TAU 300

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
markr.5
Příspěvky: 432
Registrován: 02 črc 2011 11:43
Bydliště: 50°12'28.444"N, 15°3'19.858"E

Re: TAU 300

Příspěvek od markr.5 » 05 črc 2012 00:13

tomayo: já tam právě nikde nic nevyčetl. proto jsem tě slušně požádal, zda by jsi mi nenapsal o jaká nesmyslná tvrzení jde. jaká nesmyslná tvrzení ty tady marně vyvracíš?


Uživatelský avatar
Tomayo
Příspěvky: 1405
Registrován: 07 kvě 2011 00:03
Bydliště: Mars

Re: TAU 300

Příspěvek od Tomayo » 05 črc 2012 00:28

nerikam nedodrzovani, ale temer zadna pravidla...nevim jestli existuje polska sklopka?

ano mam rad souteze.... plechovky me strilet nebavi, ani online terce, ani br terce....ikdyz ty maji alespon sve zavody

ok tak jen v rychlosti co me ted napada
1. fungujici regulator...nikdo nezmeril
2. kostka na puskohled... nemuze byt nikdy sto pro at uz souosa tak stabilni ... to pise i doveda majitel....velice spatne provedeni uchyceni...tvrzeni ze je to ok, ze to ty dva cervici udrzi je proste blbost
3. pusku, pazbu na FT/HFT tu hodnoti lidi co nemaji poneti co takovy zavod obnasi a vetsina je nikdy nesla a presto tu tlachaji ... co se tyce Ft Tebe nevyjimaje
4. hodnoceni ostatnich soutezi na kterych nikdy nebyli...castecne bod 3.
5. hodnoceni prenosti zbrane.....zatim jsou tu dva terciky ani ,,neokotovane,, , pardon tri ..jeste ten na 80m :)
6. jdu spat rano stavam
7. vcera to tu utichlo a ja se zacal nudit,ale dnes to zase jedeeeeeeeeeeee :lol:
Daystate Grand Prix - Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD + Bushnell 3200 10x40
KalibrGun Cricket .22 - Delta Titanium 6-24x42

http://www.youtube.com/watch?v=8-ejyHzz3XE
JirkaF
Příspěvky: 215
Registrován: 24 bře 2011 23:21
Bydliště: Písek

Re: TAU 300

Příspěvek od JirkaF » 05 črc 2012 01:18

2. kostka na puskohled... nemuze byt nikdy sto pro at uz souosa tak stabilni ... to pise i doveda majitel....velice spatne provedeni uchyceni...tvrzeni ze je to ok, ze to ty dva cervici udrzi je proste blbost
Ale fuj blbost.
To není kulovnice to je PCP.Takže jaké brutální síly na kostku působí.A souosost lze dodržet.Jen to chce při montáži trochu myslet.A přečti si pořádně příspěvky.Doveda píše
4.Uchycení optiky-no není to na oko co jste zvyklí,ale funguje to.Opakuji-pokud se nárazem hne uložení na hlavni,bude optika v háji!!!!!!!
VSCharlie
2-Uchycení (kostka) pro puškohled na hlavni:
I když osobně se mi taky moc nelíbí, ještě tady NIKDO a hlavně NIKDY neprokázal, že je nevyhovující a má negativní dopady na celkovou přesnost TÉTO konkrétné PCP s hlavní o průměru 16mm.
A já si to co vím nechám na sraz.
Nikdy není pozdě začít.
Jirka F. Písek
Harryk
Příspěvky: 399
Registrován: 24 úno 2012 21:21
Bydliště: Třebíč-Třebenice

