Podovody obchodu ProNuz.cz

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Podovody obchodu ProNuz.cz

Příspěvek od Silencer » 17 lis 2012 10:07

Podobně jako na Knife.cz se musím podělit s hodně negativní zkušeností. Tenhle obchod nabízí za 99Kč vakuové kalení čepelí. Já svoje dvě čepele zaslal (domácí pokus o Bolo 14260 a kopii RC3 z RWL 34) v květnu a dodnes je nemám. Na maily pan Petr Holubář nereguje, telefon mi zvedl pak už jen jednou a to se dušoval že vše dořeší, ale od té doby zase dva měsíce nic a už nereaguje vůbec.

Doporučuji z tohoto obchodu NIC nekupovat, minimálně ne s platbou předem a hlavně jim žádné nože nesvěřovat :!: :!: :!:

Kdo si dělal nějaký nůž v domácích podmínkách , tak si asi dovede představit kolik jsem na tom nechal práce, takže mám "velikou radost" :(


Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Podovody obchodu ProNuz.cz

Příspěvek od Bullterier5 » 13 pro 2012 20:14

Na tenhle příspěvek můžu odpovědět takto:
Kontaktoval jsem zmíněný Eshop s tím,že mám zájem o to,aby konečně zveřejnili fotku novinky-čepele Kale-Long z Elmaxu.
Dlouho se nic nedělo,pak došla odpověď,že pan velkomajitel neměl čas editovat stránky a že to do týdne nebude.Není to dodnes-mimochodem.
Pak jsem se zdravě nasral a napsal panu podnikateli,ať mi tedy čepel blejskne do mailu a pak že si objednám.
NIC....
Pak jsem se nasral ještě víc a napsal mailem,že tedy pokud nemá pan velkoobchodník zájem,objednám jinde a připojil jsem nejapnou poznámku o ignoranci.
Odpověď došla až za měsíc:

Vážený pane,
jedna čepel kterou si hodláte objednat nás rozhodně nevytrhne a proto nežádejte,abychom s Vámi jednali jako s VIP zákazníkem.Mimochodem čepel,kterou chcete není dosud skladem.
V eshopu je pod poznámkou"skladem"

Dobrý-ne?? :lol:
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Re: Podovody obchodu ProNuz.cz

Příspěvek od Silencer » 18 pro 2012 18:49

No dobrý, jenže tys nepřišel o dvě čepele na kterejch si nechal x desítek hodin volnýho času. Bavíme se o tom, že moje výroba je pilka na železo, pilník a maximálně flexa. Podle mě ten shop je už mrtvej, co jsem slyšel tak nikomu ten zmetek nereaguje na komunikaci, nějakým lidem dluží i peníze. Až budu mít cestu do Brna, tak se chystám na návštěvu.
Takže nic s čím má co do činění pan Petr Holubář nar. 6.8.1982 nebrat.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Podovody obchodu ProNuz.cz

Příspěvek od edelweiss » 19 pro 2012 09:09

82. to bude nějaké ucho? a to i podle jednání se zákazníkem, no co asi má zákošů plné kýble :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Podovody obchodu ProNuz.cz

Příspěvek od atropos » 19 pro 2012 12:14

Silencer - Tak to zamrzí (kulantně řečeno) bohužel takovích sráčů je žel plný net :-( a než se to rozkřikne.....chvilku to trvá a pár lidí si slušně nabije ústa. Pokud jsi na tom výrobně jak popisuješ a nemám proč ti nevěřit, tak tím spíš to štve.
Mohu otázku? Proč jsi nevyužil služeb na kalení někoho zaběhlého? Např. Mikov s.r.o? Ano, vákum pec nemají, nebo o tom nevím, nicméně, RWL tam nechávám kalit už nějako řádku let a pružinovku by dal kde kdo v okolí Prahy ( želva, trman a jiný ) vše samozřejmně s dotazem na před zda by byla ochota. Neber to jako že je po bitvě každý generál, ale přesně tímto jsem si já procházel před lety když jsem řešil kaklení já. Přesně, mám 10 čepelí a co teď s tím? Nakonec jsem skončil právě u Mikovu. Dnes něž kalení, se bojím jiného.......pošty. Aby to došlo a neztratilo se to cestou.

Mat
"není kachnička, jako kachnička"
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Re: Podovody obchodu ProNuz.cz

Příspěvek od Silencer » 19 pro 2012 15:39

Ahoj Mate. Odpoved je jednoducha.Vakuove kaleni dvou cepeli kdyz kazda je z jineho materialu je draha legrace.Pravda je ze na pruzinovku neni vakuovka nutna.Nicmene ja do toho bchodu predem psal a komunikace byla super. Psal jsem treba v 7 vecer a v 8 jsem mel odpoved.Navic ten obchod mel i banner na Knife - z toho jsem se o nem ostatne dozvedel.Proste nic nesvedcilo ze to bude leva.Az zkusenost.Prvni dve cepele co jsem delal z N690 jsem dal do Medinu a super.Ted uz bohuzel vim ze jsem to mel poslat tam i kdyz by to bylo drazsi.Pri moji produkci dva noze za rok si priste radsi dovolim ten luxus to poslat do Bodycote.Chybama se holt clovek uci ale tohle proste zamrzi.
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Podovody obchodu ProNuz.cz

Příspěvek od atropos » 19 pro 2012 21:14

Ahoj. Díky za odpověď.
Pak chápu, bohužel stalo se. Doufejme že tento chlapík skončil, či se tak brzy stane. Každopádně, pokud se budou okrádat lidi i u takovýchto koníčků.............tak to už je fakt zlí :-(
Prosím tě, pokud bys někdy něco potřeboval kalit ( RWL, N690, AK5, damasteel) napiš nebo přímo zavolej Láďovy Bezděkovy z Mikovu ( Obchodní ředitel ) klidně se odkaž na mě, léta si s Láďou tykáme a moje hodnocení Mikovu je 1+.

