Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 23 črc 2012 10:47

Black: asi tě zklamu ale mě absolutně nevytáčíš..
za ty roky snad už víš, že jsem kliďas a umím se povznést nad spoustu věcí, kritiky i urážek.. čili asi ti nezbude než zkusit mi někdy dát po tlamě, vzhledem k mé rachetické postavě kde si svaly hrají na schovku a svým znalostem v kungfu to určitě bude reálnější než mě vytočit :lol:

už jenom chybí posílat na mého taťku tvojeho taťku :mrgreen:
ale je dobré, že mě sleduješ..

Obrázek


Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 23 črc 2012 11:49

Bombastické je alespoň to,že při vší té nenávisti neztrácíte smysl pro humor :lol: :lol: :lol:

Držím Vám oběma palce-ať Vám to vydrží :lol:
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 23 črc 2012 12:15

B5: tak to pozor, to že Black tak nějak shrnul nenávist proti všem z knifu na mou osobu a nesnáší mě neznamená, že já ho taky nesnáším.. to není pravda.. z mé strany jsem mu mnoho let naopak naddržoval, žehlil jeho flamy a zastával se ho dokonce i při začátcích myšlenky dát mu ban.. jenže jak si tu lze snadno dohledat tak Black mě několikrát lživě osočil a rýpal do mě tak dlouho, že už jsem nad ním zlomil hůl i já a musel souhlasit, že odchod bude asi jediným důvodem pro ukončení věčných blackofóbních hádek..

čili ne že bych Blackovi ruku nepodal jak se tím on holedbá, jen když ho vidím osobně tak mě nějak neláká si to s ním jít vyjasnit právě pro pocit, že už si natolik vsugeroval, že jsem jeho nepřítel, že by nepomohlo nic, co bych případně řekl či udělal a nezbývá mi tak než se smířit s faktem, že na zeměkouli je pár lidí, kteří mě nesnesou.. jestli sis všiml tak reaguju spíše na nedoložené vymyšlené fráze co tu Roman háže a ne abych ho nějak urážel, komentoval jeho zahradu, finanční trable či jiné z mnoha témat.. v tomto je Black doopravdy jak Cimrman.. sopka která chrlí tolik témat, věcí, činností a myšlenek, že zasype sama sebe..
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 23 črc 2012 14:34

No, nejsem já fešák? Dobrá koláž, dám si ji asi jako avatar. :lol: Tyhle ksichty dělám rád, a s chutí.

Ad, Knife. Samuraj-já nelžu-nikdy. Ale to ti zjevně nikdy nedojde. Jen zcela úmyslně vidím věci jinak než třeba ty, nebo další lidi. Já narozdíl od tebe se nechovám jak slizoun, co chce být se všema lidma na zeměkouli zadobře. A tím ně sereš. Právě tím, jak se snažíš být zadobře na všechny strany. Ale to jsem ti řekl už pár let zpátky, nic nového. Co se týče interpretace viděného, vidíme-li sklenici, a v ní do poloviny je nalita voda. Otázka zní. Je sklenice z poloviny prázdná, nebo je ještě z poloviny plná?
Já budu ukazovat to, co se mi na tobě, a dění na Knife nelíbí. Budu poukazovat na to, co mažete, a jak totalitně to vedete. Pokud vím, ze všech mých katů, což je 8 moderátorů, a dva majitelé, tak jediní dva lidé se mně zastávali. A to Westy, a Vencál. A já nezapomínám.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
mouzes
Příspěvky: 34
Registrován: 05 úno 2011 20:05

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od mouzes » 23 črc 2012 15:33

"Protože tady je to můj "obývák", a rád, velmi rád pokecám s návštěvou, ale když bych musel nevychovanou návštěvu vyrazit ze dveří, tady můžu."
A kdyz to udedla nekdo jiny ve svem "obyvaku" skacem 2 metry do vysky :)
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 23 črc 2012 15:48

THE NEVER ENDING STORY...... :lol: :lol: :lol:
mouzes
Příspěvky: 34
Registrován: 05 úno 2011 20:05

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od mouzes » 23 črc 2012 15:51

NJN 1000 lidi tisic nazoru ;), uz jsem doufal, ze vlakno umrelo a pak do toho zase nekdo hrabne ;)
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 23 črc 2012 15:53

Rozdíl bude zjevně v tom, že Pokorný nezakládal Knife pro sebe, ale jako komunitní servr nožířů. Já mám svoje forum, a své návštěvy si vyhodím případně sám. A každý nožíř na Lovíme má moderátorská práva na svoje vlákno. Co si tam dá, nebo si nechá líbit, je věcí majitele konkrétního vlákna. Nepotřebujeme moderátory s rychlou gumou.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
glock69
Příspěvky: 386
Registrován: 07 dub 2006 22:05
Bydliště: UH

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od glock69 » 23 črc 2012 18:28

