nějak překlopilo do fáze, kdy se řeší, že za všechno světové zlo můžou jacísi chachaři. Znamená to, že ty zbraně pojedeme odevzdávat do Ostravy? A pokud to tak opravdu je a skupina, která nás chce všechny zlikvidovat, je takto místně a etnicky omezená, nebylo by lepší proti těm chacharům preventivně zakročit?
Naposledy upravil(a) Queeg 512 dne 18 črc 2013 12:29, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět