Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 11 zář 2012 17:35

2 Martin K: citace:"typicky parkuju občas na jednom místě, kde nelze auto postavit jinam (prostě není kde) a večer se vracet k autu je občas mírně znepokojivé, protože poblíž je celkem husté křoví" konec citace. Pokud nechápeš (mojí) drobnou nadsázku (o prolézání), tak myslím, že není třeba ani zmiňovat, zda-li náhodou nepatříš do tebou poptávané množiny (a myslím, že každý se najde na svém místě)...........


Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Martin K » 11 zář 2012 17:44

milý střelče Bigglesi, ale mezi " prolézáním " a chůzí " poblíž hustého křoví " je dost zásadní rozdíl :wink:
a pokud se budeš opírat o to, že jsi to napsal v drobné nadsázce, tak tě upozorňuji, že naprostá většina těch, které ty a tobě podobní zde napadáte a urážíte, píšou své příspěvky taktéž v " drobné nadsázce ". rozdíl je zřejmě pouze v tom, že vy můžete, kdežto ti druzí jsou nazýváni idioty, nulami z okolí a podobnými výrazy :wink:
dycky STEYR
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 11 zář 2012 17:49

Je rozdíl mezi nadsázkou a shazováním............a vysmíváním se čemukoli (zvlášť bez znalostí a tedy i případné přidané hodnoty použitelné informace). Koneckonců máš příhodnej podpis.................
Uživatelský avatar
greywolf
Příspěvky: 497
Registrován: 03 lis 2011 15:09

Re: Plynové pistole

Příspěvek od greywolf » 11 zář 2012 20:33

Naprostá bomba....dlouho jsem se takhle nezasmál,ovšem Kavy mi vnutil slzy do očí... :lol: :lol: :lol: :lol:
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum..W.Churchill
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 11 zář 2012 20:55

Určitě je lepší plynovka než jen prázdné ruce.
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od S474N » 11 zář 2012 21:35

Beaver: netusim, proc selektivne vypichujes casti z mych tvrzeni. Jasne jsem zde deklaroval, ze si dovedu predstavit situace, kde muze byt i plynovka uzitecna - za nejakych podminek. Ty ted do toho tahas nesvepravne, duchodce a i Astara Serana.

Mimochodem, pokud se prave "citis divne", kdyz jdes v noci ke svemu vozidlu podel kere, tak je to instinkt. Osobne radeji budu za pitomce, kdyz bych tam posvitil a nekdo me u toho videl, nez vbehnout nejakymu magorovi do naruce. Muzes se tomu smat, muzes to shazovat, ale tim odkopavas pouze sam sebe.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Beaver » 11 zář 2012 23:06

Já to svícení vysloveně neodsuzuju, ale když půjdu k tomu autu večer, z práce, s batohem a něčím v jedné ruce (mikina, igelitka, cokoliv), tak druhou ruku budu chtít mít volnou pro případnou manipulaci se zbraní. Jelikož už tak tahám tři mobily, klíče apod. a nemám neomezeně kapes, tak zároveň odpadá možnost, že bych měl ještě někde vysloveně v pohotovosti baterku plus pepřák. Takže pokud bych u sebe měl tu plynovku (jakožto výhodnou kombinaci plynu, rány a záblesku z důvodu již dříve popsaných), tak bych tím vyčerpal volné kapacity. Nosit případně ještě navíc teleskop tak si budu muset pořídit taktický opasek, na který bych to všechno navěsil, chrastit budu jako železářství a ztěžknu o pět kilo. Takže touto cestou bych se já osobně určitě nevydal a prostě bych jen měl v přístupné kapse plynovku nebo sprej (já bych preferoval tu plynovku) s tím, že pokud budu mít tu smůlu a narazím na nějakého nepřizpůsobivého občana, tak (jak říká Kavy) je lepší mít po ruce aspoň něco - s teleskopem bych stejně moc parády neudělal a blikat mu do očí baterkou by bylo houby platný :D
Alfa 641
Uživatelský avatar
bimHObim
Příspěvky: 711
Registrován: 07 úno 2011 20:27
Bydliště: Schliersee (D) , Krnov :-))))

Re: Plynové pistole

Příspěvek od bimHObim » 11 zář 2012 23:17

S474N píše: Mimochodem, pokud se prave "citis divne", kdyz jdes v noci ke svemu vozidlu podel kere, tak je to instinkt. Osobne radeji budu za pitomce, kdyz bych tam posvitil a nekdo me u toho videl, nez vbehnout nejakymu magorovi do naruce. Muzes se tomu smat, muzes to shazovat, ale tim odkopavas pouze sam sebe.
ja mam pocit, ze ty ses v mladi asi hodne odkopaval. :shock:
HW35, HW40, HW45, HW70
HW97 K - Nikko Stirling Gold Crown Airking 4-12x42
HW100T Carbine - Hawke Sidewinder Tactical 8.5-25x42
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kubajzz » 11 zář 2012 23:27

