Druhy dil testu vetrovky CZ 200S zatim jeste bez fotek..

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 11 čer 2005 23:03

Anonymous píše:Větrovka, ha,ha, ...
Chces tim rict ze ty jsi kus chlapa protoze mas flintu vetsi raze? .. ha ha .. dle myho i s plnym trezorem zbrani budes jen kus debila!


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 13 čer 2005 14:07

To je fakt. Já osobně jsem taky spíš na malorážky, ale dobrá větrovka taky není k zahození (už jen proto, že na ni nemusíš mít ZP). Jinak větrovky se svého času používaly i ve vojenství (za Rakouska- Uherska) a osvědčily se jako vynikající a velmi obávané zbraně. Takže ten Indián z Větrova, co si myslí, že větrovka není zbraň, může jít větrovat klidně třeba do háje, alespoň co se mě týče.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 13 čer 2005 14:51

Je fakt, že velká bouchačka z tebe neudělá velkýho chlapa. Ale pokud máš ZP, tak větrovka jaksi ztrácí smysl, protože si můžeš za míň peněz pořídit lepší zbraň- se kterou ale už musíš na střelnici, takže...
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 13 čer 2005 19:10

... takze si protirecite .. neda se proste rict ze tahle zbran je lepsi a takhle horsi .. dulezite je, na co ji budete pouzivat.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 13 čer 2005 19:24

Hmm - já osobně mám zbroják a v trezoru pár kusů železa, které často používám (taky mne to stojí hodně peněz - bohužel, nebo snad bohudík).

Ale nikdy bych neřekl, že vzduchovka je jenom pro ty, co zbroják nemají. A že to není střílení. To není pravda. Vzduchovky jsou třeba pro ty, co chtějí mít požitek z vypracované rány a nepotřebují k tomu hluk a smrad výstřelu. Nebo pro ty, co rádi stříli za málo peněz, nebo pro ty, co nechtějí budovat zázemí pro velkou (tedy střelnou) zbraň.

Já sám přeju vzduchovkářům a větrovkářům aby se jím to jejich střelecké dílo dařilo. Zvlášť proto, že vím jak těžké je se do něčeho trefit.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 13 čer 2005 19:36

Přál bych si aby pan Sidewinder stál proti mě a zopakoval mi to o tom debolovi ale nechodím na tato fóra abych někomu nadával nebo vyhrožoval nebo urážel, každý střílí z toho co je mu milé a na co má.Rád poradím a pomůžu ohledně střelby.
PS:Pro pana Sidewindra:
Jinak jsem fakt kus chlapa a tu skříň plnou zbraní také mám.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 13 čer 2005 23:05

Pro pana chlapaka .. je mi fuk co mate v trezoru, ja jsem dle Vasich slabomyslnych komentaru posuzoval to co mate v hlave, a na svem nazoru trvam. Potkat bych se s vami rozhodne nechtel, protoze jak pravi jedno prislovi, takova srazka byva nejhorsi :)
Návštěvník

Hlavně se tady bavte o blbích, ať vidíme, kdo je blbec

Příspěvek od Návštěvník » 14 čer 2005 06:21

Řekl bych, že ten okruh lidí, co musí mít vždycky pravdu, ostatní jsou jim fuk atd., se nám krásně vyjasňuje, že, pane S.?
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 14 čer 2005 08:25

V teto veci mne zatim ani pan chlapak ani nikdo jiny nepresvedcil, ze nemam pravdu :) .. rad bych se bavil o zbranich, a ne o blbcich .. ale jak je videt, patri to k sobe - bohuzel.

