Mate nekdo zkusenost s Aegisem nebo jinym vycvikacem ?

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Anorektik
Příspěvky: 91
Registrován: 03 bře 2006 21:42
Bydliště: Vedle sousedů

Máte někdo zkušenost s Aegisem nebo jiným výcvikáčem ?

Příspěvek od Anorektik » 13 zář 2006 20:22

Bohužel si už něco budu muset pořídit (otázka sousedských vztahů a vůbec) a rád bych sám sobě pořádně naložil, aby mi ten plast co si chci koupit dobře posloužil v kritické situaci, a já se při jejím řešení nebo po ní nedostal do průšvihu. Beru i negativní odpovědi, i ty mají svou váhu. Díky.[/b]


Vláďa
Příspěvky: 233
Registrován: 06 čer 2006 16:12
Bydliště: Chlumec n. C.

Příspěvek od Vláďa » 13 zář 2006 22:28

Prošel jsem kurzem u Aegisu, můžu jen doporučit. Nesmíš ale zapomenout, že tě kluci nemůžou za jeden nebo několik dnů naučit všechno. Musíš potom sám pokračovat, jinak to budou po čase, až se všechno vykouří z hlavy, jen vyhozené peníze.
.45 ACP je pádný argument :)))
Anorektik
Příspěvky: 91
Registrován: 03 bře 2006 21:42
Bydliště: Vedle sousedů

Příspěvek od Anorektik » 14 zář 2006 20:09

To Vláďa: Jenom jednotkou, nebo si šel dál ?
Vláďa
Příspěvky: 233
Registrován: 06 čer 2006 16:12
Bydliště: Chlumec n. C.

Příspěvek od Vláďa » 14 zář 2006 20:12

Jedničku a dvojku, na další nebyl čas... Ale plánuju to napravit...
.45 ACP je pádný argument :)))
Smazaný uživatel 177

Máte někdo zkušenost s Aegisem ........ ?

Příspěvek od Smazaný uživatel 177 » 15 zář 2006 12:48

Mám zkušenost z letošního léta - K1 i K2 , a těším se na K3. Můžu jen doporučit - měl jsem už něco nastřílené ,ale chtěl jsem se zlepšovat a musím přiznat, že jsem, zvláště pak K1, předem podceňoval . Ale ty kurzy jsou skvělé,oba instruktoři jsou perfektní střelci se zcela zažitými dovednostmi, a odvážil bych se říci,že kurzy pomůžou i zkušeným a dobrým střelcům. Jsem přesvědčen, že víkend na střelnici s Aegisem vydá za několik let a tisíce nábojů střílení jako samouk . /Teď jak to po sobě čtu si říkám,že bych za tu reklamu mohl požadovat slevu na K3 !!! /. D.
joot

Příspěvek od joot » 15 zář 2006 13:05

Vláďa píše:Prošel jsem kurzem u Aegisu, můžu jen doporučit. Nesmíš ale zapomenout, že tě kluci nemůžou za jeden nebo několik dnů naučit všechno. Musíš potom sám pokračovat, jinak to budou po čase, až se všechno vykouří z hlavy, jen vyhozené peníze.
Jsou tací, co absolvují po roce opakování třeba ká dvojky. Kurzy se navíc vyvíjejí - s tím, jak kluci poznávají pořád nový "polotovar", pracují i na podobě kurzů. Mám za sebou K1 opakovaně, K2, K9, K7 - světlo a tma. Budu jen opakovat názor kolegy - Aegis mohu jen doporučit.
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 15 zář 2006 14:26

Zdravim, absolvoval jsem u Aegisu K1, K2, K3, svetlo&tma, skryte noseni a utocna puska.

Se vsim jsem byl spokojen. V podstate z pistoloveho neumatela jsem se stal pomerne sviznym a hlavne bezpecnym (tuku tuk tuk na stul) strelcem (ono, dokud clovek strili jen na strelnici lazo plazo tercovku a na vsechno ma nekonecne mnoho casu je neco jineho, nez si nasledne zautomatizovat a zefektnit veskere bezpecnostni pohyby a to tak, aby to probihalo na jednu stranu naprosto automaticky, na druhou stranu tak, ze i pri ty automaticnosti se stale sam sebe hlidam).

Muzu Aegis jen a jen doporucit, nauci co a jak, zbytek uz je ale na Tobe - preci jen - po 1-2 dennich kurzech se z cloveka profik nestane ale neznam nikoho, komu by ten kurz nepomohl - jeden znamy, ktery dela i vojenskou historii a pistoli nosi u sebe uz leta (a diky voj. historii ma doma kde co) byl nakonec rad, ze se na kurz nechal ukecat.

Krom Aegisu vim, ze to dela i Radek Libovicky. Jak moc je dobrej ci neni nemuzu posoudit, na jeho kurzech jsem nebyl (ale planuju je... minimalne kvuli srovnani, ale i kvuli tomu, ze clovek uslysi i jinyho instruktora, jiny nazory a vezme si z toho to nejlepsi, co mu sedne).
magda858

Příspěvek od magda858 » 15 zář 2006 14:59

Taky jsem zažil pár kursů AEGIS, i když pro státní sektor. Super, kluci umí a podávají srozumitelným a lidským tempem. Jen člověk musí cvičit a zkoušet dál, jinak se to fakt z těla celkem rychle vykouří... A správné návyky se taky nevybudují za pár dní. Takže můžu jen vřele doporučit
Oldřich
Příspěvky: 36
Registrován: 05 srp 2006 18:59
Bydliště: Rudná u Prahy

Příspěvek od Oldřich » 17 zář 2006 09:57

Zdravím střeleckou obec.
Já se taky chystám na "kurz obranné střelby-I." k Radku Libovickému. Do budoucna u něj chci projít i II. a obrannou střelbou na velmi krátkou vzdálenost.
Na AEGISe se chystám příští rok a vypadá to, podle toho co píšete, že se mám na co těšit :lol: .
Jestli někdo z vás prošel kursem u Liboveckého, podělte se prosím o své dojmy. Díky.
Ondísek
Příspěvky: 72
Registrován: 22 říj 2006 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondísek » 03 lis 2006 13:31

Ahoj, chci se zeptat jestli můžu jít na tento kurz, když mám jenom ZP skupiny B (ke sportovním účelům).
Dík.. :)
joot

Příspěvek od joot » 07 lis 2006 12:40

Ondísek píše:Ahoj, chci se zeptat jestli můžu jít na tento kurz, když mám jenom ZP skupiny B (ke sportovním účelům).
Dík.. :)
www.aegisteam.cz - napis jim a zeptej se.
Odpovědět