Zbrojni prukaz a psychologicke vysetreni

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Návštěvník

Zbrojní průkaz a psychologické vyšetření

Příspěvek od Návštěvník » 10 úno 2005 13:45

Chci si udělat Zbroják A,B,E . Nosím brýle do dálky a tak jsem šel se nejprve zeptat praktické lékařky , zda jsem zdravotně způsobilý, ta říkala že je vše v normě , ale musím jít na psychologické vyšetření. Šel jsem tedy k psycholožce a ta se mnou udělala jediný test
ukázala mi čtverec asi 15 x 15 cm byly tam rozházeny číslice od 1 do 25 a chtěla je najít
NEŘEKLA ALE ŽE TO MUSÍ BÝT ZA URČITÝ ČAS ASI DO 30 SEKUND, tak si mě pozvala znovu , i když jsem trénoval chtěla tenhle test opakovat 10 krát za sebou ale po 5. pokusu mne přerušila a že mám přijít znova . ŘEKL JSEM JI ŽE TO NEMÁ SMYSL A ŽE NEPŘÍJDU.


mŮJ DOTAZ : CHTĚL PO VÁS VÁŠ PRAKTICKÝ LÉKAŘ PSYCHOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ , JESTLI ANO JAK PROBÍHALO DĚKUJI

ČETL JSEM PRÁVNÍ PŘEDPIS K zDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI
A TAM SE PÍŠE, ŽE PSYCH. VYŠETŘENÍ JE POTŘEBA JEN KDYŽ JE ŽADATEL V PÉČI KLINICKÉHO PSYCHOLOGA NEBO JE Z PSYCHOLOGICKÉHO HLEDISKA NEZPŮSOBILÝ K ŘÍZENÍ MOTOROVÉHO VOZIDLA


Návštěvník

re:Zbrojní průkaz a psychologické vyšetření

Příspěvek od Návštěvník » 10 úno 2005 15:21

Chce to najít si jiného praktického lékaře . Neznám nikoho, koho by tam praktický lékař poslal. Jiná věc je ta, že by to v mnoha případech bylo na místě.
Návštěvník

re:Zbrojní průkaz a psychologické vyšetření

Příspěvek od Návštěvník » 10 úno 2005 15:28

Zaprvé - podle toho, jak řveš /CAPS LOCK/, to vyšetření potřebuješ. Nezlob se - když se neumíš držet na uzdě, neměl bys mít zbroják. To poznala ta psycholožka, jen cos k ní vešel.

Psycholožka i obvoďačka taky třeba jen zkoušejí, jak moc ten zbroják chceš. Neříkám, že čekají úplatek, ale i tak to může být.

Teď jak ho dostaneš - praktická lékařka se jen jistí, nic ji to nestojí, když tě pošle k psychoušovi. Takže si můžeš najít jinou nebo ji zkusit ukecat.

Když ji neukecáš, můžeš na to jít tvrdě a drsně, ale bude to dražší. Seženeš si soudního znalce v oboru a necháš se vyšetřit u něj. Jeden je třeba v Pardubicích, zkus ho najít v seznamu. Vyšetření bude trvat den, výsledky dostaneš za 14 dnů a zaplatíš 2 tisíce předem.

Takové vyšetření nikdo nenapadne, protože by musel být sám znalec v oboru a to není ani tvá obvoďačka, a nejspíš ani ta psycholožka. Tahle myšlenka tě může hřát jako Sluníčko, otázka je, zda ti to za to stojí.
Návštěvník

re:Zbrojní průkaz a psychologické vyšetření

Příspěvek od Návštěvník » 10 úno 2005 20:56

Vyšetření u psychologa se provádí pouze v případech, že tvá obvodní lékařka má podezření na to, že jsi psychicky nevyrovnaný, abych to řekl nějak tak kulantně a neurazil. Takže se zkus přihlásit k nějakému jinému lékaři, a pouč se ze svých chyb. Jdi tam normálně slušně oblečen, radši zbytečně moc nemluv a chovej se přirozeně. No a uvidíš, třeba to vyjde...fakt neznám nikoho, kdo by na takovém vyšetření byl a že znám spousty lidí co mají zbojní průkaz...
Návštěvník

