Marksman Repeater

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Sasakr
Příspěvky: 2
Registrován: 09 kvě 2013 13:22

Marksman Repeater

Příspěvek od Sasakr » 09 kvě 2013 15:08

Zdravím vás pistolníci,

o zbraních nevím nic, ale doma jsem objevil vzduchovku, Marksman Repeater. Info tady. Nevím, jestli se to kdy u nás, potažmo v Evropě vůbec prodávalo. Paní v obchodě, kam jsem zašel nakoupit broky, na to koukala dost vyjeveně.

Nu což, když už to mám doma, tak jsem si řekl, že se s tím naučím. Vytiskl jsem si terčíky, ty klasické o průměru 14 cm. Prý by se do nich mělo střílet z 10 metrů, jenže na 10 metrech mi brok klesl asi o 30 cm, takže střílím z pěti a jsem rád, že jsem rád.

Do zásobníku by se mělo vejít snad 18 broků, já jich tam dostanu 20 + jeden přímo nabiju. Mám ale problém s tím, že se ty broky někam ztrácí. Pokud dám do zásobníku 5 broků, vystřelím 3 a je prázdno. Nějak netuším, kam se ty broky můžou ztrácet. Tu a tam se stane, že se tam nějak dostanou broky dva a oba dva vystřelí, jenže toho si člověk všimne, protože kvůli menší energii vyletí oba dva málo a jsou dobře vidět. Jenže i když nepozoruju, že by vyletěly dva, stejně se mi někam ztrácí.

Koupil jsem si broky právě proto, abych nemusel po každé střele ládovat, ale když vidím, jak se ztrácí, stejně asi budu muset ládovat po jednom, ale to už si pak můžu koupit diabolky, u nichž očekávám, že budou přesnější.

Tak co myslíte, v čem je zakopanej pes? :o


cernunos
Příspěvky: 453
Registrován: 05 lis 2008 12:58

Re: Marksman Repeater

Příspěvek od cernunos » 09 kvě 2013 18:14

Zdravim,
ono se říká "Neházej flintu do žita",ale v tomto případě bych udělal přesný opak.Tento flusbrok vidím také poprvé ale podle toho,jak jsi popsal přesnost a ostatní parametry včetně tajuplného mizení broků v zásobníku-no zkrátka z takovýho bazmeku bych měl pramalou radost střílet,to si pořid kvalitnější vzduchovku,jestliže tě střelba baví a s touhle si můžeš procvičit akorát tak hod do dálky... :(
Sasakr
Příspěvky: 2
Registrován: 09 kvě 2013 13:22

Re: Marksman Repeater

Příspěvek od Sasakr » 10 kvě 2013 12:54

Ono je to jedno, z těch deseti metrů jsem ten terč stejně sotva viděl a na těch 5 metrů mi to přijde přesný dost. A abych kupoval jinou, na to je přeci jen trochu brzy, sotva jsem s tím začal :-)
Odpovědět