Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Olafocion
Příspěvky: 39
Registrován: 04 zář 2012 15:27

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Olafocion » 05 zář 2012 20:16

ja sleduju vlakno od 1. strany..videl jsem i toto videa,i podobne,ze zcela opacnym ucinkem,jak se jeste smal a pak mu vzal zbran :) jinak tady je kdyztak 1. cast videa http://www.youtube.com/watch?v=Sll6oxY0 ... ure=relmfu


co se tyka toho pepraku,jaky je teda nejucinejsi na trhu volne dostupny ?


EDIT : nasel jsem udajne nejucinejsi na trhu s obsahem OC 15 %,pritom jsem narazil na maximum jen 10 % ,coz je myslim max. norma zakona ( tech 10 % roztoku)
najdete tady → http://www.armed.cz/obranny-peprovy-spr ... e/d-89989/

pak jsem nasel jeste jeden,udajne to nejlepsi s revolucni gelovou naplni,coz si myslim muze byt zajimave :)
link → http://www.armed.cz/peprovy-gel-mace-pe ... 87-c-1205/
trosku i po tom gelovem posilhavam a zda se byt fakt dobry :) i ten s 15 % koncentraci OC
Naposledy upravil(a) Olafocion dne 05 zář 2012 21:19, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
wariat.38
Příspěvky: 75
Registrován: 23 lis 2010 18:28
Bydliště: Olomouc

Re: Plynové pistole

Příspěvek od wariat.38 » 05 zář 2012 21:18

K těm nábojů 120mg... když hledáš, určitě najdeš i u nás. Už jsem je viděl. Vypadaj stejně jako 45mg, jen mají o odstín světlejší barvu, což není ani poznat.

A jestli chceš na obranu plynovku, domluv se s někým kdo ji má a udělej ze sebe pokusnýho králika, pomůže ti to při rozhodování! Když se bojíš, nesmíš do lesa (a použij jen 20mg) :D

A až se rozhodneš, začni hledat spolehlivou zbraň, těch je na trhu co bys napočítal prsty jedné ruky...
Uživatelský avatar
Olafocion
Příspěvky: 39
Registrován: 04 zář 2012 15:27

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Olafocion » 05 zář 2012 21:21

ja prave ze hledat nemusel nejak s temi naboji... jen 2 eshopy jsem behem chvile nasel a v Hradisti je maji taky,tak me to zarazilo,kdyz se vsude pise,ze se to u nas neprodava,ze je to zakazane,apod..
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Beaver » 05 zář 2012 22:38

Kavy píše:Jak dlouho sleduješ toto vlákno ? To video tu bylo asi 10x.
Byly tu i videa se zcela opačným výsledkem,tak to bude lepší brát s rezervou.
Sorry, jen obcas nakouknu, nemel jsem silu louskat 260 stran. Video s opacnym vysledkem jsem pravda nevidel, naopak pred lety jsem plynovku mel, pujcil kamaradovi a tomu s ni pak doma omylem kdosi vystrelil. Pry se to snazili vetrat skoro cely den a stejne tam jeste druhy den stipalo v nosu kdyz jsi tam prosel. A to vypalili jen jeden 9mm naboj (uz nevim co to bylo presne za munici, zluta zatka, asi Waddie). A i jen samotne pricichnuti k vystrelene hilzne bylo znacne neprijemne.
Alfa 641
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 06 zář 2012 13:12

A ten příběh má s obranou společnýho co? Když rozbiješ starý vejce, tak budeš taky muset větrat, ale DONUTÍ tě to okamžitě ukončit útok?!
Uživatelský avatar
Olafocion
Příspěvky: 39
Registrován: 04 zář 2012 15:27

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Olafocion » 06 zář 2012 13:17

a rekne mi jeste nekdo prosim,jestli je mozne,ze nektere eshopy nabizi 120mg nonibamid a dokonce i nektere kamene obchody u nas ? Nemuze to byt jen prelepeny obal se zajmem co nejvic vydelat ?
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Beaver » 06 zář 2012 13:37

Biggles píše:A ten příběh má s obranou společnýho co? Když rozbiješ starý vejce, tak budeš taky muset větrat, ale DONUTÍ tě to okamžitě ukončit útok?!
Tak jistě, tam šlo o to, že z té mistnosti museli okamžitě pryč, nedalo se tam vydržet - a následně byl právě ještě i problém to vyvětrat, čili ta látka působí celkem schopně delší dobu, dokud ji něco vysloveně nevstřebá.
Alfa 641
Uživatelský avatar
Kdf82
Příspěvky: 59
Registrován: 28 kvě 2011 14:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kdf82 » 06 zář 2012 15:41

A teď jsi vem, jak rychle by jsi z místnosti utíkal, kdybych tam stříknul trochu pepřáku, např.
KO FOG od něm. výrobce F.W. Klever (tentýž výrobce co např. vyrábí zbraňový olej Ballistol)

Video použití KO FOG:

Cena 2 sprejů = ceny 1 krabičky PV nábojů. Spolehlivost, skladnost a komfort při nošení nesrovnatelný !
2 preje s 50ml = ekvivalent 2 plně nabitých pistolí Zoraki 914 s CS 80mg.
Akorát to nedělá takový akustický rachot, který nutí útočnika reflexivně škubnout hlavou nebo tělem.
Uživatelský avatar
Olafocion
Příspěvky: 39
Registrován: 04 zář 2012 15:27

