Kriva hlaven - co s tym?

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

hanx
Příspěvky: 31
Registrován: 09 dub 2008 16:47
Bydliště: Libochovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Krivá hlaveň - čo s tým?

Příspěvek od hanx » 18 zář 2011 10:58

Bohužel netuším, jak hlaveň sundat z té kostky na konci, ale to možná ani nebudu potřebovat při tomhle postupu... Uvidím, budu se ještě snažit nějak se domluvit s prodejcem, pokud se mi vůbec ozve. Zítra jí ještě zkusím odnést do místní prodejny zbraní, třeba mi tam pomůžou. Pokud ne, tak se na to asi vrhnu sám, ale netuším jak to dopadne. Náhodou asi nikdo neví, kde sehnat hlaveň na 630/631 za rozumný peníze, co? Bohužel na bazarech se to objevuje jen opravdu zřídka a kupovat celou jinou s. 630 jen kvůli hlavni je taky dost zbytečný, hlavně, když tam může bejt ta hlaveň taky křivá nebo prostě špatná...


Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: Krivá hlaveň - čo s tým?

Příspěvek od PEPAN » 18 zář 2011 11:15

Vyndat jde celkem jednoduše(viz ten svěrák a vytočit), problém je ji tam pak nacpat zpátky, není na závit jako u toho ZV, je to opravdu jen přesně zpresovaný
Nejde!Prostě NNe
ferino
Příspěvky: 98
Registrován: 15 črc 2010 18:21

Re: Krivá hlaveň - čo s tým?

Příspěvek od ferino » 26 lis 2011 13:15

Po 8 mesiacoch (!!) mi prišiel balík. Len tak bez slova. Bola v ňom AR2079, iná než som mu poslal. V krabici žiaden papier, nič iba puška bez poistky a dioptru.
Pochopiť toho predajcu je nad moje možnosti :roll:
Pebo
Příspěvky: 1
Registrován: 19 led 2013 16:09

Re: Krivá hlaveň - čo s tým?

Příspěvek od Pebo » 19 led 2013 17:01

Zdravím.

Vidím, že téma už je dlho "mrtva" tak sa posnažím oživiť. Kúpil som si vzuchovku Tytan B-3-3. Dnes som sa ju snažil nastrielať, ale ako si mi to nešlo. Skúšal som to z ruky len s podopretím. Kolečko na nastavovanie je už na doraz a stále to lieta hore asi o 15cm. Vzdialenosť tak na cca 7 metrov. Zdôraznujem, že to robím prvý krát v živote. Môže byť, že je nejak zle osadená hlaveň? Či robím chybu ja? Toto som skúšal bez optiky, pretože tú neviem ani poriadne nasadiť. Snažil som sa ju nasadiť, či to z tým nezastrielam lepšie, ale aj na to som zrejme amatér, pretože ju neviem ani poriadne usadiť - vyskakuje mi z drážok, keď vystrelím.

Za každú odpoveď ďakujem.
xB.H
Příspěvky: 177
Registrován: 13 zář 2011 13:23

Re: Krivá hlaveň - čo s tým?

Příspěvek od xB.H » 30 kvě 2023 11:45

Napíšu vám, jak jsem problém s křivou hlavní u své Slávie 631 vyřešil já. Podařilo se mi sehnat za 1500Kč velice zachovalou Slávii 631. Doma jsem s velkou hrůzou zjistil, že hlaveň je křivá, vzduchovka vůbec netrefuje, ani když mám mířidla nadoraz. Pohledem skrz vývrt jsem zjistil, že je ohlá doleva a ještě mírně dolů. Hlaveň se sice nechá koupit ale vyjde dráž jak vzduchovka. Napadl mě takový zoufalý pokus. Na zahradě máme sušák na prádlo svařený z lešenářských trubek tak jsem tedy vzal vzduchovku, sundal u ní mušku, hlaveň strčil z boku do sušáku a pomalu po kouskách vahou těla hlaveň rovnal. Hlavňovina Slávie 631 je až překvapivě měkká a hlaveň šla rovnat velmi dobře. Výsledek je ten, že nyní vzduchovka trefuje líp jak moje druhá s dobrou hlavní. Než se budete pouštět do výměny tak ji zkuste porovnat. V nejhorším ji prostě vyměníte.
Odpovědět