TAU 300

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
JirkaF
Příspěvky: 215
Registrován: 24 bře 2011 23:21
Bydliště: Písek

Re: TAU 300

Příspěvek od JirkaF » 03 črc 2012 20:47

Vite co pánove kritici 21-22.7 je sraz tak tam si o Tauce popovídáme.
Protože mimo jiné.Termite jak to že s tím dódem co není na FT ani na HFT speciál a s tou optikou jsi byl 3. to Ti to není blbý.¨
Není mu to blbý protože je dobrej střelec a umí.A kluk před kterým smekám.
Takže 21-22 z očí do očí .Těším se.
Jirka
A k mému nástřelu .Lidi co mi znaj věděj jakej jsem sváteční střelec.Je mi 55 let střílím 1 rok a vidím dost blbě.
Takže ukázka je jak i takovej Fórum promine Střelec nahovno je dík dobré pušce schopen udělat soustřel.
a co poŕád máte s 50 metry JSB testuje na 45 metrů.
Pokud se nic nestane a Piku dodělá kšeft tak tu máte v pondělí nástřel od něj.
Naposledy upravil(a) JirkaF dne 12 črc 2012 07:05, celkem upraveno 1 x.


Nikdy není pozdě začít.
Jirka F. Písek
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: TAU 300

Příspěvek od ALKAJ » 03 črc 2012 21:15

JirkaF píše:Pánové kritici styďte se že haníte firmu která umí,žíví cca 25 lidí a její sortiment není jen tahle puška ,ale stovky variat zbraní pro sportovní střelbu.
Obávam sa že to máš asi nejako pomýlené.
Nikto tu nehaní firmu - teda aspoň som si to nevšimol. Či?
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
JirkaF
Příspěvky: 215
Registrován: 24 bře 2011 23:21
Bydliště: Písek

Re: TAU 300

Příspěvek od JirkaF » 03 črc 2012 21:37

To Alkaj.
Omlouvám se Ti.
Nikdy není pozdě začít.
Jirka F. Písek
Uživatelský avatar
Tomayo
Příspěvky: 1405
Registrován: 07 kvě 2011 00:03
Bydliště: Mars

Re: TAU 300

Příspěvek od Tomayo » 03 črc 2012 23:28

vsak Bohumin nebyl zadny FT ani HFT zavod :wink: ano Termit strili velice dobre, ale proc to pises do sekce TAU ? jako ze jeho puska je taky DODO? no ale jeho puska ( QB) stoji par tisic a ne 22tis

JirkoF velice radi si s Tebou o ni popovidame, ale me osobne ta puska nechava absoltne chladnym ..... snad verze MK2 pokud se priblizi EVU a Steyeru a GP a jeji cena zustane +- stejna ....pak to bude terno
Daystate Grand Prix - Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD + Bushnell 3200 10x40
KalibrGun Cricket .22 - Delta Titanium 6-24x42

http://www.youtube.com/watch?v=8-ejyHzz3XE
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Re: TAU 300

Příspěvek od sportovec » 04 črc 2012 06:39

Když jsem střílel rok před dvanácti lety, tak jsem se pouze tiše učil. Hólt nová doba. Jinak přesně tak, firmu nikdo nehaní pouze padají objektivní výtky ze stran střelců na jednu konkrétní flintu.
Harryk
Příspěvky: 399
Registrován: 24 úno 2012 21:21
Bydliště: Třebíč-Třebenice

Re: TAU 300

Příspěvek od Harryk » 04 črc 2012 16:43

Co myslíte, že má větší váhu? Výtky ze stran střelců nebo kladné hodnoce střelců "MAJITELŮ"?
Hodláte si koupit auto, po kterém už delší dobu pošilháváte. Zeptáte se na názor koho? Člověka, který už ho má a něco už v něm najezdil, nebo toho, který si akorát přečetl technický popis tohoto auta z letáku?A když se vám toto auto vůbec nelíbí a technicky vám ale vůbec nevyhovuje, budete se s někým do krve hádat a vnucovat mu, že je to šmejd a nedodělek? To je blbost co? potom ale nechápzu o co se tu několik lidí už hodně dlouho snaží. A je mi to i dost líto. Střelci bývali vždycky dobří chlapi.
HW 97K cal.177 + Sightron S1
Atak Arms - Zoraki HP-01Ultra cal.5,5 mm + Kolimator
Slavia 618
CZ 75B cal. 9mm Luger + adapter CZ Kadet cal.22 LR
JirkaF
Příspěvky: 215
Registrován: 24 bře 2011 23:21
Bydliště: Písek