Re: TAU 300

Příspěvek od Harryk » 05 črc 2012 02:20

sportovec píše:Harryk : Tvůj příspěvek mne zcela konsternoval, nejsem schopen polopatický odpovědi. Nechám reakce odolnějším střelcům. Ale snad bych hledal směr ve zkušených a vystřílených střelcích obecně. Tady na tom internetovým plátku těžko radit, pokud ty lidi neznáš osobně. Zajdi na nějakou soutěž FT a budeš v obraze ajn-cvaj. Ne, že by Sklopkovaná byl nějaký vypovídající test kvality větrovek, to určitě ani náhodou ale před a po sklopkovaný si můžeš vystřelit a osahat leccos. Maslím tím větrovky, pochopitelně :D .
No a jsme přesně u toho, vlákno je o zkušenostech vlastníků s Tau 300. Ty tu ovšem píšeš, že mám hledat směr ve zkušenějších a vystřílenějších střelcích. Sportovče...vzpamatuje, se...ted jsi se opravdi prolákl, o co tu celou dobu jde. Tak ty a hrstka dalších jsou zkušenější a vystřílenější, zatímco já, který držel a střílel s Taukou VSCharlieho ve Velmezu jsem ten mladej a nezkušenej hlupák, kterej nemá nic za sebou? No na to už opravdu není co napsat. Jen jsi potvrdil, že jsou tu lidi (kteří jsou v tomto vlákně velice agresivní), kteří si hrají na profiky, zatímco ostatní jsou nezkušení a mají co dohánět. Sportovče......Zapřemýšlej a zavzpomínej...s čím a jak jsi začínal a jak jsi na to byl hrdej. Pokud jsi už tolik vyrostl, pak už přejdi na jiný forum, kde mezi sebou diskutují profesionální střelci FT/HFT minimálně na evropské úrovni. Pokud chceš vést normální debatu bez napadání, urážení - i když nejsou přímá,ale pod čarou, tak je vše v pohodě :D Nemám rád zbytečný kecy, ale skutky. Vím, že jsi min. ve sklopkách úspěšnej (alespon co jsem viděl tabulky), ale to tě přesto neopravňuje shazovat ostatní přispěvatele.Děkuji ti za nabídku, že si můžu VYSTŘELIT před a po sklopkováné :lol: Co třeba, že bych se sklopek přímo zúčastnil? Nebo je to snad soutěž pouze pro vyvolené, že jsi to tak hezky napsal? :lol: Na toto ostatní nereagujte, vím, že Česká sklopka je otevřená soutěž pro každého a těším se, až do dorazím a vyzkouším na vlastní kůži,ale proč jsi to tak blbě napsal? :roll:
HW 97K cal.177 + Sightron S1
Atak Arms - Zoraki HP-01Ultra cal.5,5 mm + Kolimator
Slavia 618
CZ 75B cal. 9mm Luger + adapter CZ Kadet cal.22 LR
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Re: TAU 300

