Nejlepsi vzduchovka

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
g.man
Příspěvky: 99
Registrován: 20 zář 2005 20:23

Příspěvek od g.man » 13 zář 2006 20:17

Tak jsem si konečně odnesl novou vzduchovku. Zakoupil jsem nakonec tu 634. Žádné nápisy "Slovakia" nikde nemám. Nástřel je pouze podepsanej a na všech papírech uvnitř je Uherský Brod a Czech republic. A žádný padání hlavně jsem zatím nezjistil i když je pravda, že jsem ani pořádně nezačal střílet. Co se týče provedení, první dojmy jsou rozhodně pozitivní.


Lépe zbraň mít a nepotřebovat ji, než ji potřebovat a nemít.
Petrino

Příspěvek od Petrino » 13 zář 2006 21:38

Tak asi necháme popichování - razítko je prostě razítko a nic nezmění na tom, že jsem 634 kupoval u puškaře a dnes jsem za ním zašel . Závěr - povolený šroubek, který vymezuje vůli - jsou tam dva - jeden drží hlaveň u válce a druhý maličký, kterým se vymezuje vůle do stran - tak ten to je Viz nákres na stránkách CZ. Takže dotáhl, ale varoval mně, pokud se znovu povolí tak nestřílet a dotáhnout. Ono to stejně povolená nestřílí pořádně. Takže už zase funguje a střílí tak, jak jsem již napsal - dobře, dobře a zase dobře - to špatné je rukama. Takže pokud jsem někoho popíchl, tak i já popichování beru a dále znovu říkám, že jsem příjemně překvapen a doporučuji bez ohledu na to diskutované razítko - to prostě kvalitu nezmění ani v dobrém, ani ve špatném smyslu. Uvidíme co dál. A dík za rady. S vertikální vůlí by asi nikdo nic neudělal, ale ta se naštěstí neobjevila. I dyž pro ty co se na starších vzduchovkách tímto problémem zabývají - nejsem odborník, ale nepomohla by výměna západek hlavně aválce ? Čistě teoreticky - jinde přece vůle být nemůže. Pokud se o to někdo pokusil, bylo by zajímavé to vědět, protože nás to jednou prostě potká....
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 14 zář 2006 00:11

Cize to dopadlo dobre a aj ten tip s uvolnenym kolikom/srobom celkom sedel
A ja som tiez pre S634 definitivne rozhodnuty, len este keby ju mali predajcovia na SK. Ked sa na nu pytam, tvaria sa ze hovorim o Yetym... toho tu tiez este nik nevidel...
Vedel by mi niekto poradit kde na SK sa da kupit? Nemusia ju mat okamzite k dispozicii, len aby ju vedeli zohnat tak do 2 tyzdnov.
Petrino

Příspěvek od Petrino » 16 zář 2006 21:33

Ono byl 634 celkem problém sehnat i u nás, ale podle mne se to pomalu zlepší všude, podle výrobního čísla vyššího než 25000, které mám, asi jede výroba naplno. Nedávno někdo psal o čísle okolo 5000, pokud se nepletu. I když do dvou týdnů to asi nebude. V česku se jich teď objevilo celkem dost, tak co to koupit za hranicí - byl by to problém s dovozem, když je to i u Vás bez nákupního povolení a bez zbrojáku ? Tedy pokusd bys nejel 300 km. A UNIE je taky jedna. Já jsem tenhle problém řešil nedávno s Německem, ale tam je problém s úsťovkou do 170 m/s, neboli 7,5J. Ostatní je prostě na zbroják a řeči, že u nás ne je jaksi nezajímají.
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 26 zář 2006 10:07

..........
Naposledy upravil(a) milius dne 10 čer 2009 01:23, celkem upraveno 1 x.
Péta
Příspěvky: 212
Registrován: 28 pro 2005 10:36