Re: TAU 300

Příspěvek od JirkaF » 04 črc 2012 19:21

Tomayo píše:vsak Bohumin nebyl zadny FT ani HFT zavod :wink: ano Termit strili velice dobre, ale proc to pises do sekce TAU ? jako ze jeho puska je taky DODO? no ale jeho puska ( QB) stoji par tisic a ne 22tis

JirkoF velice radi si s Tebou o ni popovidame, ale me osobne ta puska nechava absoltne chladnym ..... snad verze MK2 pokud se priblizi EVU a Steyeru a GP a jeji cena zustane +- stejna ....pak to bude terno
Jestli jsi nepochopil co jsem tím chtěl říct.Tak promiň.
A ta moje nestála 22 tisíc,ale 24236.-
Lepaná pažba s finské břízy dělaná ve stejné zemi ji trochu prodražila.
Naposledy upravil(a) JirkaF dne 04 črc 2012 19:23, celkem upraveno 1 x.
Nikdy není pozdě začít.
Jirka F. Písek
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Re: TAU 300

Příspěvek od sportovec » 04 črc 2012 19:21

Harryk : Tvůj příspěvek mne zcela konsternoval, nejsem schopen polopatický odpovědi. Nechám reakce odolnějším střelcům. Ale snad bych hledal směr ve zkušených a vystřílených střelcích obecně. Tady na tom internetovým plátku těžko radit, pokud ty lidi neznáš osobně. Zajdi na nějakou soutěž FT a budeš v obraze ajn-cvaj. Ne, že by Sklopkovaná byl nějaký vypovídající test kvality větrovek, to určitě ani náhodou ale před a po sklopkovaný si můžeš vystřelit a osahat leccos. Maslím tím větrovky, pochopitelně :D .
Uživatelský avatar
VSCharlie
Příspěvky: 653
Registrován: 17 zář 2009 10:48
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: TAU 300

Příspěvek od VSCharlie » 04 črc 2012 19:49

A jsme doma, právě jsi se proflákl.. :lol:

Cituji... "..Ale snad bych hledal směr ve zkušených a vystřílených střelcích obecně. ........ Zajdi na nějakou soutěž FT a budeš v obraze ajn-cvaj. ..."

Jinými slovy a jestli tomu dobře rozumím...
Jenom ti, co střílí FT-HFT, jsou zkušení střelci a jejich názor je nutné brát v potaz.
Ostatní (majitelé) jsou jenom břídilové a na jejich zkušenostech asi vůbec nězáleží.. :shock:

Nebo to dělíš pole počtu příspěvků, množství a ceny PCP které vlastníš.. :lol:
Opravdu nevím, co si mám o tom výše uvededeném výplodu myslet...
Léčíme nákazu - "Pěkně KULKOU po KULCE".....
http://vscharlie.rajce.idnes.cz/
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Re: TAU 300

Příspěvek od sportovec » 04 črc 2012 20:04

Dva roky FT nestřílím :). Pozor na osobní výpady :D. Krom toho jsme oba O.T. Za sebe se i omlouvám.

Pokud chceš pokračovat v této tonině, pouze přes SZ.
Naposledy upravil(a) sportovec dne 04 črc 2012 20:14, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
markr.5
Příspěvky: 432
Registrován: 02 črc 2011 11:43
Bydliště: 50°12'28.444"N, 15°3'19.858"E

Re: TAU 300

Příspěvek od markr.5 » 04 črc 2012 20:13

sportovec píše:Ne, že by Sklopkovaná byl nějaký vypovídající test kvality větrovek, to určitě ani náhodou .
že jsem tak smělej, " vypovídajícím testem kvality větrovek " myslíš nějakou oficiální soutěž FT nebo HFT ? Pakliže ano, jaký je rozdíl mezi sklopkou a ofiko FT/HFT, co se týče požadavků na kvalitu větrovky ?
JirkaF
Příspěvky: 215
Registrován: 24 bře 2011 23:21
Bydliště: Písek

