laserovy nastrelovac

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

von.raven
Příspěvky: 140
Registrován: 04 led 2011 03:17
Bydliště: Oderské vrchy
Kontaktovat uživatele:

Re: laserovy nastrelovac

Příspěvek od von.raven » 25 led 2013 09:12

Laser je špíše hračka, aspoň ten do komory, to je většina zmetků co ani není dobře vyosena. Ten co se zatrkává zepředu hlavně je o dost lepší a na hrubý nástřel, ať to dostanete na papír to není pro většinu střelců co moc často nenastavují optiku špatné, jenže takoví ho zase tak často pak nevyužijou a ti co nastřelují zbraně častěji na nějakých 90% zase laser nepotřebují.
Viděl bych to na nákup toho předostrčka :) a ten bych půjčoval na střelnici za pár ran :D můžete se lehce seznámit s hodně lidma a zastřílet si z různých zbraní :P


Požuby ožbrojen, hrožně koušu a když dojdou žuby tak škrábu :)
4mike
Příspěvky: 644
Registrován: 16 čer 2006 21:26
Bydliště: Brno

Re: laserovy nastrelovac

Příspěvek od 4mike » 25 led 2013 15:06

mám zkušenosti s oběmi verzemi a komorový SightMark bych hračkou neoznačil (snad jeho čínské napodobeniny)
u druhého provedení koliduje "přesnost" optické sestavy s usazením v ústí hlavně
systém rozevíraný plastový hmoždinky je technicky tristní a chyba v usazení je násobně větší než u komorového provedení - protihodnotou je však to, že jde o multikaliber
dinko
Příspěvky: 31
Registrován: 13 pro 2012 19:02

Re: laserovy nastrelovac

Příspěvek od dinko » 20 úno 2013 21:18

A co rikate na tu nastrelovaci konstrukci se svorkama?Pro nastreleni pusky by to melo byt asi nejjistejsi,co vy na to?
karlos1
Příspěvky: 12
Registrován: 20 říj 2012 10:43

Re: laserovy nastrelovac

Příspěvek od karlos1 » 21 úno 2013 16:25

mam predostrcka od Bushnellu (sem si rikal aspon to neni cinskej smejd) ovsem pak jsem pochopil
ze to je stejne jedno.

Muj bushnell ma v zasade dva problemy, zaprve rozeviraci plastovy bazmek na konci stopky
ktery se meni dle raze.
zadruhe vyoseni laseru samotneho.
Vyoseni je videt jednak pouhym okem a pak jsem ho overi tim ze jsem to upnul do aku vrtacky
a na 10 metrech paprsek opisuje kruh cca 10 cm
na 50 metrech uz to je cca 25cm

takze nejaky presny nastrel se s timto zarizenim udelat proste neda,
vicmene to poslouzi k tomu aby jste se dostali na terc, ale zbytek je potreba dostrilet klasicky.
Odpovědět