Příspěvek od Péta » 26 zář 2006 18:01

troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 26 zář 2006 21:36

koukam ze ty cinani maji zkopirovany naprosto vsechno od tauky az po walthera...a urcite to bude za polovicni neli jeste mensi ceny....lamacku bych si od nich uz v zivote nekoupil ale co se tyce PCP-cek to je tak naprosto jednoduchej mechanismus a celkem nenarocnej na materialy ze bych do toho klidne sel...a mit kopii walthera za cenu 200S-ky to bych asi moc dlouho nerozmejslel...
Péta
Příspěvky: 212
Registrován: 28 pro 2005 10:36

Příspěvek od Péta » 27 zář 2006 14:14

Jenže ty cínani se v životě nenaučej dělat nic kvalitně.
Přílohy
bangin_s.gif
bangin_s.gif (879 bajtů) Zobrazeno 6264 x
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 02 říj 2006 11:48

Péta píše:Jenže ty cínani se v životě nenaučej dělat nic kvalitně.
:lol: To samé se tak před 20-ti lety říkalo o Japoncích.
Synonymum šmejdu. Vzpomeňte si jak se mluvilo o japonských autech, když začly přicházet na americký trh (a vesměs to byla pravda). :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
mikiki
Příspěvky: 2639
Registrován: 08 zář 2006 09:57
Bydliště: Vysočina (a Praha)

Příspěvek od mikiki » 09 říj 2006 11:15

Co říkáte na Walthera Lever Action - CO2 pušku se zásobníkem na 8 diabolek? Vypadá opravdu dobře, dle mého je to docela precizně udělaná vzduchovka.Má s ní někdo nějakou zkušenost (přesnost, zvýšení výkonu atd.). Díky miki
Uživatelský avatar
jari
Příspěvky: 140
Registrován: 26 dub 2006 08:23
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek od jari » 11 říj 2006 14:18

Kubajzz píše:Nezdravě často slyším nadávky u S634 na tzv. opadnutí hlavně. Tj. hlaveň viditelně směřuje dolů oproti pouzdru pístu. Při střelbě přes otevřená mířidla to nevadí, protože muška i hledí jsou na hlavni. Ovšem pokud chceme použít puškohled, tak je problém na světě.

Tak už mě začal zmiňovaný problem jak pokles(vule) tak trochu i do stran.Nevíte co stim?Reklamaci bych volil jako poslední možnost protože mi nedávno z jedne reklamace přišla a čekat zase měsic nechci.
Jeronýmo
Příspěvky: 17
Registrován: 10 srp 2006 10:19
Bydliště: Odry

Příspěvek od Jeronýmo » 11 říj 2006 14:38

Tak to je divné, sám ji mám a zatím nic. Myslím ale, že pokles vzhledem k pojistce hlavně není dost dobře možný. A kolik máš z ní asi nastříleno?
Uživatelský avatar
jari
Příspěvky: 140
Registrován: 26 dub 2006 08:23
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek od jari » 11 říj 2006 14:55

Asi 4000.Vule je patrna dkyž vemu za hlaveň(třeba je to normalní?).Mam pučenou slaviji 630 a ta se ani nehne.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 135
Registrován: 16 srp 2005 14:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza » 11 říj 2006 15:18

Vzhledem k tomu, že název vlákna je - Nejlepší vzduchovka, tak ze své zkušennosti vím, že nejlepší co se mi dostalo do ruky, je větrovka Air Arms S410. Pohodová, velmi přesná - viz. Online soutěž, zásobník na 10 ks - prostě BEST :D Zahoďte lámačky a pořiďte si větrovky......i CZ 200S byla super, jestli funguje Trojův otočný zásobník a větší tlakový zásobník, tak by to mohlo být také pěkné zastřílení.
Uživatelský avatar
jari
Příspěvky: 140
Registrován: 26 dub 2006 08:23
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek od jari » 11 říj 2006 15:27

Rad bych ale moc peněz. :cry:
Odpovědět