Příspěvek od sportovec » 05 črc 2012 06:07

markr.5 píše:
sportovec píše:Ne, že by Sklopkovaná byl nějaký vypovídající test kvality větrovek, to určitě ani náhodou .
že jsem tak smělej, " vypovídajícím testem kvality větrovek " myslíš nějakou oficiální soutěž FT nebo HFT ? Pakliže ano, jaký je rozdíl mezi sklopkou a ofiko FT/HFT, co se týče požadavků na kvalitu větrovky ?
Napsal jsem to blbě v tom smyslu, že jsem tu větu v podstatě nedopsal. Sklopkovaná aní žádný jiný střílení venku v polohách není vypovídajícím testem přesnosti zbraně, resp. jejího systému vyjma pažby. Jak to skutečně lítá se pozná jenom v tunelu ale to je logický. Občas se dá natrefit i na bezvětří ale i to bývá zrádný.
Haryk : Máš úplně a ve všem pravdu. Kaju se. Půjdu činit pokání abych smyl svoje viny. Ne, vážně... Občas rád vzbuzuju v lidech na GS emoce abych věděl, že se nebavím s mrtvolama. Trochu bych Tě poopravil, nejsem dobrej ve sklopkovaný a nikdy jsem nebyl ale baví mě to. Dva roky jsem se tomu nevěnoval, ikdyž střílím hodně./ teď dupu do pedálů / Dobrej jsem to máš pravdu ale v jiný disciplíně :) . Jinak ty lidi co vlastní Tau FT neznám, nevím jací jsou střelci ale myslel jsem to tak obecně, že nejlíp Ti poradí vystřílení borci co mají zkušenosti s mnoha flintama, stříleli různé soutěže a pod. Já se mezi ně ve své vrozené skromnosti nepočítám.
Jsme tady šíleně O.T. což nemám moc rád, protože hlavni je kázeň.
Třeba ty hodně cený rady a postřehy od Tomaya ohledně pažeb, flint a soutěží by bylo škoda aby pro O.T. někdo vymazal. / myšleno vážně, neironicky / Chtělo by to přesunout do tématu FT. Tomaya jsem nikdy neviděl, mluvil pouze po telefénu ale líbí se mi jak píše. Ví přesně o čem píše a píše narovinu bez přetvářek a zbytečných kudrdlinek. Pokud si občas nebere servítek, jsou vždy na místě. Líbí se mi jak jde do těch soutěží, cestuje za nimi a prostě tím žije. Držím palec !
Podotýkám, že jsem zatím stále na baby :)
Uživatelský avatar
markr.5
Příspěvky: 432
Registrován: 02 črc 2011 11:43
Bydliště: 50°12'28.444"N, 15°3'19.858"E

Re: TAU 300

Příspěvek od markr.5 » 05 črc 2012 07:43

sportovec píše:Napsal jsem to blbě v tom smyslu, že jsem tu větu v podstatě nedopsal. Sklopkovaná aní žádný jiný střílení venku v polohách není vypovídajícím testem přesnosti zbraně, resp. jejího systému vyjma pažby.
ANO, teď když si to uvedl na správnýho mirka, je vše v pořádku :wink: však já se hned na úplném začátku ptal, zda máš na mysli sklopku oproti jiným závodům. kdyby se do toho nenacpal Tomayo, se svoji nepochopitelnou odpovědí, tak tady k žádným vášním nemuslo vůbec dojít :lol:
to zase jen včera, jeden vyvraceč nesmyslů za čtyři hodiny nepochopil, co se tu snažím říct...
a s tím OT je to někdy těžký- chápu, že to sem vůbec nepatří, ale ta diskuze vypramenila z tématu o tauce a nejde si najednou říct " to už sem nepatří, pojďte si psát do vlákna FIELDTARGET " :D .
Uživatelský avatar
Tomayo
Příspěvky: 1405
Registrován: 07 kvě 2011 00:03
Bydliště: Mars

Re: TAU 300

Příspěvek od Tomayo » 05 črc 2012 10:14

no ja myslim(spis myslel) ze to tu kazdy pochopil jak to sportovec myslel s tou ceskou sklopkou...jen jsem se nechtel vyjadrovat za neho. Ja jsem tu nekolikrat psal ze presnost pusky se da porovnavat jedine upnuta v tunelu a ze na sklopce se vysledky nedaji az tak uplne porovnavat protoze jeji pravidla to neumoznuji.

problem je, ze ty martine nechces nic vedet a chytas tu lidi jen za slovicka aby si z nich mohl delat... zatim si jeste nicim nikdy neprispel krome toho ze se do nekoho navazis

ptas se na veci ktera by ti snad nikdo vysvetlovat nemusel a misto toho aby si se nad tim zamyslel jak to autor myslel nebo se nad to povznesl, tak se tu chytas stebla travy...kdyby si misto toho napsal, ze to myslel nejspis tak nebo tak udelal by si lepe...navic u cloveka co o strileni neco vi, par pusek uz mel, ma vlastni soutez a hlavne se to tu snazi posunout nekam dal


k ostatnim se vyjadrovat nebudu...jejich neznalost me neprestava udivovat, ale prestava bavit
Naposledy upravil(a) Tomayo dne 05 črc 2012 10:44, celkem upraveno 1 x.
Daystate Grand Prix - Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD + Bushnell 3200 10x40
KalibrGun Cricket .22 - Delta Titanium 6-24x42

http://www.youtube.com/watch?v=8-ejyHzz3XE
Uživatelský avatar
markr.5
Příspěvky: 432
Registrován: 02 črc 2011 11:43
Bydliště: 50°12'28.444"N, 15°3'19.858"E

