Strelivo 22 LR Kde nakupujete a za kolik?

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Kocmik
Příspěvky: 2
Registrován: 03 lis 2006 11:52

Střelivo 22 LR Kde nakupujete a za kolik?

Příspěvek od Kocmik » 03 lis 2006 13:32

Podělte se o vaše tipy :-)


Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 06 lis 2006 09:43

Brymová, Staroměstské nám. Praha 1 www.zbranebrymova.com
.22 LR S&B Stanadrd 96 hal./ks.
.22 LR Swartklip (poměrně kvalitní jihoafrické patrony vhodné pro pušky) 95 hal./ks
.22 LR HV LRN LOGO (ruské patrony vyráběné pro jakési Němce; monolitická střela, ocelová pomosazená (!) nábojnice, rychlé, levné) 75 hal./ks
.22 LR Remington Target (terčová laborace, ne HVéčka) 95 hal./ks
Atd. viz jejich internetové stránky.
Dá se říct, že pokud nepotřebuješ něco vysloveně speciálního (například bývalou voj. munici typu 7,92 mm Mauser, 7,62 mm Mosin atp.), tak je Brymová na náboje (a většinou i na zbraně) zcela bezkonkurenční.
Docela ujde taky BVS
www.bvs.cz
www.9mm.cz
ale tam chodím spíš naopak právě pro ty speciality, které běžně nikde jinde nemají
Tohle jsou dva asi nejlepší obchody (teda pokud jseš Pražák :cry: ).
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 135
Registrován: 16 srp 2005 14:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza » 06 lis 2006 09:49

Hm, no teda nevím, ale jelikož jsem u Brymové kupoval poměrně drahé střelivo ELEY EPS za cca 4,50, tak stálo úplně za prd. Rozteklé mazivo, ulepený nábojnice, nešlo to ani nabít a vytahovák to nevytáhl....no hrůza. Vypadá to na špatné skladování. Rozhodně tam ale nebudu už nic kupovat. Nejlepší zkušennost mám s Vargou - pošlu mail - objednám a když je cesta, vyzvednu.
Naposledy upravil(a) Honza dne 06 lis 2006 17:02, celkem upraveno 1 x.
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 06 lis 2006 10:41

Eley je slušná firma, což ale neznamená, že je vyloučené, aby občas vyrobili zmetkovou sérii. Jinými slovy, u Brmové za to pravděpodobně nemůžou (protože i kdyby to bylo jenom tím skladováním, tak oni přece nejsou jediní, kdo to kdy skladoval). Na tvém místě bych jim ještě dal šanci. Ostatně, já kdybych měl přestat navštěvovat každý obchod, kde mi kdy prodali nějaký zmetek, tak bych v tuto chvíli už nechodil vůbec nikam :wink: .
Ovšem já k nim chodím hlavně proto, že jsou levní. Pokud jsi ekonomicky silnější než já (což je velice pravděpodobné :cry: ), tak máš pochopitelně i víc možností na výběr...
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 135
Registrován: 16 srp 2005 14:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza » 06 lis 2006 12:38

Myslím si, že je zcela vyloučené, aby ELEY vyrobil něco v tak příšerném stavu co jsem koupil. Dle kámoše má Brýmová v létě problém s vedrem...asi nemá klimu, takže bych obecně ten problém viděl tam. Jinak jak jsem psal, Vavrga je super. Když je cesta, stavím se tam a vše je bez problémů. Jeho R50 choděj skvěle.
Naposledy upravil(a) Honza dne 06 lis 2006 17:01, celkem upraveno 1 x.
Kocmik
Příspěvky: 2
Registrován: 03 lis 2006 11:52

22LR

Příspěvek od Kocmik » 07 lis 2006 13:54

Kvalitní střelivo:

Miroslav Varga
http://www.shooting-varga.cz/varga2006/ ... 8&jazyk=cz

CB Servis Centrum
http://www.guns-trade.cz/
Odpovědět