TOZ17 nebo Spielberg?

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
rk1
Příspěvky: 9
Registrován: 07 črc 2012 17:44

TOZ17 nebo Spielberg?

Příspěvek od rk1 » 08 srp 2012 22:05

Uvažuji o jedné z těchto dvou možností.Po prostudování vláken týkajících se obou pušek jsem zjistil že každá má své zástance.Pro Šilas mluví to že je to novovýroba,možnost reklamace.Pro TOZ lepší vzhled opravdové pušky a materiál přetavených tanků.Co se týče kvality,vypadá to dle zkušeností uživatelů Špilas,problémy 1-2 uživatelé ze sto,TOZka,kus od kusu.
Co by jste kdo radil,do čeho jít?

Děkuji za Vaše postřehy.


Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: TOZ17 nebo Spielberg?

Příspěvek od Beaver » 08 srp 2012 22:22

Osobně bych asi preferoval Spielberga i když se mi TOZ líbí taky víc. Problém TOZky je, že každý kus může být upraven jinak, resp. jednou to má výkon na houby a jindy ne. TOZku bych vzal v případě, že by byla za dobrou cenu,v dobrém stavu a ideálně by ji bylo možné vyzkoušet před koupí.
Alfa 641
Plesk
Příspěvky: 12
Registrován: 02 srp 2012 23:12

Re: TOZ17 nebo Spielberg?

Příspěvek od Plesk » 08 srp 2012 22:43

Davnejsie som uvazoval o kupe jednej z tychto flobertiek. Nakoniec som ale vzal dalsiu vzduchovku. Konkretne QB 78 za nejakych 90€. TOZ-ka sa da zohnat od 160€ a Spielberg od 230€ myslim. Kedze su flobertky obmedzene na 7,5J tak su niektore vzduchovky za rovnaku cenu silnejsie a presnejsie. Strelivo je pri vzduchovkach lacnejsie a je ho vacsi vyber, nie ako pri flobertovych puskach kde som videl az 2 druhy .22 . Bol som uz rozhodnuty pre TOZ 17 ale nakoniec som vzal vyssie spomenutu QB 78 a zostalo mi aj na nejake tie bombicky kym si nenajdem cas na prestavbu ale aj na nejaku tu pouzitelnu optiku...

Dalsia vec - z TOZ som mal moznost si vystrelit. Mala dost neprijemny zvuk, ktory sa mi ozyval hned pri uchu.. Chcel som nieco na strielanie na dedine vo dvore. Verim, ze susedom by bol ten zvuk celkom prijemny - ak nie tak tak by som velmi rad nastartoval Stihlku alebo krovinorez :mrgreen: .. + ako TOZ zamrdava pazbu cez ten 3cm kanal.. FFFUUUUU...!

Ja som na novu hracku chcel utratit co najmenej tak som uvazoval o TOZ 17.. Ked ti to je 5 8 tak zober Spielberga - je to nova puska, vyzera fajn, lahsie sa tam pcha naboj ako pozeram..
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: TOZ17 nebo Spielberg?

Příspěvek od Beaver » 08 srp 2012 22:48

Plesk píše:...Verim, ze susedom by bol ten zvuk celkom prijemny - ak nie tak tak by som velmi rad nastartoval Stihlku alebo krovinorez :mrgreen: ...
Já mám na dvoře pár ocelových traverz na vyhození a pokud by měl někdo poznámky k hluku, tak to pro mě bude dobrý důvod začít je řezat flexou :D
Alfa 641
rk1
Příspěvky: 9
Registrován: 07 črc 2012 17:44

Re: TOZ17 nebo Spielberg?

Příspěvek od rk1 » 16 srp 2012 18:06

Volba se mi trochu změnila.TOZ 17 nebo ZKM 451?Možná se pojedu v sobotu na obě podívat.Bude možnost je i vyzkoušet.
Nemáte někdo zkušenosti se ZKM na co si dát pozor?
Děkuji za rady.
tydýt
Příspěvky: 240
Registrován: 23 črc 2012 10:58
Bydliště: pod mostem

Re: TOZ17 nebo Spielberg?

Příspěvek od tydýt » 22 srp 2012 13:23

ZKM jsem viděl a vypadá určo líp jak "obouchaná" TOZKA.....jen názor....já určo ZKM, sice jsem z ní ještě nestřílel(z tozky jo), ale jest-li to bude tak dobrý jak to vypadá, tak to bude gut!!
A ten Špilas za chvilku dochytaj a pak to už bude asi jasný, chce to drážky na optiku a doladit pár blbostí..... :mrgreen: Dej jim tak rok a bude to jasná volba :wink:
Odpovědět