GSG AK47 .22LR

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
bern4u
Příspěvky: 1
Registrován: 14 říj 2012 17:22

GSG AK47 .22LR

Příspěvek od bern4u » 14 říj 2012 17:46

Ahoj, nedávno jsem si koupil tuto malorážku od firmy GSG, protože dle referencí ze zahraničních webů to měla být celkem kvalitní hračka pro volný čas. Je to moje první zbraň, zatím vystříleno cca 200 nábojů a moje pocity jsou rozporuplné. Zhruba u každého dvacátého náboje dojde k dvojstřelu - prostě dvě rány naráz a asi tak třikrát se mi stalo, že nábojnice zůstala zaklíněná v závěru při vyhození, tzn nevylétla ven (střelivo S&B LR HV). Může to být tím, že pušku je potřeba trochu zajet, nebo je to prostě krám? :D

Ohledně přesnosti nemohu příliš hodnotit, protože jsem začátečník, nicméně všechny rány táhnou doprava. Na 25 metrů musim mířit na dolní levý okraj černé oblasti terče, aby střely šly více méně na střed. Mířidla bohužel nejsou stavitelná do stran, takže mám asi smůlu.

Další věc je, že nemůžu nikde sehnat boční montáž na optiku (resp žádné příslušenství...). V ČR jsem to ani nečekal, ale bohužel není dostupná ani na eBay, prostě nic. Nevíte kde jinde bych jí měl ještě hledat?

Díky.

EDIT: Montáž vyřešena, pasuje airsoftová verze za 260kč namísto originálu za 1600kč. :)


Odpovědět