Nedělej si z něho srandu, to je instinkt. Díky němu je ještě pořád naživu. Zvířecký pud, který v genech přečkal statisíce let, stačí ho jen poslechnout a naučit se ho ovládat, pak tě nic nepřekvapí.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Martin K » 12 zář 2012 03:11

Beaver píše:Já to svícení vysloveně neodsuzuju, ale když půjdu k tomu autu večer, z práce, s batohem a něčím v jedné ruce (mikina, igelitka, cokoliv), tak druhou ruku budu chtít mít volnou pro případnou manipulaci se zbraní. Jelikož už tak tahám tři mobily, klíče apod. a nemám neomezeně kapes, tak zároveň odpadá možnost, že bych měl ještě někde vysloveně v pohotovosti baterku plus pepřák.
určitě budu napadenej, že to tu zlehčuju a dělám si srandu, ale myslím, že v případě který popisuješ, by mohla být vhodná tato přilba. s baterkou si nemusíš dělat starosti a navíc jako bonus budeš chráněn i proti útoku na hlavu

Obrázek
dycky STEYR
Uživatelský avatar
Olafocion
Příspěvky: 39
Registrován: 04 zář 2012 15:27

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Olafocion » 12 zář 2012 03:52

.
Naposledy upravil(a) Olafocion dne 11 dub 2014 03:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Martin K » 12 zář 2012 06:08

nerozčiluj se! praskne ti žilka a budeš tahat nohu!
vezmu to po jednotlivých bodech:
slovo všechna už teda od teď budu pro tebe psát správně, když tě to tak prudí. poučovat jsi začal jako první ty, tak to neházej na mě- já se pouze bránil tvému výpadu. mimochodem, za čárkou se dělá mezera :lol: . do školky dnes po obědě půjdu, ale obávám se, že s tím " fšechna " tam moc neuspěju. tvůj názor na mě, ti samozřejmě neberu, máš na něj právo :wink: . ale od člověka kterej si plete plynovku se vzduchovkou to opravdu sedí :lol:
nikdo tu nepsal, že je idiot ten, kdo si svítí cestou k autu baterkou do roští! to nevím kde jsi vyčetl! naopak, za idiota byl označen ten, kdo se tomuto úkonu vysmívá!
a že tu jsme všichni OT, to je pravda :D . vlastně kromě tebe, bo ty se to tady snažíš držet v mantinelech, bohužel se ti to nějak nevede...

ale jestli chceš, tak ti poradím. velkým odborníkem přes plynovky tu je monikash . pokud se chceš něco dozvědět, napiš ji SZ a věř, že se ti odpovědi dostane... no a pak už tu s náma nebudeš muset řešit přes 50 stran hoven, jak ty říkáš.
pokud by jsi netušil, jak se píše SZ, tak dej vědět :wink:
dycky STEYR
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od S474N » 12 zář 2012 08:07

Beaver: nejak nerozumim jedne veci - rikas A a delas B. Mas v tom "naprosto jasno" co bys delal ci udelal, kde bys mel mobily, kde batoh, klice a volnou ruku pro zbran a i presto tu plynovku nemas/nenosis. Ptam se tedy, proc? Ono to totiz muze na nektere pusobit tak, jako kdyz panic zasvecene hovori pred kamarady o soulozi.

Na ostatni vylevy inteligentne svebytnych uz nebudu reagovat. Obrazek si kazdy ctenar zajiste jiz udelal sam, kdo si z tematu dela legraci a kdo to mysli vazne. Ono staci rozlisit, kdo taha (nejenom) zbran denne od tech, co maji ve vsem teoreticky jasno.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Beaver » 12 zář 2012 08:25

Martin K píše:... od člověka kterej si plete plynovku se vzduchovkou to opravdu sedí...
Pozor ! Neplete, v prvním dotazu to jasně rozlišil a ptal se na více věcí/zbraní v rámci jednoho příspěvku ! Kolem zmiňované vzduchové pistole mu zatím nikdo neodpověděl, tak to občas připomene. Já se vzduchovkama zkušenost ale moc nemám, tak mu holt neporadím :wink:
S474N píše:...Mas v tom "naprosto jasno" co bys delal ci udelal, kde bys mel mobily, kde batoh, klice a volnou ruku pro zbran a i presto tu plynovku nemas/nenosis... ...jako kdyz panic zasvecene hovori pred kamarady o soulozi...
Že něco nedělám teď (a nebo že ty o tom nevíš) ještě neznamená, že jsem to nedělal i v minulosti. Plynovky jsem měl a používal. Doporučuju nevynášet předčasné soudy, když o tom prdlajs víš :wink:
Alfa 641
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od S474N » 12 zář 2012 08:38

Beaver: ja zadne soudy nevynasim, to ty tu vytrhujes veci (a vety) naprosto z kontextu. Ma sdeleni jsou mymi pouze jako celek a nikoliv jako vytrhane casti, ktere se mi tu snazis podsunout.

Takze jestli tomu dobre rozumim, tak driv (kdyz si jeste neparkoval v noci v zakouti u keru) si nosil plynovku a ted, v dobe kdy pocitujes jiste "znepokojeni", ji nenosis. Asi to nejaky logicky duvod ma, ze?
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Odpovědět