Vzduchova pistole Umarex Beretta M 92 FS vs jine.

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Canadair
Příspěvky: 200
Registrován: 10 kvě 2007 19:19
Bydliště: KE

Příspěvek od Canadair » 22 dub 2009 21:27

Na HW40 si môžeš urobiť taký jednoduchý tlmič z obyčajnej papierovej pásky. Je to paráda, len cvak a dopad diabolky a opäť môžeš strieľať aj pri televízii :D
Obrázek


blackamon
Příspěvky: 99
Registrován: 21 dub 2009 21:24

Příspěvek od blackamon » 23 dub 2009 06:50

Jsem pročítal celou noc fóra o HW 40 a jistým uživatelům prý hned odešlo těsnění. Navíc prý má celkem slabý výkon, tak já už vážně nevím... Chci spolehlivou pistoly s dlouhou životností, výkonou a silnou. Jenže začínám mít pocit, že taková snad v dané cenové kategorii neexistuje. Možná přece jenom půjdu do toho Umarexu, i když bych teď raději měl opravdu pořádnou pistoli bez závislosti na co2...
blackamon
Příspěvky: 99
Registrován: 21 dub 2009 21:24

Příspěvek od blackamon » 23 dub 2009 06:54

Jinak samozřejmě děkuji za odkazy!!! Už jsem se u toho schneidera registroval, jenom tam chtějí ještě poslat kopii občanky. :? Škoda jen, že ta HW 45 je tak drahá, kruci...
Uživatelský avatar
LuckyHit
Příspěvky: 792
Registrován: 09 bře 2008 17:57

Příspěvek od LuckyHit » 23 dub 2009 08:19

Po mě ani kopii nechtěli :shock:
Grand Power K100 Mk7
Gamo CFX Royal .177 + Delta 4x32 AO
Slavia 631 .177
Weihrauch HW40 .177
Uživatelský avatar
kesi
Příspěvky: 3504
Registrován: 27 srp 2008 15:18
Bydliště: Müglitz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kesi » 23 dub 2009 12:13

Oni vědí co si zač! :lol: :roll: :wink:
AA TX200 HC 5,5 FAC & EO HELIX 6-24X50 SFP APR-1C MRAD
Uživatelský avatar
LuckyHit
Příspěvky: 792
Registrován: 09 bře 2008 17:57

Příspěvek od LuckyHit » 23 dub 2009 13:01

Bylo to hrazeno z účtu v německu, takže asi tím zjistili věk. Potom mi přišel email s tím, že potvrzení věku není nutné.
Grand Power K100 Mk7
Gamo CFX Royal .177 + Delta 4x32 AO
Slavia 631 .177
Weihrauch HW40 .177
blackamon
Příspěvky: 99
Registrován: 21 dub 2009 21:24

Příspěvek od blackamon » 23 dub 2009 15:02

Já jsem to vůbec nemohl dát ani do košíku, německy neumím ani slovo, ale když jsem klikl na červený nápis, který byl pod zbožím tak mi to napsalo toto - Falls Sie Waffen oder Waffenzubehör bestellt haben, die erst ab einem bestimmten Alter verkauft werden dürfen,
benötigen wir Ihren Altersnachweis (Kopie Vorderseite Perso,Führerschein oder anderes amtl. Dokument) .
Weiter unten finden Sie eine Liste der Artikel, die einen Altersnachweis erfordern.
Bei einer abweichenden Lieferanschrift benötigen wir den Altersnachweis von dem Empfänger.



Ihren Altersnachweis können Sie uns
per E-Mail altersnachweis@sportwaffen-schneider.de
oder Post: Ralf Schneider, Zinnaer Vorstadt 41, 14913 Jüterbog
oder FAX +49 (03372) 40 44 35
zusenden.

ACHTUNG: Ein FAX ist sehr unzuverlässig,
bitte Telefonnummer und Name dazuschreiben
und nur sehr helle schwarz weiß Kopien verwenden.