Pokud ho zakládal za své (a tím nemyslím dobrovolnou sbírku, která proběhla na novou techniku?), tak je to jeho dům a každý návštěvník tato pravidla musí dodržovat. Aspoň tak to vidím já. Ale to neplatí pro Blacka, ten smí vše. Ale doma si pořádek udělá, protože je to jeho a nikdo ho prudit nebude...
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 23 črc 2012 22:30

glock69 píše:Pokud ho zakládal za své (a tím nemyslím dobrovolnou sbírku, která proběhla na novou techniku?), tak je to jeho dům a každý návštěvník tato pravidla musí dodržovat. Aspoň tak to vidím já. Ale to neplatí pro Blacka, ten smí vše. Ale doma si pořádek udělá, protože je to jeho a nikdo ho prudit nebude...
V tom zakládání čehokoliv je právě krása internetu a chytání kavek.
Přiblížím to na příkladu, kterej internetovej nejni, ale systém a provedení(neboli modus operandi) triku je stejný a v podstatě na tom dost funguje net.
V blízké vesnici se usídlila paní a zakoupila několik koní.Kůň je potvora, dožaduje se péče a žrádla.Na to jsou potřeba lidi.Lidi je třeba platit.Jenže-jednodušší je nablbnout děti.A tak tedy, jelikož holky ve věku cca 10-17let koně milujou(mezi koňáky se tomu výstižně řiká přechodový stadium žen mezi rybičkama a ptákama) tak z těch dětiček okounivších vyrobila fan klub.Dala jim iluzi že je to tam tak nějak jejich(nebylo a kdo dost nemakal, byl odejit).Tydle děti se starali o koníky,starali se o sena,kydali hnuj atd. a pak si za to-pokud teda nedorazil platící zákazník, mohli vyjet(což bylo přínosný i pro kobyly).Že pokopanejch, spadlejch a jinak pošramocenejch dětiček bylo tolik, že na neurologii zdejší nemocnice z toho lezli po zdi? Nic se nedělo-rodiče drželi hubu, aby se na ně nevrhla sociálka a navíc to byly roky, kdy by se to bralo jako dušení moderního podnikání........Asi to tak dělaj dodnes, kobyl maj snad stovku.No nelíbila by se Vám armáda otročků pracujících zdarma? :shock:
Stejný je to na netu.Založí se forum(přiznávám se, nejni to zadara, i když...server nemusí bejt na jedno forum atd.)
Pak se dá ta iluze že jste tam tak nějak doma...ale vždyť to známe, že? Lidičky kteří tam píší, přitahnou další...více lidí více za reklamu atd. A pokud se majiteli zamlouvá co se tam děje-určitě ano :roll: -tak všechno dobrý, ne? Každýmu jeho Poděbrady.
Ale propánajána, nesnažte se přesvědčovat zbytek lidstva, že je to sdružení Miroslavů Dušínů, za všim se neplazej prachy a nehrajte si na rytíře Jedi.

P.S. Před nějakým časem, kdy někdo z knife prodal za sumu kterou plebs nesmí znát, nože jakési složce ministerstva vnitra(myslím nějaká ochranka našich posra..pardon poslanců, proslulá svým uměním v boji s žabikuchy často se dotávající do situací kdy mít pořádnou kudlu znamená přežít-ale jen v halucinacích po sledování kobry 11 :lol: ), oslovil jsem ministra "Na vlastní oči" jestli když už si za moje daně nakupujou kok...pardon hračky, nemohl by nějakou zaslat na mojí adresu.Kupodivu neodpověděl-stát se to v době jeho mediální realizace, byla by o tom dozajista reportáž :lol: šeptaná zastřeným Motlovým hlasem :lol:
glock69
Příspěvky: 386
Registrován: 07 dub 2006 22:05
Bydliště: UH

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od glock69 » 24 črc 2012 07:26

Nejsem Míra Dušín, jen mě udivuje dvojí úhel pohledu. A taky skutečnost, jak je toto vlákno oživováno. Že by PR?
Knife
Příspěvky: 17
Registrován: 26 dub 2012 00:44

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Knife » 24 črc 2012 09:21

Glock69 souhlasím s Tebou. Reklama je holt reklama a jde furt o jednu osobu.
Divím se Samurajovi, že na to ještě reaguje a je to furt dokolečka.
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 24 črc 2012 11:04

knife: nebaví.. ale něco jiného je když si zase začne vymýšlet nepodložené paranoidní bludy o knifu ale čundrácký server, na to prostě musím napsat faktickou odpověď, protože kdyby se lidem tolerovaly lži, tak by se stokrát opakovaná lež stala pravdou a někteří zastánci by jí začali věřit stejně jako nesmyslu o závisti nebo o tom, že byl Blackoň vyhozen kvůli konkrenci.. Black má totiž vzácný syndrom, kdy trpí pocitem, že nikdy nelže.. že jen všichni ostatní to občas vidí špatně, narozdíl od něj..
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 24 črc 2012 15:59

glock69 píše:Nejsem Míra Dušín, jen mě udivuje dvojí úhel pohledu. A taky skutečnost, jak je toto vlákno oživováno. Že by PR?
No jo, kdyby to tak šlo nějak promáznout případně nám naprat ban jako na nejmenovaným serveru, tak by to tady časem pomalu ubejvalo-což se mi běžně stávalo.Napsal jsem 4 příspěvky do nějaký diskuse.Přijechal první gumič, už byly jen 3.Pak druhej zgumil po hodině další dva.Pak přes noc zmizel i ten poslední a nějakej vrchní vulkanizér vlákno zamknul....docela pr-legrace :lol:
Jak nelezu na knife-hele nejsou tam nějaký nový, převážně revoluční, rukama poctivě vyrobený, s láskou dokončený, vkusně ozdobený a dobře nafocený...perníčky? Nebo nějakej novej typ obdivných výkřiků než Jééé, ten je krásnej? Případně nová značka kancelářský pryže?
:lol:
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 24 črc 2012 16:47

:lol: :lol: :lol: Koukám,že zábava pokračuje.
Chtělo by to vlít nový elixír do žil vlákna-kdo co máte-sem s tím... :lol:
Odpovědět