Air Arms EV2

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od sportovec » 03 črc 2012 11:11

JuroNR : varianta cislo dve jak si uvedl. Zbyly tlak neresim ale kazda tesneni by mela byt stale pod tlakem aby nesla predcasne do kopru. Ja strilim tak nejak imrfort ale Irma vytahla flintu po pul roce natlakovanou na 200bar a krom prvni rany litala na flek. Radost pohledet. Problemy s regulatorem neznam ani u jedny Eviny ale je mozny, ze nekdo dostal peska. Stane se, poslu JSB, ten problem oni urcite vyresi a jedeme dal, zadne vrasky. Nez melo Jsb zastoupeni AA tak to bychom pekne posilali za pet tisic do B.A.R., coz jsem zazil s Airwolfem. Ale Lloyd vyresil problem hbite a bez diskuzi. Jen ta doprava pres TNT stala co stala.


cubirkova4
Příspěvky: 198
Registrován: 06 pro 2009 17:07
Bydliště: Trnava, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od cubirkova4 » 03 črc 2012 11:17

Na mna tiez zo zaciatku vzhlad posobil rozpacito. Az video, kde new Steyr predvadza Anca Pereira ma presvedcil, ze sa mi paci (Steyr). Ked EVo islo do ahoj, zavahal som iba chvilu a objednal. Jediny problem je, ze new model trochu narastol a nezmesti sa do kufra.
V tomto vlakne sme ale dost mimo temu.
Steyr LG110 FT + NS Diamond 10-50x60
Steyr LG110 FT/Hunting + Burris Timberline 4,5-14x32
http://www.safta.sk
hotofsom
Příspěvky: 136
Registrován: 14 úno 2010 11:10

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od hotofsom » 03 črc 2012 14:58

sportovec píše:Problemy s regulatorem neznam ani u jedny Eviny ale je mozny, ze nekdo dostal peska.
sportovec,
si vo veku, kedy už vieš, že veľa vecí je inak ako sa na prvý pohľad zdá a už nieč sa nezdá tak, ako v skutočnosti je... :wink:
Ktovie, ako by sa tvárili dvaja obchodníci, hlavne v CZ a následne zmluvný odberateľ pre SVK, ak by prišli nato, že si niekto urobil z ich podnikania tzv. Baumaxový efekt.
Zaiste to poznáš, prídeš, zakúpiš si produkt, pomajstruješ a po čase dojdeš s veľkou vervou v hneve, že s týmto tovarom je niečo nie košér a spokojnosť klesla natoľko, že si sa to rozhodol vrátiť a požaduješ navratenie zaplatenej sumy...
Takýto faktor a skutočnosť, že je vec v záruke dva roky potom ženie zákaznika do výhody, že bez zákonnej obchodnej výhody predavajuceho je zatlačený do pozície, kedy musí podstupiť po naliehaní zákaznika na vrátenie kúpnej ceeny.
Tj. zakúpim si produkt na jednu strelecku sezónu, absolvujem s ňou súťaže, obťažkám si ju, dokonale poznám či mi sedí svojím tvarom pažbenia a jej možnosťou variability. Potom na rôznych súťažiach si ošahám aj iné zbrane, novinky, častokrát sa chcem vyrovnať konkurencii, masírovať si ego tým, že predsa som na vašej úrovni v spôsobe výzbroja a doplnkov...to potom zvážiš, či mať stratu po roku užívania zbrane na predaji cez bazár, alebo sa uchýliš k niečomu, čo bolo zaznamenané u istého kusu a odvolávaš sa teatrálne na podobný problém, poukazuješ na nikým nepreukazateľnú vadu a stojíš si za cieľom...ten cieľ je: nebyť stratový na obmene zbrane, tzn. dostať späť svojích 1320 euro... :wink:
(pochopiteľne, predajom je to cena nižšia, nehodná už len maleho priplatenia k tomu, čo chcem ako nové)
cubirkova4
Příspěvky: 198
Registrován: 06 pro 2009 17:07
Bydliště: Trnava, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od cubirkova4 » 03 črc 2012 15:30

Hotofson, ked si chlap a stojis si za tym co pises, pridi tuto sobotu do Mochoviec. Pre teba to predsa nemoze byt problem. Keby nahodou bol, tak ti prispejem na cestu. Osobne ti tam pomaly vysvetlim, aky som mal problem s EVom, dam ti nahliadnut do mailovej komunikacie, kde sa spomina nutnost vymeny regulatora a na zaver ti ukazem v akom stave sa mi vratilo po vybaveni reklamacie.
Ja som clovek velmi kludny, ale tieto tvoje vyplody mi fakt zacinaju liezt na nervy.
Steyr LG110 FT + NS Diamond 10-50x60
Steyr LG110 FT/Hunting + Burris Timberline 4,5-14x32
http://www.safta.sk
pucel1
Příspěvky: 38
Registrován: 22 kvě 2010 08:32