Re: TAU 300

Příspěvek od markr.5 » 05 črc 2012 10:43

no já si nejsem jistý, že to každý pochopil :D
Uživatelský avatar
Tomayo
Příspěvky: 1405
Registrován: 07 kvě 2011 00:03
Bydliště: Mars

Re: TAU 300

Příspěvek od Tomayo » 05 črc 2012 10:45

tak si to mel vysvetlit , urcite vis jak to myslel a ne se do neho navazet nebo ho chytat za slovicko

pokud ho mas ale za hlupaka je to jina vec
Daystate Grand Prix - Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD + Bushnell 3200 10x40
KalibrGun Cricket .22 - Delta Titanium 6-24x42

http://www.youtube.com/watch?v=8-ejyHzz3XE
Uživatelský avatar
markr.5
Příspěvky: 432
Registrován: 02 črc 2011 11:43
Bydliště: 50°12'28.444"N, 15°3'19.858"E

Re: TAU 300

Příspěvek od markr.5 » 05 črc 2012 11:02

ty fakt už trochu přemýšlej, než něco napíšeš! vždyť to je hrozný po tobě něco číst :lol:
co já bych měl vysvětlovat?! já jsem žádal vysvětlení od něj, jak to myslel. já se do něj nenavážel. já se ho jen v klidu zeptal, jak to s tou sklopkou myslí. že ses do toho v zápětí namontoval ty, se svojím výkladem, který v tu chvíli nebyl absolutně na místě, za to já nemůžu. potom už jsem reagoval jen na tebe a tvý plky :wink: . se sportovcem to už nemělo nic společnýho. teď, když ráno odepsal a uvedl to na správnou míru, tak se vše vysvětlilo, shodli jsme se na tom, co tvrdím od začátku a dál není potřeba se k tomu tématu ( sklopka vs. FT/HFT ) vracet...
ale to by si tu nesměl být ty... :lol:

celý 3 stránky mezi tímto :
sportovec píše: Ne, že by Sklopkovaná byl nějaký vypovídající test kvality větrovek, to určitě ani náhodou ale před a po sklopkovaný si můžeš vystřelit a osahat leccos. Maslím tím větrovky, pochopitelně :D .
a tímto:
sportovec píše:Napsal jsem to blbě v tom smyslu, že jsem tu větu v podstatě nedopsal. Sklopkovaná aní žádný jiný střílení venku v polohách není vypovídajícím testem přesnosti zbraně, resp. jejího systému vyjma pažby. Jak to skutečně lítá se pozná jenom v tunelu ale to je logický.
jsme si mohli, nebýt tebe, ušetřit. ale to ty stejně nejspíš nepochopíš, takže to nemá cenu, ti něco v tomto smyslu vysvětlovat :wink:
Uživatelský avatar
Tomayo
Příspěvky: 1405
Registrován: 07 kvě 2011 00:03
Bydliště: Mars