re:Zbrojní průkaz a psychologické vyšetření

Příspěvek od Návštěvník » 11 úno 2005 17:19

Ahoj.Já taky neznam nikoho kdy by byl takovýmu testu vystavenej.Moje doktorka mi jenom změřila tlak a dala berana.Zaplatil jsem tušim 150 kč a pelášil pro zbroják.I když je pravda že je to už nějakej pátek...
Návštěvník

re:Zbrojní průkaz a psychologické vyšetření

Příspěvek od Návštěvník » 14 úno 2005 09:48

A pak si koupíš .44 Magnum, nebo 6,35?
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

re:Zbrojní průkaz a psychologické vyšetření

Příspěvek od Andy » 14 úno 2005 13:48

A nebo tak! :-))
Návštěvník

re:Zbrojní průkaz a psychologické vyšetření

Příspěvek od Návštěvník » 14 úno 2005 13:49

Rekl bych ze lekarku i psycholozku podcenujete. Myslim ze s podezrenim na magora toho pana poslala doktorka za odbornikem. Psycholozka jednoduchym testem trpelivosti zjistila ze pan je magor a tak myslim ze je vse v poradku .. na takovy test by mel jit kazdy zadatel :)

A jestli si koupi pistoli? Probuh radeji ne :)
Návštěvník

re:Zbrojní průkaz a psychologické vyšetření

Příspěvek od Návštěvník » 16 úno 2005 10:05

A nebo se ten pán nemůže rozhodnout jestli koupit 44. magnum nebo 6.35mm.
Návštěvník

re:Zbrojní průkaz a psychologické vyšetření

Příspěvek od Návštěvník » 17 úno 2005 21:07

Já, už se rozhodl. Mám .44 Magnum, můžete si to přečíst v mém tématu. A já téma zbrojní průkaz a psychologické vyšetření skutečně nezaložil. Taky sem nebyl u zadnyho psychiatra ani psychologa. Nechapu na co naražite...
Návštěvník

re:Zbrojní průkaz a psychologické vyšetření

Příspěvek od Návštěvník » 21 úno 2005 09:54

Hmmmmmm, tak to je takzvaně jiná situace. A nebo podobná?
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

re:Zbrojní průkaz a psychologické vyšetření

Příspěvek od Andy » 21 úno 2005 12:27

A to je taky ta chyba, ze tam pan nebyl. Pani doktorka by ho jiste neukousla. Dokonce jsem slysel, ze hodnym pacientum davaji zadarmo i naboje! Nechce se tam pan dodatecne zastavit... co? .. na kus reci??
Návštěvník

re:Zbrojní průkaz a psychologické vyšetření

Příspěvek od Návštěvník » 03 bře 2005 16:54

Vzdyt je uplne jedno, jestli si pak koupi 44 nebo 6,35, dulezite je, aby byla stribrna :)
Návštěvník

re:Zbrojní průkaz a psychologické vyšetření

Příspěvek od Návštěvník » 03 bře 2005 18:36

A aby měla seřiditelná mířidla.... To víte, musí být čím štelovat šroubováčkem...
cezeta

Příspěvek od cezeta » 10 říj 2006 18:56

dneska me dostala doktorka ze prej se ji nezda jak vidim na dalku, kdyz ji rikam ze trefim vsechno 15m 25 m vsechno do cernyho tak prej na medicine sme taky strileli a kdyz sem zavrela obe oci trefila sem desitku pujdete na ocni jinak vam to nedam.. takze 400 prakticky a na ocnim chtej dalsi 300 hm a to sem byl nadsenej jak to ma muj praktik levny... haha nicmene kdyz mi da bryle tak si snad nemysli ze nejdriv je vyndam z obalu nasadim a pak se teprv budu branit... kdybyste vedeli o nekom kdo nedela problemy sem s nim.. myslim to ze to odstrilim ok zarucuje ze vidim dostatecne dobre jako ze na rizeni taky bryle nepotrebuju..
Odpovědět