Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
mikiki
Příspěvky: 2639
Registrován: 08 zář 2006 09:57
Bydliště: Vysočina (a Praha)

Re: Plynové pistole

Příspěvek od mikiki » 13 zář 2012 13:25

jj :lol:


Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kubajzz » 13 zář 2012 13:52

To není sranda, tady jde o životy!
Sice máme desetkrát větší šanci, že zemřeme na otravu metylalkoholem, ale to neznamená, že se obejdeme bez večerního prosvícení křoví před domem.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od S474N » 13 zář 2012 14:04

Kubajzz píše:Proto se nyní ze mně stal zastánce všech sebeobranných prostředků, které tady doporučujete. Teleskop, sprej, pistoli, svítilnu, vestu, nůž, lékárničku... všechno budu nosit sebou a jejich použití budu vhodně volit podle situace.
Prosimte, kde ty bys vzal pistoli. Leda ze by sis ten svuj flusbrok prevrtal nebo koupil v blizkem pohranici neco "polskeho" na trznici :mrgreen:
Kubajzz píše:Je nutné v rámci tréningu vystřílet minimálně padesát ran jednou až dvakrát týdně, jinak to nemá cenu. Samozřejmě to vhodně kombinovat s tréningem tasení nasucho, třeba večer před zrcadlem, aby člověk viděl, kde dělá ty chyby.
Hele a to trenujes s diabolkama nebo setris a strilis zrni? BTW jak se to psoukadlo vubec tasi? :mrgreen: :lol: :lol:
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Beaver » 13 zář 2012 14:07

Martin K píše:já prostě furt nemůžu pochopit, co mi přinese to, když vystřílím 2 zásobníky slepých nábojů. kromě zvukového efektu...
Dva zasobniky mi nepripadaji nejak moc - par ran clovek vystreli aby mel predstavu, jak moc velkou ranu to teda vlastne udela a ten druhej zasobnik treba pro vyzkouseni toho, jestli je mozne z pistole skutecne rychle vysypat nekolik ran za sebou aniz by doslo k nejakemu problemu (zasek, selhac, atd.). V tom bych skutecne nejakou uchylarnu nehledal.
Alfa 641
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od S474N » 13 zář 2012 14:24

Presne tak, minimalne aby si clovek overil samonabijeci funkci, ktera muze byt u plynovek dost tragicka. V kazdem pripade dukladne vycistit a nenechat ten bordel zaschnout.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Uživatelský avatar
Olafocion
Příspěvky: 39
Registrován: 04 zář 2012 15:27

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Olafocion » 13 zář 2012 14:54

Jen bych chtel dodat,ze kdyz se mi poprve v zivote dostane zbran do ruky,tak asi po par ranach nebudu mistr sveta a nebudu vedet,jak se co dela,musim se podivat,jak to funguje..muzete se mi smat jak chcete,ale akorat tim dokazujete svoji velkou tupost,podobne jako Kubajz nebo ten inteligent s dekretem .Nechapu,o co Vam jde.Chtel bych videt Vas ,chytraci,kdybyste dostali poprve zbran do ruky... a starejte se o sebe..vim,ze jste pred chvili videli nejakou trapnou estradu na nove a chcete se snazit byt taky tak vtipni,ale prosim,nechte toho.

Sorry,ale nedalo me to neokomentovat.. Protoze mistri sveta jako kubajz a martin k fakt nejsem,proto tudiz nemuzu napoprve vedet,jak se zbran ovlada..A zase si piste ty vase kravinky a radoby vtipky ;-)

EDIT : SATAN : vycisteno,bordelu tam bylo celkem dost :)
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Beaver » 13 zář 2012 15:17

Ono neni od veci si i s plynovkou natrenovat "tap rack bang", protoze selhani naboje neni nerealne a na to je potreba par zasobniku skutecne vystrilet, byt to budou jen akusticke nabojky. A to cisteni je pravda, hlaven se sice u plynovky hned tak neucpe, ale plyny z naboju jsou pomerne agresivni a vulema se dostavaji do mechanismu, kde spolu s olejem delaji hnusnej sajrat, kterej pak tuhne - velmi spatne napr. v miste kde klouze zaver po tele, ale samozrejme to plati i pro pohyblive casti uvnitr.
Alfa 641
Uživatelský avatar
Olafocion
Příspěvky: 39
Registrován: 04 zář 2012 15:27