Měj se hezky a krásný svátky, Mat
"není kachnička, jako kachnička"
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Podovody obchodu ProNuz.cz

Příspěvek od Bullterier5 » 20 pro 2012 08:46

Silencer píše:No dobrý, jenže tys nepřišel o dvě čepele na kterejch si nechal x desítek hodin volnýho času. Bavíme se o tom, že moje výroba je pilka na železo, pilník a maximálně flexa. Podle mě ten shop je už mrtvej, co jsem slyšel tak nikomu ten zmetek nereaguje na komunikaci, nějakým lidem dluží i peníze. Až budu mít cestu do Brna, tak se chystám na návštěvu.
Takže nic s čím má co do činění pan Petr Holubář nar. 6.8.1982 nebrat.
Jo,dovedu si představit to zklamání.Jednou jsem přišel o čepelku tak,že jsem ji dal známému vyleštit do Sigmy na profi stroj a on mi pak řekl,že mu ji někdo šlohnul ze skříňky...
RAS
Příspěvky: 109
Registrován: 11 pro 2011 19:29

Re: Podovody obchodu ProNuz.cz

Příspěvek od RAS » 20 pro 2012 10:29

Nejlepší by bylo příležitostně Holubářovi jednu z těch čepelí narvat do prdele a druhou do tlamy.
GunPower - Storm Regulátor Altaros - verze 2 (125 Bar)
Optisan Viper 6-24x56IR
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Podovody obchodu ProNuz.cz

Příspěvek od edelweiss » 22 pro 2012 12:56

Ale no tak!!! To snad není úplně hovor dospělých lidí?
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Warnemin
Příspěvky: 7
Registrován: 18 čer 2012 20:12

Re: Podovody obchodu ProNuz.cz

Příspěvek od Warnemin » 22 pro 2012 17:27

Je to sice primitivní, ale zato účinné.... :-)
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Re: Podovody obchodu ProNuz.cz

Příspěvek od Silencer » 30 led 2013 18:34

Dnešní den asi budu slavit jako druhý svátek, protože po peripetiích a po 8 měsících mám čepele zpět (nezakalené :lol: ). K tomu kompenzaci v podobě materiálu na střenky a nějakého fíbru. Takže nakonec happyend ve který jsem už popravdě nedoufal.
pronuz.cz
Příspěvky: 1
Registrován: 24 bře 2013 22:53

Re: Podovody obchodu ProNuz.cz

Příspěvek od pronuz.cz » 24 bře 2013 23:49

Rád bych přidal i pohled z druhé strany. Bohužel člověk míní a život mění, takže firma i eshop byly z osobních důvodů loni zhruba půl roku mimo provoz. Z toho vyvstal i problém s nezakalenými čepelemi. V současné době opět fungujeme a snažíme se napravit zameškaný čas.
Za způsobené nepříjemnosti bych se ještě jednou a veřejně rád dotyčnému omluvil. Uznávám, že kompenzace v podobě materiálu v hodnotě několika set korun je jen malou náhradou, ale nenapadá mne jak lépe je odčinit. Snažím se být poctivým obchodníkem. Ti, co mne znají osobně a stovky spokojených zákazníků to jistě potvrdí.

Rád bych se také striktně ohradil proti výše zmíněné "citaci" emailu ohledně čepele Kale long elmax. Tato "citace" je pouhý výmysl něčí hlavy a nemá se mnou ani s eshopem pronuz.cz nic společného. Nechápu, proč má někdo potřebu veřejně publikovat lži. S žádným zákazníkem jsem nikdy hrubě ani urážlivě nejednal a v den kdy by toto nastalo, tak s podnikáním okamžitě končím, protože jsem se zbláznil. Možná to zní v našich končinách exoticky, ale je to fakt.

Rád bych tímto dotyčného vyzval, aby své tvrzení uvedl na pravou míru a omluvil se. Předesílám, že veškerá emailová komunikace je archivována.

Petr Holubář, Pronuz.cz
retrros
Příspěvky: 218
Registrován: 01 pro 2007 15:24
Bydliště: Morava

Re: Podovody obchodu ProNuz.cz

Příspěvek od retrros » 24 kvě 2013 10:48

taky se jsem ze skupiny lidí, kteří objednali a zaplatily ale nedostaly. Pan majitel měl sice snahu věc řešit v březnu ( zhruba půl roku po objednání), poslal jsem mu všechny mejly které jsem mu poslal, i když nevím proč, když tady tvrdí že má všechny mejly zálohované. Každopádně pak už se mi neozval a ignoruje všechny mé dotazy. Tak fakt nevím co si o něm myslet.
slavia 630,631, tau-6, drulov DU10, markham ''king''single shot, Webley Mk.III , Webley senior, BSA meteor, Diana mark IV a dalsi anglicanky
Odpovědět