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od pucel1 » 03 črc 2012 20:30

pocuvaj hotofsom a ty mas aku pusku ked si taky znalec... ja som ten stastny majitel co mal pokazene dve eva a ako tretie som dotal uz opravovane kedze nema cas ani naladu cakat no nove... obe eva boli preverene v bohumine a toto druhe som tam osobne odniesol... a je pokazde vadny regulator...bol pri tom osobne aj pan Kolebac... tak si vyprosim tvoje tvrdenie a cachroch machroch ohladom pusiek. prd o tom vies. tak netrep blbosti o nejakom baumaxovom efekte... ale asi to poznas ako sa to robi a ako to funguje.
AA EV2 MK4 Big Nikko FT
JuroNR
Příspěvky: 908
Registrován: 03 říj 2009 17:43
Bydliště: NITRA

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od JuroNR » 04 črc 2012 10:12

Asi tak :cry:
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Kubajzz » 05 říj 2012 20:10

http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
viking 13
Příspěvky: 3
Registrován: 14 lis 2012 10:10

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od viking 13 » 16 lis 2012 11:44

Zdravim,jsem tu novy.Vcera me prisla nova ev 2.Chtel bych se zeptat na jednu vec:kdyz natahnu paku tak ten podavac co zasouva diabolku do hlavne ma celkem velke vule,je to normalni nebo tam mam neco dotahnout.dekuji za odpoved.
Uživatelský avatar
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Hellboy » 18 úno 2013 11:31

Tak jsem se dozvedel,ze EV2 se uz nevyrabi a bude mit nasledovnika v podobne

Air Arms FTP 900

And so it is true….. The long awaited replacement for the Air Arms EV2 is on the cards.

Alan Dennis – Airgun Production Manager & Design Manager from Air Arms shared some information with me regarding the new rifle. The rifle will be named the FTP 900 (Field Target Professional) and a prototype will be on show at IWA 2013 later this year. The FTP 900 is a completely knew design and features a fully floated barrel in a double shroud. A newly designed and innovative regulator and floated trigger system also forms part of the new design. A second model called the BRP 900 (Bench Rest Professional) will be based on the FTP 900, and will be released in the 3rd quarter of 2013. This will ensure that the Air Arms brand will be well entrenched within the Field Target as well as the Bench Rest community.
od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Kubajzz » 18 úno 2013 11:35

Hmm, to jsem zvědav. Já si myslím, že Ev2 byla celkem neprávem opomíjená. Tak uvidíme, co z toho vznikne. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10834
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Alexxxus » 18 úno 2013 11:43

Já už složil 150 liber jako jistinu na budouci koupi někdy před 2ma měsící :-)
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Hellboy » 12 bře 2013 17:05

trosku ozivim tema .... takze ten kdo ma problem s regulatorem coz je jak jsem zjistil pomerne
bezny jev i ve svete a i kdyz by takovy problem u puske teto kategorie nemel byt proste se soudruhum v UK ten painbalovy regulator trochu nepovedl...lze v BARU sehnat novy na objednavku cca do 14 dni je doma.v JSB mi rekli 6-8 tydnu :? a nebo to udelat jako ja a domluvit se s Altarosem ktery ho relativne opravi a nebo si tam pro jistotu jeste nechat v kaskade dat jeste druhy ten jeho a jelikoz je to tam vcelku dobre udelane lze ho velmi jednoduse nainstalovat
ted mam cca 130 ran +-1,5m coz sice neni extra zazrak,ale mam jistotu ze kdyz jden pujde kukat ja tam jeste druhy 8)
od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Martin K » 12 bře 2013 18:18

Hellboy píše: ted mam cca 130 ran +-1,5m coz sice neni extra zazrak,ale mam jistotu ze kdyz jden pujde kukat ja tam jeste druhy 8)
co není extra zázrak? ta konzistence, nebo počet výstřelů? mě se zdá, že je oboje slušný :wink: . obávám se, že já ( respektive moje puška ) nedosáhnu ani jednoho :lol:
dycky STEYR
JuroNR
Příspěvky: 908
Registrován: 03 říj 2009 17:43
Bydliště: NITRA

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od JuroNR » 12 bře 2013 20:54

Hellboy: neni tomu tak davno ked sa chalani zo Slovenska sťažovali a vracali speť Eva s vadnymi ragulatormi. Vtedy si vela ludi aj tu na fore-nebudem ich uvadzať, robili s toho srandu,že sa to ešte nikomu nestalo a nikto s tym nemal problemi len chalani zo Slovenska. a odrazu div sa svete tu čitam že: Takže ten kdo ma problem s regulatorem,což je jak jsem zjistil pomerne bežny jev i ve svete.
O nič nejde len som musel zareagovať.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10834
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Alexxxus » 12 bře 2013 21:01

Jsem se předvedčil že Evo které jsem koupil před xxx měsíci z druhé ruky toto nedělá, Hellboyovo které má odstříleno 500 ran to dělá ...
Ovšem to je jedno stačí že to dělá jeden kus a je pohnojené všechno co kdy v AirArms vyrobily.
Stejně považuji EVo za TOP vzduchovku
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Odpovědět