* Schreckschußwaffen
Waffen, deren Munition, Pyrotechnik, Abschußbecher und Zusatzläufe
* Luftdruckwaffen
Luftgewehr, Luftpistolen, Wechselläufe und Schalldämpfer
* Paintball
Waffen, Wechselläufe
* Sonstige
Armbrust, Steinschleudern (Zwillen), Pfeile mit Jagdspitzen, Harpunen,
Schwerter mit scharfen Stahlklingen, Automatikmesser, Springmesser,
Messer mit beidseitig angeschliffener Klinge, Elektroschocker, Schlagstöcke, Abwehrspray

Možná to dělám celé špatně, ale co mi přeložil slovník, tak jsem z toho vyrozuměl, že mám na jejich mail poslat přední stranu kopie řidičského nebo podobného průkazu. Jinak jsem asi lama, ale objednávku se mi nepodařilo uskutečnit.
Uživatelský avatar
LuckyHit
Příspěvky: 792
Registrován: 09 bře 2008 17:57

Příspěvek od LuckyHit » 23 dub 2009 19:09

To nevím, já se zaregistroval a dal do košíku, jako když nakupuju u nás v eshopu třeba mp3 přehrávač.
Grand Power K100 Mk7
Gamo CFX Royal .177 + Delta 4x32 AO
Slavia 631 .177
Weihrauch HW40 .177
Uživatelský avatar
undead
Příspěvky: 552
Registrován: 17 bře 2008 23:36

Příspěvek od undead » 23 dub 2009 19:50

chcú od teba dôkaz že máš na to vek, stačí im občianka, vodičák..
ešte píšu
FAX je veľmi nespoľahlivý, prosí telefónne číslo (priprav sa že ti zavolajú :D) a meno pripíše
a len veľmi jasnú čierno bielu kópiu
pošli im to mailo na altersnachweis@sportwaffen-schneider.de a bude to ok. :wink:
Janek.K
Příspěvky: 9
Registrován: 20 srp 2008 11:56

Zvýšení výkonu

Příspěvek od Janek.K » 18 lis 2009 15:56

Vracím se k té Beretě ( a i jiným pistolím od UMAREXU ) : Údajně je možné zvýšit výkon pistole aniž by to bylo příliš na úkor množství vystřelených diabol z jedné bombičky. A to tak, že se průměr otvoru napichovacího trnu bombičky zvětší z 0,8 mm na 1,2 mm. Počet výstřelů na dobré úrovni síly je téměř nezměněn, pouze závěrečné pliváví trvá pouze dva až tři výstřely. Zbytkový CO2 který v původním stavu cca 20x až 30x plivne je v této úpravě využit pro zvětšení výkonu předcházejících střel. To alespoň tvrdí Poláci na některém ze svých webů.
Sixtyklada
Příspěvky: 1
Registrován: 25 led 2013 15:39

Re: Zvýšení výkonu

Příspěvek od Sixtyklada » 25 led 2013 16:09

Nevim jak je to u týhle beretty s věnečkovým zásobníkem, ale u tý mojí 92ky s normálnim zásobníkem na 20 broků sem koukal, neupravíš ani prd.
Na trysce ani na tom napichovacim trnu si nic neprovrtáš, protože to má všechno strašně tenký stěny, asi právě proto aby sis na tom nemoh nic upravit... Celkově je opravdu lepší se v tom nehrabat. A stejně si myslim, že provrtáním napichovacího trnu, bys ničeho nedocílil... Jediný co by podle mě mělo smysl, by bylo nějakym způsobem prodloužit chod kohoutu a dát mu silnější pružinu, ale to fakt nevymyslim :-D

Boužel, já sem se v ní pohrabat musel, protože sem vyzkoušel olověný broky, vyšly mi 2 najednou a sekly se mi v hlavni.
Když sem jí konečně dával dohromady, sem zjistil, že na táhlu spouště asi měla bejt pružina, kterou sem za boha nemoh najít :-D Když sem jí konečně našel, netušil sem, jak jí tam dát. Než sem na to přišel, malinko sem jí mojí nešikovností zvohybal a spoušť teď chodí úplně na ho.. :-D

Nejhorší je, že novou neseženu, protože náhradní díly na umarex prostě nejsou, a ani si nevyrobim novou, protože nevim přesnej tvar jakej měla... No na výstavu bude ale pořád dobrá :-D

Ale kdybyste někdo měl nějakej tip, kde to pérko sehnat dejte vědět. dík.
Odpovědět