DUO, CZ45, CZ36?

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

DUO, CZ45, CZ36?

DUO
2
13%
CZ45
13
87%
CZ36
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 15
Libor

Příspěvek od Libor » 02 lis 2006 13:42

Ahoj kluci, jen mě tak zajímal váš názor. Tu hračku vybírám jen tak pro radost, občas si prásknout,... Jasně, o ráži je zbytečné diskutovat. Prostě je v tom kousku železa kus historie a 6,35Br mi ještě chybí ve sbírce.
Ještě mi řekněte něco o tý CZ36, proč tu ne a jestli se taky občas někde vyskytuje.? Díky za reakce.


maxim

Příspěvek od maxim » 02 lis 2006 14:13

Libor píše:Ahoj kluci, jen mě tak zajímal váš názor. Tu hračku vybírám jen tak pro radost, občas si prásknout,... Jasně, o ráži je zbytečné diskutovat. Prostě je v tom kousku železa kus historie a 6,35Br mi ještě chybí ve sbírce.
Ještě mi řekněte něco o tý CZ36, proč tu ne a jestli se taky občas někde vyskytuje.? Díky za reakce.
Tak když do zbírky a proradost,tak proč vybíráž zrovna z těchto modelů??Myslim že se najdou i lepší modely a to za rozumnou cenu...tady ti posílám malej náhled.. :wink: vše v tvé ráži 6,35
Přílohy
Browning 1906.jpg
Haenel-Schmeisser.jpg
Le Francias.jpg
Le Francias.jpg (9.02 KiB) Zobrazeno 2110 x
maxim

Příspěvek od maxim » 02 lis 2006 14:15

pokračování...
Přílohy
Pistole MANN.jpg
Pistole MIKROS.jpg
Starlite.jpg
maxim

Příspěvek od maxim » 02 lis 2006 14:16

ještě....
Přílohy
UNIQUE.jpg
Walther mod.5.jpg
Walther mod.9.jpg
Choros

Příspěvek od Choros » 03 lis 2006 11:46

Protože hledá něco malého a hlavně levného na obranu. Na co by to taky jinak mohl chtít. Proto jsem doporučil tu 45 (když byl dán výběr z těchto 3 - tedy cena cca 2.000,-), protože nemá manuální pojistku oproti 36 a je to DAO oproti DUOvce. O tom, na co je náboj 6,35Br. tady opravdu nemá cenu mluvit (snad jen, že na střílení pro zábavu to není - viz. cena náboje, mířidla u zbraní apod.). Nutno však dodat, že na obranu to v nejhorším případě posloužit může. Pořád lepší než holé ruce. Znám pár lidí, ktarý ji normálně nosí jako hlavní a jedinou zbraň takř. "pro jistotu". Každý svého osudu strůjcem.
maxim

Příspěvek od maxim » 03 lis 2006 11:52

Choros píše:Protože hledá něco malého a hlavně levného na obranu.
Tak to jsi na omylu,přečti si Libora příspěvek-že to má pro radost a občas vystřelit nějaký ten náboj-nevim kde jsi vyčetl tu OBRANU :!:
Choros

Příspěvek od Choros » 03 lis 2006 15:26

Netvrdím, že to přímo napsal. Jen nedokážu pochopit, že někdo chce malou pistoli v této ráži na střílení pro srandu. A to z důvodů, které jsem uvedl (cena náboje apod.). Proto jsem vydedukoval tu obranu. Pokud se ho to dotklo, tak se omlouvám. A pokud to opravdu myslí jen takhle, pak beru tu 45 zpátky a doporučuji DUO.
Libor

Příspěvek od Libor » 03 lis 2006 18:26

Nedoklo se mě to, proč by taky mělo. Fajn, možná bych to v krajních případech použil i jako sebeobranu. Nejspis pujdu do CZ45 nebo do Brow 1906,jak mi mimo jiné navrhuje i maxim. Ovsem vyhoda CZ je levnejsi a snazší pořízení náhradních dílů. Můžete mi ještě říct na co si mam dat pozor při výběru. Díky,jste bezva kámoši :)
Odpovědět