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Olafocion » 06 zář 2012 15:55

nemyslim si,ze ten KO Fog by byl nejak ucinejsi,nez treba http://www.armed.cz/peprovy-gel-mace-pe ... 88-c-1205/ s gelem,ktery je daleko horsi a neda se tak sundat a potom treba Tornado pepr. sprej s 15% OC,,oproti bezne pouzivanym 10% viz. http://www.armed.cz/obranny-peprovy-spr ... e/d-89989/

a jeste si nemyslim,ze by peprak byl ucinejsi nez plynova zbran,jak pises,ale s tim ostatnim mas pravdu,ten komfort noseni a skladnost je tam urcite nesrovnatelny
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 08 zář 2012 17:32

2 Beaver: Znovu. Donutilo by to člověka OKAMŽITĚ ukončit útok? Že si jdu zaslzet mimo místnost o vhodnosti k obraně nevypovídá VŮBEC nic. Když už chemii, tak opravdu radši dobrej "sprej". Je skladnější, levnější a snazší k nošení i použití...........jen ti nedá pocit hustokrutopřísnýho geroje s bouchačkou u pasu..........ale to je tu už mnohokrát zmíněno.............
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Beaver » 08 zář 2012 17:46

Polemizovat nad tím, co okamžitě ukončí útok je složité - v některých případech se to nepodaří ani výstřelu z pětačtyřicítky. Pokud je sprej nošený v pouzdře u pasu, v kapsi nebo na jiném vhodném přístupném místě, může být jeho použití rychlé a efektivní, pistole/revolver mají zase na druhou stranu zmiňovanou výhodu v třesku a případně i slušném záblesku (flash defence náboje), který útočníka navíc může dostatečně vyděsit. Já bych každopádně bral nohy na ramena po použití obou prostředků, sichr je sichr, můžou se odněkud vynořit kamarádi útočníka apod.
Alfa 641
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od S474N » 08 zář 2012 22:28

Beaver: precti si o pripadu z Krusnych hor, jak ten zablesk a hluk dotycneho odstrasil.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Beaver » 09 zář 2012 00:29

No jo, však jsem psal, že v některých případech není nic platný ani to, že útočníka (pro)střelím - zvlášť když je ožralej nebo případně nafetovanej.
Alfa 641
Uživatelský avatar
Olafocion
Příspěvky: 39
Registrován: 04 zář 2012 15:27

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Olafocion » 09 zář 2012 06:04

hm,vidim,ze mi nikdo neodpovedel na moje otazky z 1. prispevku,tak to uz nechci ani rozebirat..koupim si plynovou pistol,do toho 120mg nonivamidu a bude...Budu se modlit,abych to nidky nemusel pouzit nebo vytahnout.Sprej je super,jenze mnohdy staci na ty male smrady jen vytahnout a uz couvaji.Peprak ( s gelovou naplni,jak jsem uz tu daval odkaz a nikdo mi na to samozrejme taky neodpovedel) si asi koupim tez,kdyz nebudu moct mit u sebe zbran,vezmu sprej... jen byste mohli prosim odpovidat k tematu,resp. k tomu,co se ptam... sorry,ale resite zase sracky,o kterych jste napsali minimalne 50 stranek driv....

ja se ptal jasne na ty veci,ktere by jinak mohly pomoct i ostatnim jako ja ( zacatecnikum) ..
to ,ze clovek se Zp bude obhajovat POUZE ostroou jsem se presvedcil na minimalne 100 strankach i vic v tomto vlaknu..plynovkar bdue zase jen obhajovat plynovku.. je to tezke..

Nicmene jsem byl vcera na chate,kde s hodou okolnosti mel kamarat kamarada plynovku,mel nejakou pistoli od umarexu,envim model,pry byla celkem draha... kazdopadne jak to tak byva, jeho kamarad uz lehce podnapily se vsadil,ze dokaze ustat nejaky '' pšouk '' z plynovky... tak mu to vypalil ze 2 metru mezi oci ( mel 80 mg CS ) a ten borec si sedl na prdel,zacal se dusit a rozhodne nebyl schopny vztanout..jeste 10 minut nebyl niceho schopny,po cca. 10 minutach byl minimalne hodinu u becky s vodou a umyval oblicej,..rikal,ze bolest jak svina a zastavit h oto zastavilo ( dostal 3 zasahy po sobe mezi oci ze 2 metru z 80 mg CS)
Kdo rika,ze to nefunguje,rad bych ho chtel na vlastni oci videt,jak by ustal 3 vystrely po sobe mezi oci ze 2 metru z 80 mg CS..vazne bych to na vlastni oci chtel videt,protoze ten borec nemohl skoro dychat a vypadal jako smrt :D fakt bych chtel videt ty broce,co rikaji,ze je to nahovno a neucinne :)

Jinak prosim k veci odpovidejte a ne zase tu vasi hru na 2 stranky o tom,ze ostra je nejlepsi,minimalne proadne delo,pripadne brokovnici a plynovky na hovno a plynovkari opak... MOC dekuji za odpovedi K VECI :wink:
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 09 zář 2012 07:44

Odpovědět