Prizpevek jako je ten "ha ha vetrovka" mne rozciluje a tak reaguji .. stejne jako vy reagujete na muj .. ale lepsi bude to ukoncit .. a vratit se ke zbranim. :wink:
Návštěvník

...nebo střelivu

Příspěvek od Návštěvník » 14 čer 2005 11:04

OK, nepotřebujete někdo brokové patrony? Ráže 12, GB trap 24 gramů, zítra beru v Praze za 30950 Kč, jedna přijde na 2,60 bez DPH. Kdybyste někdo chtěl část odkoupit, buďte na místě. Víc telefonem.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 14 čer 2005 13:17

Sidewinder píše:... takze si protirecite .. neda se proste rict ze tahle zbran je lepsi a takhle horsi .. dulezite je, na co ji budete pouzivat.
Přesně. Pokud není naprosto přesně definováno, na co ta zbraň je, tak je to otázka "vejce a slepice". Mimochodem, ten poslednáí příspěvek, to je něco. Tel. číslo či jiný kontakt tam není a "Praha", to je dost široký pojem...
Návštěvník

Debilita

Příspěvek od Návštěvník » 14 čer 2005 13:34

Aha, určitě tady napíšu číslo... Nene, kdyby se tu náhodou objevil někdo, kdo není jen teoretik, tak mi dá mail na sebe, nějaký anonymně vyhlížející, já mu odepíšu a domluvíme se.
Praha je dostatečný údaj - město, kde se do hodiny od telefonátu můžem sejít.
Ale sakra, co jsem to sem vůbec psal, tady se toho samozřejmě chytí jen někdo, kdo si patrony nekupuje a jen prudí.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 14 čer 2005 16:22

Všem majitelům vzduchovek a větrovek a také pro pana S.
Já jsem ten debil co napsal to ha,ha a také chci reagovat a vůbec nikomu nenadávat.
Je mi 40 let a mám USO vzdělání a myslím že za sebou docela velkou životní cestu. To k tomu debilovi. Na vojně jsem byl 2 roky jako velitel spec. družstva dosáhl jsem spec.1třídy. Absolvoval jsem i ostré střelby s pobytem měsíc v ruské poušti Karakum. Zbraně jsou má láska a koníček, není to jen kus železa ve skříni, který dělá hluk a smrdí. Mě střelný prach voní spolu s olejem mých pečlivě ošetřovaných zbraní. Nechodím na tato fora dlouho spoustu lidem jsem poradil nebo napsal vysvětlení. Je to můj názor, že pro mě střelná zbraň je vše to co podléhá registraci, měl jsem možnost střílet z pušek, samopalů, kulometů i RPG. Proto jsou pro mě vzduchovky jen hračky a dobrý začátek,jak začít se střelbou.Nic víc ani míň. Mě osobně připadá humorné si na vzduchovku dávat 4kovou optiku a střílet na 10metrů. Každý ať se baví jak chce a střelba je ten nejkrásnější koníček. Už nikdy nebudu chodit do příspěvků o vzduchovkách a své komentáře si nechám pto sebe. Ať se všem vzduchovkářům daří a vše lítá do černého. Váš debil.
PS: Pro pana Sidewindera. Máte krásné jméno po raketě, mě kdysi podobná raketa v ruském podání letěla ve výšce 800m nad hlavou, chtěl bych Vás vidět, jak by se Vám plnily gaťata.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 14 čer 2005 21:47

No to jsou zmeny, ze by ma slova mela takovou silu, ze jste uplne otocil? .. no to mne tesi :) .. nejdrive

"Větrovka, ha,ha, to jako že střílíš a máš u toho větry?"

a ted najednou

"Už nikdy nebudu chodit do příspěvků o vzduchovkách a své komentáře si nechám pto sebe. Ať se všem vzduchovkářům daří a vše lítá do černého"

No tak to uz zni lip!
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 14 čer 2005 22:24

No, to je síla, většinou téma -Vzduchovky, končilo LR, potom se přešlo na kulovnice a nyní jsme u raket země vzduch.. 8) 8)
Jako by to sem ty vojáky nějak táhlo - 8) - pokus o vtip.
Martin Mor. Kras - Zdarec, jak to vypadá s dalším testem ..
Dawe1
Odpovědět