Alfa Combat nebo Alfa Iron Combat

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
zdkov

Alfa Combat nebo Alfa Iron Combat

Příspěvek od zdkov » 27 zář 2006 23:29

Rozhodl jsem se pro novou zbraň a to Alfa Combat 9mm Luger. Mám možnost za stejných podmínek koupit klasické provedení nebo provedení Iron. Má někdo zkušenost s těmito typy a dá pomocnou radu jak se rozhodnout? Měl jsem je obě v ruce a každá má něco do sebe. Děkuji.


Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 28 zář 2006 09:25

Nechci kecat, teď jsem se po Alfě taky koukal a Iron Combata jsem vždy našel akorát v ráži 0,45ACP.... Jestli je i v 9mm Luger, tak je to fajn.
zdkov

Příspěvek od zdkov » 29 zář 2006 08:57

Alfa Iron je na stopro také k mání v 9mm Luger.
Milda

Příspěvek od Milda » 05 říj 2006 14:24

Mám Irona a zatím ještě nemohu posoudit,ale je o něco lehčí než ČZ ale na nošení je to tak na hraně spoušť dobrá, nevýhoda pevná muška, toužil jsem po světl.mušce. Záruka 2500 ran je směšná,ale přiznejme si , která zbraň má počítadlo výstřelů ?? :wink:
Milda

Příspěvek od Milda » 05 říj 2006 14:25

No koupil jsem ji za cenu plastu u Brýmové ale má ořechové střenky a za nic na světě nemohu sehnat pryžové nebo černý plast, snad se něco najde u tanfoglia
Tukan

Příspěvek od Tukan » 08 říj 2006 12:38

Já mám toho Irona combat v 45 a super pistole, nádherně střílí, přesná, šlape jako hodinky, bez chyby, střenky bych taky rád vyměnil za černý gumový, zkoušel jsem tam napasovat tu z CZ ale nejde to, jednání z lidma z Alfa proj, nebo i z Tangoflia je hrůza, zkus něhoko šikovnýho, kdo by je vyrobil.
Milda

Příspěvek od Milda » 13 říj 2006 09:41

No nevím jak vyrobit střenky z pryže?? a musí tam pasovat střenky z Tanfa, jen v Praze žádne nemaji, zboží je už prý na cestě a další za 3/4 roku takže na nic, ale musím se trochu zastat Alfy paní z prodeje, ne z prodejny, mis poslal 3 plastové botky na Irona je to ji ná zbraň navazují na tvar rukojeti a jsem vyladěnej, ještě zkusím jednou na ni uděřit kvůli střenkám, jen nevím přesný typ Tanfa, abych neobjednal něco co tam nepujde
Odpovědět