tri spickove zavody HFT behem jednoho vikendu 8. - 9. 12.

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

mikiki
Příspěvky: 2639
Registrován: 08 zář 2006 09:57
Bydliště: Vysočina (a Praha)

Re: tři špičkové závody HFT během jednoho víkendu 8. - 9. 12

Příspěvek od mikiki » 09 pro 2012 22:27

Taky všem gratuluji, opravdu se na ty výsledky moc hezky kouká :D


Uživatelský avatar
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: tři špičkové závody HFT během jednoho víkendu 8. - 9. 12

Příspěvek od Hellboy » 09 pro 2012 23:03

Kdyz jsme jeli tam myslim,ze jsme meli vsichni strach,ze tam umrzneme nebo ze to proste nedame kdyz bylo cestou tech minus 20...nakonec kdyz jsem tam dojeli bylo jen -14 8)
a pak se to trochu zvedlo a uz to bylo lepsi a prezili jsme to....jen nektere znas trochu trapila technika preci jen ten mraz puskam a optikam tomu uplne nedela dobre....nejen nam,ale i polakum a z nas by Vladimir by mohl vypravet...Radlukaj,JirkaF taky a nakonec i ja....takze jsem my ctyri na tom mohli byt i lip...ale zima byla proti.....jinak fajn lide prostredi zavod organizace proste cele to bylo fajn...a i jedno zjisteni ,ze se i v tehle zime se to da strilet takze myslim,ze mnoho znas tam pojede v lednu znova....
PS: Jirka F mel jeste nocni bojovku :-))),ale dobre dopadla
a ja timto dekuji a zaroven se omlouvam,protoze nebyt me nestalo by se to 8)
od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: tři špičkové závody HFT během jednoho víkendu 8. - 9. 12

Příspěvek od Martin K » 10 pro 2012 04:17

Díky, díky. Díky za všechny :wink:
Tak já přidám taky pár svých postřehů. Jelikož jsem vĕdĕl do čeho jdu a co mĕ čeká- se závodem v mrazáku už mám své zkušenosti- tak jsem neponechal nic náhodĕ a důkladnĕ se připravil už u nás v Čr. Pušku jsem nechal přes noc na mrazu a druhý den jsem si ji při teplotĕ -10 nastřelil. Musel jsem si naklikat smĕrem UP což je v takovém mrazu normální- nevím přesný důvod, ale prostĕ to při takové teplotĕ padá více dolů :D . Takže na závod jsem mĕl pušku připravenou a bylo to znát- nemĕl jsem po celý víkend nejmenší problém :wink: .
Byl to jeden z nejlepších víkendů, jaké jsem v Polsku absolvoval- skvĕlé prostředí, parádní ubytování, výborné jídlo, skvĕlí lidé, perfektní přátelská atmosféra! A ty ceny?! Neuvĕřitelné :shock: . 2x snidanĕ- švédské stoly, 2x obĕd- 3 chody, 1x večeře ( jídla vždy kolik hrdlo ráčí ), 3x závod, 1x nocleh - celková cena 900,-. V sobotu večer jsme sedĕli s polákama na baru a já objednal 5x finlandia vodka. Žmoulajíc v ruce 50zlotých ( 1zl = 6Kč, víc zlotých jsem nemĕl a terminál na karty jim nefungoval) povídám vedle sedícímu Liborovi " hele to bude asi málo, kdyžtak mi půjčíš ". Když nám to slečna přinesla tak jsem málem, ač stále střízlivej, spadnul ze židle- ona mi ještĕ 30zl vrátila :lol: ! Velký panák finlandie za 24,- Kč!! No, nekupte to! Však jsme se tam s klukama polskýma, my tři statečný ( já, Vláďa, Radlukaj ), pĕknĕ upravili :lol: .
dycky STEYR
Marcela
Příspěvky: 200
Registrován: 25 říj 2010 12:16

Re: tři špičkové závody HFT během jednoho víkendu 8. - 9. 12

Příspěvek od Marcela » 10 pro 2012 21:57

Taky se připájím ke gratulacím... :wink: Se vlastně ani nestačim divit, co se to tady za ten rok všechno děje :D
mmoobbyy
Příspěvky: 98
Registrován: 06 bře 2012 19:09
Bydliště: Liberecko
Kontaktovat uživatele:

Re: tři špičkové závody HFT během jednoho víkendu 8. - 9. 12

Příspěvek od mmoobbyy » 11 pro 2012 18:03

Konečně jsem se dostal k těm výsledkům, pánové, klobouk dolů, fakt paráda :!:
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: tři špičkové závody HFT během jednoho víkendu 8. - 9. 12

Příspěvek od Kubajzz » 11 pro 2012 23:21

http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
radlukaj
Příspěvky: 324
Registrován: 09 kvě 2009 09:11
Bydliště: Praha

Re: tři špičkové závody HFT během jednoho víkendu 8. - 9. 12

Příspěvek od radlukaj » 12 pro 2012 20:53

Fotky:
https://plus.google.com/photos/10297857 ... 1696006178

Zima, zima...jj

Zdravim
Lukasz
CR HFT Team 2012&2013&2014
Steyr a USO
Odpovědět