Re: TAU 300

Příspěvek od Tomayo » 05 črc 2012 11:41

jak rikam......ja to pochopil uz z prvniho jak to sportovec myslel a ty urcite taky.. jen mas porad tu potrebu z nekoho delat vola a ptas se nesmyslne aby si se mohl hadat...misto toho aby si to uvedl na pravou miru ... sice ted rikas, ze si se jen slusne ptal a bla bla bla , ale kam to smerovalo je uz jasne ne jen me
dokonce me rano vzbudil i telefon kvuli tomu co mas zase za problemy, ze se zase chytas slovicek a ze az jednou necim prispejes, ze to bude zazrak :) no sportovec to nebyl

tomu kdo te nezna tve otazky prijdou mozna normalni, ale me uz vazne ne

pokud ho mas za pitomce, ze nevi o cem mluvi je to jina vec

to je vse co ti k tomu reknu
Daystate Grand Prix - Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD + Bushnell 3200 10x40
KalibrGun Cricket .22 - Delta Titanium 6-24x42

http://www.youtube.com/watch?v=8-ejyHzz3XE
Uživatelský avatar
markr.5
Příspěvky: 432
Registrován: 02 črc 2011 11:43
Bydliště: 50°12'28.444"N, 15°3'19.858"E

Re: TAU 300

Příspěvek od markr.5 » 05 črc 2012 12:02

:lol: končím :lol: na to už fakt nemá cenu reagovat... za domácí úkol si pročti znova všechny příspěvky od strany 22 až sem!
cagiva
Příspěvky: 107
Registrován: 30 bře 2008 18:38

Re: TAU 300

Příspěvek od cagiva » 05 črc 2012 12:10

Pani sledujem toto vlakno od zaciatku a verte ze ta vasa diskusia v poslednych prispevkoch je uz uplne nevyzivna na informacie tykajuce sa TAU 300 a uplne mimo temu :!: Nie len ja, ale aj vela inych uzivatelov by uvitalo dalsie info o TAU 300. Ak nemate uz nic podstatne k tejto puske napisat tak jednoducho nepiste. Tazko sa tu potom hladaju relevantne prispevky.
Všetkým prajem pekný deň
IZ-22 uprava, Haenel 49a, Slavia 630, Lov 21, Zoraki HP-01 Ultra, Umarex 850 + Nikko Mountmaster 4-12x50AO
Uživatelský avatar
markr.5
Příspěvky: 432
Registrován: 02 črc 2011 11:43
Bydliště: 50°12'28.444"N, 15°3'19.858"E

Re: TAU 300

Příspěvek od markr.5 » 05 črc 2012 12:15

Tomayo píše:sice ted rikas, ze si se jen slusne ptal a bla bla bla , ale kam to smerovalo je uz jasne ne jen me
tak a naposledy, protože už si fakt připadám jak ve zvláštní škole...
kam to směřovalo a jak to dopadlo je JEN A POUZE tvoje vina. kdyby jsi NEREAGOVAL na mou otázku, která směřovala na sportovce a vůbec ne na tebe, kdyby jsi nepsal za něj kraviny jako jsi psal, tak tady byl svatej klid.
stejně tak dneska ráno! řekl bych, že jsme si to se sportovcem v klidu vysvětlili, dalo by se říct, že jsme si obrazně podali ruce :wink: , v čase 7:43 jsem napsal sportovcovi poslední zprávu a považoval tím diskuzi ohledně sklopky a FT/HFT za ukončenou! ale pozor, vzbudil se jistý Tomayo, nelenil a hned se zase do toho opřel. zřejmě, aby řeč nestála...
howgh ( nebo jak se to píše :D )

Cagiva má pravdu, už toho bylo dost. žádám, prosím Tomaya aby už nic nepsal, krom jeho relevantních příspěvků o TAU 300 :lol:
Uživatelský avatar
Jabberwocky
Příspěvky: 386
Registrován: 13 črc 2010 09:43
Bydliště: Praha

Re: TAU 300

Příspěvek od Jabberwocky » 05 črc 2012 12:20

Já bych možná vlákno na pár dnů i zamknul, což? Aby hlavy trochy vychladly.
BSA Lonestar 4,5 mm + NS Nighteater 6-24x56 AG
Slavia 634 4,5 mm + NS Mountmaster 6x40 AO
www.promonarchii.cz
Odpovědět