Re: TAU 300

Příspěvek od JirkaF » 04 črc 2012 20:47

Mimo ohnivou diskusi.
Kdo tu TAU 300 vlastně má.
Prodalo se jich 11.
Má ji JirkaF,Doveda,VSCharlie ,newimperial,ok3kxf .
A kde je těch dalších 6.
Nikdy není pozdě začít.
Jirka F. Písek
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TAU 300

Příspěvek od Alexxxus » 04 črc 2012 21:00

Vím o dalších 2 kusech ale majitele Tauky nějak nezajímají výlevy na fóru,
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Tomayo
Příspěvky: 1405
Registrován: 07 kvě 2011 00:03
Bydliště: Mars

Re: TAU 300

Příspěvek od Tomayo » 04 črc 2012 21:34

sklopka je boj bez pravidel v podstate :) kde neni dana min a max vzdalenost, velikosti killzon na urcite vzdalenosti poloha at uz jako presne stanovene misto odkud strilet, tak jako leh klek stoj co plati pro kazdeho !....je to proste takovy volny styl kde se neda opravdu objektivne porovnavat....to snad kazdy uzna nebo ?

co se tyce presnosti pusek, tak dokud ji neupnes do tunelu nevis jak ta puska je presna...samozrejme na 45m+
ano poznas, ze je presnejsi napr. GP jak hatsan se kterym jsem daval 10rany soustrel od 8mm do 15mm na 30m a GP od 6mm do 10mm....ale to je asi tak vsechno ...jestli byl vcera presnejsi Steyr nebo HW nebo Ev2 nebo moje GP to ti nereknu protoze bych kecal..muzu ti rict akorat co mi na kazde vyhovuje a co mi vadi...tim se dostavame k pazbe

......tu otestujes jedine tak, ze si s ni sednes nebo stoupnes do predepsane polohy a strilis na predepsane killzony a vzdalenosti a pokud si nikdy FT a HFT zavod nesel tak NEVIS co je treba...kde jsou ty casy kdy jsem si rikal...co to ty paka maji vsechno na tech puskach :) pak jsem byl na par zavodech v HFT a rekl jsem si AHA.. pak jsem myslel ze FT bude podobne(jako co se tyce naroku na nastaveni atd) ale jak seredne jsem se spletl .... to je proste nebe a dudy, byl jsem tam jak Alenka v risi divu.....hned vis co je spatne a co je potreba predelat, prenastavit, doplnit, ... na zavodech, tam se dozvis veci ktere si tu rozhodne neprectes a bez prakticke zkusenosti proste nemuzes psat o tom co je dobre pro FT/HFT nebo neni...znovu te upozornim na to, ze vyrobce pise, ze je to puska na FT a HFT a k tomu MY strelci at uz dobry nebo spatny, ale s praktickyma zkusenostma vyjadrujeme! Z takoveho toho domaciho strileni poznas tak leda prd

pokud budes mit prilezitost jako treba ja vcera a dnes, kdy jsem mel k dizpozici dve EV2 jedno lehci jedno tessi, daystate GP, Steyr Ft, HW 100 a dalsi a budes strilel pul dne BTW uz po nekolikate strilet na sklopky opet z predepsanych poloh atd...budes mit alespon nejake porovnani...nicmene kdyz to tak posloucham porad dokola, tak TAU proste nema chybu a na MS bude zarucene prvni :)
Daystate Grand Prix - Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD + Bushnell 3200 10x40
KalibrGun Cricket .22 - Delta Titanium 6-24x42

http://www.youtube.com/watch?v=8-ejyHzz3XE
Uživatelský avatar
markr.5
Příspěvky: 432
Registrován: 02 črc 2011 11:43
Bydliště: 50°12'28.444"N, 15°3'19.858"E

Re: TAU 300

Příspěvek od markr.5 » 04 črc 2012 21:52

Tomayo píše:sklopka je boj bez pravidel v podstate :) kde neni dana min a max vzdalenost, velikosti killzon na urcite vzdalenosti poloha at uz jako presne stanovene misto odkud strilet, tak jako leh klek stoj co plati pro kazdeho !....je to proste takovy volny styl kde se neda opravdu objektivne porovnavat....to snad kazdy uzna nebo ?

pokud si nikdy FT a HFT zavod nesel tak NEVIS co je treba...
tak teď nevím přesně, komu odpovídáš :D
ale jestli mě, tak já se ptal trochu na něco jinýho: "jaký je rozdíl mezi sklopkou a ofiko FT/HFT, co se týče požadavků na kvalitu větrovky ?"
Odpovědět