Je tu slibena fotogalerie k testum vetrovky CZ 200S

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Návštěvník

Je tu slíbená fotogalerie k testům větrovky CZ 200S

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 10:05

Ahoj kluci,
pokud máte zájem, tak jsem společně s kamarádem pro Vás připravil fotogalerii.
Nedokázal jsem ji umístit sem, ale naštěstí mi nabídl pomocnou ruku kamarád, který je opravdový počítačový odborník.
Při té příležitosti, bych Vás chtěl informovat, že na tom servru s mou fotogalerii najdete i moc pěkně udělané stránky o větrovce a všem kolem.
Jejich autorem je můj kamarád, kterému jsem za mnoho vděčný i tím, že mě k větrovce poskytl spousty údajů a technické podpory při výběru.
Pokud jejich prostudování dáte dostatek času, jistě se dozvíte vše co Vás o větrovce ještě zajímá..
Díky Sidewindre...

A tady je odkaz...až se Vám stránka načte, tak stačí kliknout na odkaz Story-Martin a zbytek se už rozbalí, ale myslím, že to stojí za skouknutí celé...

http://www.volny.cz/vetrovka/


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 11:12

Je to super ..co dodat ..ale značně mě překvapil Sidewinder - ty stránky jsou fakt profesionálně zpracované .. 8) 8)
Dawe1
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 21 čer 2005 11:35

Anonymous píše:Je to super ..co dodat ..ale značně mě překvapil Sidewinder - ty stránky jsou fakt profesionálně zpracované .. 8) 8)
Dawe1
Tak to vidis... a tak je to se vsim. Nic neni tak jak se mozna na prvni pohled zda.
kalda
Administrator
Příspěvky: 55
Registrován: 23 kvě 2005 02:49
Bydliště: Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Je tu slíbená fotogalerie k testům větrovky CZ 200S

Příspěvek od kalda » 21 čer 2005 11:46

Anonymous píše:...připravil fotogalerii.
Nedokázal jsem ji umístit sem...
Viz. http://forum.gunshop.cz/faq.php#39
Návštěvník

Asi tolik k odbornosti všech, co se o něco výše masírují...

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 11:48

...jen jste se chvíli masírovali, jak jste dobří, a už vás admin fóra (toho nelze obviňovat, že vás chudáčky nemá rád) vrátil do reality - udělal fotogalerii není žádná věda, jako není žádná věda udělat web, stačí umět číst :-)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 12:29

Není žádná věda? Jak pro koho, kamaráde, jak pro koho. A neznamená to, že dotyčný "kdo" je blbec, resp. že je hloupější než administrátor. Každý umíme něco, a někdo holt není tolik přes počítače (narozdíl od tebe, že :D ).
kalda
Administrator
Příspěvky: 55
Registrován: 23 kvě 2005 02:49
Bydliště: Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Asi tolik k odbornosti všech, co se o něco výše masírují

Příspěvek od kalda » 21 čer 2005 12:57

Anonymous píše:a už vás admin fóra (toho nelze obviňovat, že vás chudáčky nemá rád) vrátil do reality
Naopak, nechci obviňovat nebo shazovat uživatele (na to si člověk musí zvyknout, že každý umí něco lépe a něco hůře). Spíš to byl odkaz, jak je sem pro příště možné ty obrázky vložit (i když zde jsou nějaká omezení).
Pro někoho je fotogalerie samozřejmostí, pro jiného námahou, s tím musíte počítat...
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 14:09

Myslím, že obviňovat administrátora z čehokoli je blbost (však to tady zaplaťpámbu zatím nikdo nedělá).
Návštěvník

Administrátora nikdo neobvinil

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 14:29

...jen jsem napsal, že naše trio uživatelů co mají často pravdu :-)
si zde vzájemně masírovalo sebevědomí (co si asi vzájemně masírují v soukromí? :-), aby se vzápětí zjistilo, že to, co na sobě chválili, a funkce, kterou "vymysleli", je běžnou součástí například tohoto fóra. Bez ohledu na to, zda tvorba www je nebo není komplikovaná, to něco vypovídá o tom, jak dobří ve skutečnosti jsou. Asi má nějaký důvod to, že se potřebují vzájemně masírovat.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Administrátora nikdo neobvinil

Příspěvek od Sidewinder » 21 čer 2005 14:51

Anonymous píše:...jen jsem napsal, že naše trio uživatelů co mají často pravdu :-)
si zde vzájemně masírovalo sebevědomí (co si asi vzájemně masírují v soukromí? :-), aby se vzápětí zjistilo, že to, co na sobě chválili, a funkce, kterou "vymysleli", je běžnou součástí například tohoto fóra. Bez ohledu na to, zda tvorba www je nebo není komplikovaná, to něco vypovídá o tom, jak dobří ve skutečnosti jsou. Asi má nějaký důvod to, že se potřebují vzájemně masírovat.
Jezis tady je zas nekdo straaasne chytrej. Martin proste nevedel, jak dat fotky na web, kdyz ma kazda skoro cely megabajt, a taky je chtel dat nekam, kde je po case jeste jednoduse najde. Ta pripominka od admina byla uplne mimo misu - ze lze pripojit soubor k prizpevku, to vi snad kazdy ne? Tak se toho nechytejte a nedelejte z lidi, co neumi delat www stranky, blbce.
kalda
Administrator
Příspěvky: 55
Registrován: 23 kvě 2005 02:49
Bydliště: Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Administrátora nikdo neobvinil

Příspěvek od kalda » 21 čer 2005 15:23

Sidewinder píše:Ta pripominka od admina byla uplne mimo misu - ze lze pripojit soubor k prizpevku, to vi snad kazdy ne?
Určitě? 8)
Nechci se hádat, ale...
1. Martin napsal, že se mu to nepodařilo vložit sem - což jsem ocitoval a dal odkaz
2. Připojit sem lze VÍCE souborů a pokud vložíte obrázky, tak se od určitých velikostí udělají zmenšeniny a CHOVÁ SE TO JAKO FOTOGALERIE :D
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 21 čer 2005 15:34

Gratuluju! :)
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 21 čer 2005 15:45

To jsou chlapci ciperny vid Kaldo! Tys jim chtel v dobre vire pomoci... a oni te za to jeste "zjebali". Radsi priste rovnou napis, ze ten kdo neumi vlozit do fora fotku je negramot! A ze pokud ma nekdo tendenci vkladat na web megove fotky je rozvez slabomyslny. Vice uz bych to nerozvadel. Kdyz te maji kritizovat... tak at je alespon za co? Co ty na to? :-)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 15:48

No tak! Když se tu hádáme my, členové sdružení Anonymních blbců, tak se to vcelku dá tolerovat, ale pohádat se s administrátorem, to už je snad trochu příliš, ne? (Chlapi, vzpamatujte se, než nám Kalda z titulu své funkce ty kecy zatrhne!)
kalda
Administrator
Příspěvky: 55
Registrován: 23 kvě 2005 02:49
Bydliště: Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kalda » 21 čer 2005 15:50

Andy dobrý :lol:
Ale já tu nejsem od toho, abych uživatele "drbal" za jejich neznalosti, ale od toho, abych jim pomáhal :wink:
No, asi to nevyšlo :oops:
:lol: :lol:
Btw. už mi to přijde silně OT, co se takhle radši bavit o větrovce nebo chválit / kritizovat fotky...
Odpovědět