KRAV MAGA

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
greenie
Příspěvky: 723
Registrován: 14 zář 2009 20:30
Bydliště: SK

KRAV MAGA

Příspěvek od greenie » 10 led 2013 17:40

Uz tu na foru o tejto technike bolo malo popisane, ale samostatne vlakno o tom tu nie je.
Vedeli by ste sa obranit, ak by na vas niekto zautocil s pistolou, nozom alebo inou zbranou ?

KRAV MAGA - vas nauci, ako prezit akekolvek napadnutie bez ohladu na to, ako ste na tom fyzicky - novy serial na pokracovanie ...


na zaciatku bola Slavia 630, 4,5mm ...
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: KRAV MAGA

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 10 led 2013 20:43

O Krav Maga už nějakou chvíli přemýšlím. Ale nebude to všechno tak jednoduchý jako to popisují v tom videu, hlavně to že mě vše naučí do roka - jo, to základní možná ano (a s tím si moc nevystačím), ale dosáhnout nějakého vyššího levelu znamená roky pravidelného tréninku stejně jako u všech bojových umění.

P.S. Proč mám takovej divnej pocit že týpek s nickem izak_ [email.cz] kterej se "odborně" rozkecal v diskuzi pod videem je ten stejnej izak kterej tady dostal před rokem BANán za "...pruzení v událostech..."???
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
Odpovědět