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Olafocion » 13 zář 2012 15:29

.
Naposledy upravil(a) Olafocion dne 11 dub 2014 03:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 13 zář 2012 15:50

Kubajzz píše:.... Samozřejmě to vhodně kombinovat s tréningem tasení nasucho, třeba večer před zrcadlem, aby člověk viděl, kde dělá ty chyby.
Nejlépe v plavkách a potřený olejem.Při úderu velmi hlasitě vydechovat.
Každé cvičení končit sestavou v neprůstřelné vestě,mířením baterkou na pohybující se cíl a hodem lékárničky.
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Martin K » 13 zář 2012 16:07

Kavy, ale že už si teď z nás děláš legrácky? :D

Olafocion:
dám ti radu: když už jsi ten začátečník, kterému se do ruky poprvé dostala " pistole :D " , tak by ses měl podle toho taky chovat... připadá mi, že machra a mistra světa tady ze sebe děláš spíše ty :wink:
a prosím tě, buď tak hodnej, přestaň tu pořád lhát! už mě nebaví tě stále opravovat. kde konkrétně jsem se ti posmíval?!
mimochodem, do doby, než ses do mě začal navážet, si tě tu nikdo vůbec nevšímal!!

a jen si tě dovolím opravit: nejsme mistři světa, " jenom " vicemistři Evropy :lol:
dycky STEYR
Uživatelský avatar
Olafocion
Příspěvky: 39
Registrován: 04 zář 2012 15:27

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Olafocion » 13 zář 2012 16:42

.
Naposledy upravil(a) Olafocion dne 11 dub 2014 03:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Beaver » 13 zář 2012 16:50

Olafocion píše:jinak jaky pouzit vhodny olej,pripadne co mazat ? slysel jsem o WD - 40,jen presne nevim,kam se to ma davat,abych to pak nekde nestriknul a pak se mi zasekavala plynovka :lol:
Kup treba Balistol (ja si ho koupim jakmile pujdu kolem kramu taky, mam doma prave jen WD40). WD40 sice maze, ale casem vysycha, takze uplne idelani asi neni. Nastrikat to muzes v podstate vsude, nikde by to nemelo vadit. Urcite je dobre promazat vnitrni mechanismus a pak vedeni zaveru. Mrkni co a kde se pohybuje a flakni tam davku oleje. Prebytky na viditelnych mistech setri hadrem, at nejsi celej od oleje az to budes drzet v ruce.
Alfa 641
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Martin K » 13 zář 2012 16:51

Olafocion píše:Jen bych chtel dodat,ze kdyz se mi poprve v zivote dostane zbran do ruky,tak asi po par ranach nebudu mistr sveta a nebudu vedet,jak se co dela,musim se podivat,jak to funguje..
jo, s plynovkou je to dost složitý... zřejmě mám geniální dítě. jak by taky ne, to má po mě :lol:

tak a až teď mě můžeš napadnout, že si z tebe dělám srandu :lol:
Přílohy
Kris.jpg
Kris.jpg (12.1 KiB) Zobrazeno 1108 x
dycky STEYR
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Beaver » 13 zář 2012 17:13

No, vrazit nekomu do ruky zbran jeste neznamena, ze to bude umet pouzivat, byt to tvoje dite aspon spravne drzi... (natahnout zaver uz by treba mohl byt problem :mrgreen: )

Obrázek
Alfa 641
Alci
Příspěvky: 124
Registrován: 30 črc 2009 21:39
Bydliště: Jihlava

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Alci » 13 zář 2012 17:50

jo? bezne drzis na spousti oba ukazovacky? :) a chudak holka, doufam, ze to je jen fotka, nebo slaba zbran. Jinak WD-40 je predevsim ochrana proti vode a reznuti. Po hrichu neni urcenej na cisteni a neni moc extra na mazani.

Z tech beznejch bych bral Ballistol. Mazou se vsechny pohyblivy casti, nesmi to z toho tyct. Kdyz pistoli na 24h polozis na bok a druhej den ji najdes zespodu mastnou, bylo tam toho oleje moc :)
Odpovědět