Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 26 čer 2012 06:37

No já ti nevím, ale vždy se to tu semele po tom, co Roman, nebo někdo z jeho fanklubu se obuje do knifu, či někoho z knifu..............máš to tu černé na bílém, stačí jen a jen si to přečíst.
Sepuku? Takové štěští mít nemůžem, to by s námi ( knifáky ) kleplo.

Mat


"není kachnička, jako kachnička"
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 26 čer 2012 07:24

Tak jsem tak trochu počítal. Na Knife je aktivních cca 150 nožířů, zbytek už má jen registračku. Pokud by každý nožíř zaplatil 50kč měsíčně(to jsou 2 piva) za svoje vlákno, tak sice tipnu si, polovina odejde, ale dejme tomu, že 80 nožířů bude pořád chtít mít prezentaci. Což obnáší 600kč ročně, kdyby to tak bylo. Krát 80 chlapů, a to je pěkných 48 000kč ročně. A každý by měl svůj webový prostor, kde by mu nikdo neprudil, neb by si ho sám vyhodil. Kdo by na svém vlákně strpěl sračky, byl ty to jen jeho problém, ukazovalo by to jen na to, jak se prezentuje veřejnosti. Tak to už mám nyní já. Tož, jsem zase napřed. 8) :lol: Mám na svém noříském foru jen ta vlákna, která jsem se rozhodl tam mít. Mám v nich jen to, co tam chci mít, a diskutovat se mnou možné je, ale prudič by byl ihned mnou vyhozen. Stejně, jako když za mnou přijde někdo do dílny, což se děje celkem často. Pokecáme, ale vstřícně, a slušně. I proto mám na svém webu jediné pravidlo, a nepotřebuju smečku osvícených moderátorů. Zatím však čtu, že už je tam zase nový moderátor, tentokrát Hejkal.
Mít tohle Knife, myslím, že by to vyřešilo všechny věci, a lidi by tam zas rádi chodili. Tohle jsou prostě moje názory. A můžu si je psát, bez toho, že by mi to mohl nějaký osvícený gumovač smáznout. Nevěřím prostě na systém, co tam je. Je špatný, ale zjevně není vůle jej změnit.
Což je jistě jen věcí pana majitele servru. A kdo chce kam, dobře mu tak. Já svůj vyhazov z Knife předpovídal už tehdy, když jsem věděl, jak šlápnu na kuří oko kovářské lobby, když shodím ten jejich pohádkový mýtus několikanásobně lepších kovaných ocelí, které mají duši. Věděl jsem, že i když obě metody zrovnoprávním, což bylo metalurgy potvrzeno, půjdou po mně. Takže jsem dlouho dopředu věděl, že tohle nastane. Ale ty báchorky mně natolik štvaly, že jsem se tak prostě rozhodl, že zbořím tyhle mýty. Výsledky se dostavily.
Ale co už, každý ať se živí, jak umí. Někdo honí holky, jiný peče vdolky, a další tluče železo, jiný zase pexeso, a já si dělám ty zakalené plocháče, každý jak chce, jak je libo. Ale prodat, prodat si to musíme stejně nakonec sami. Ať už s pohádkou, nebo bez ní. A zdá se mi, že pohádkám je konec, protože i vrchní pohádkář Želva svůj článek do Outdooru napsal velmi seriozně, což jsem hodnotil velmi kladně. Tož, asi tak. Každý ať si žije, jak umí. Někdo se živí tím, že dělá kudly, někdo soustruží kolečka, jiný se nudí v kanclu u compu, někdo zase dělá anální kolíky s liščími ocásky. Zjevně, každé zboží má svého kupce. Stačí si ho najít. Ale tvrdit, že já jsem jsem ten zloduch, co nožířům bere práci je hloupé. A Forest Gamp to vyjádřil jasně-hloupému každý hloupý. Takže, je to asi jinak, když ti nožíři jsou v naprosté většině velmi inteligentní lidi. No, co už. To jsem se dnes zas rozepsal, ale co, je mi dnes 44 let, a přeju všem, i svým nepřátelům, hezký den.
Naposledy upravil(a) Black dne 26 čer 2012 08:41, celkem upraveno 1 x.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
gerdes
Příspěvky: 12
Registrován: 14 dub 2012 13:20

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od gerdes » 26 čer 2012 08:24

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ty si ma normalne pobavil,Skus si to po sebe od zaciatku tohto vlakna precitat a zistis ,ze tych nepriatelov si robis sam....Sak ty pises ,furt daco ine,nerozumiem tomu,preco sa furt navazas do knife,ked je ty to jedno,a si uz inde a je ti tam fajn...íéRobis zo seba nieco ,co nie si a to co si ,si uz davno ukazal :wink:
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 26 čer 2012 08:30

Romane, ty si fakt blbec, nebo to ze sebe jen děláš. cituji tebe :

A každý by měl svůj webový prostor, kde by mu nikdo neprudil, neb by si ho sám vyhodil. Kdo by na svém vlákně strpěl sračky, byl ty to jen jeho problém, ukazovalo by to jen na to, jak se prezentuje veřejnosti. Tak to už mám nyní já. Tož, jsem zase napřed. Mám na svém noříském foru jen ta vlákna, která jsem se rozhodl tam mít. Mám v nich jen to, co tam chci mít, a diskutovat se mnou možné je, ale prudič by byl ihned mnou vyhozen.

Přesně tak. Knif se rozhodl že tam nebudeš. stejně tak to píšeš ty u sebe. Tak si to přečti ještě párkrát, ať to dojde tvému mozku. Odpovídáš si sám, ale nechápeš význam toho co píšeš. To fakt hovoří za všechno.

Martin
"není kachnička, jako kachnička"
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 26 čer 2012 08:34

Mate, pokud nevidíš rozdíl mezi tím, co mám já, a co nabízí Knife, tak teb blbec jsi ty. Knif...rozhodl-hm-to něco jak agent Smith v Matrixu? Nebo to bylo 2 majitelé, a 8 moderátorů? Neproběhlo veřejné hlasování, ale odstřel.

Gerdes-mně není jedno, co je s Knife. A nikdy nebylo. A já pro Knife také dost udělal. Cos pro Knife konkrétně udělal ty? Já jen nemám rád pár lidí, co tam jsou. No a co. Neodsuzuju, nepaušalizuju. Nemám rád konkrétní lidi. Nemám rád konkrétně Mata a Samuraje, co se i tady do mně furt trefují. A dalších pár týpků. Nemám problém jmenovat.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 26 čer 2012 09:53

Né Romane, není v tom žádný rozdíl.
Apropo, z jaké pozice si myslíš, že ti příšluší kritizovat práci Milana Pokorného. TY nejsi v žádný pozici kdy by sis mohl cokoliv takového dovolit.
To jak to dělá ať už dobře či špatně, je jen a jen jeho věc a jeho právo. Jsi jediný nožíř, který s tím má problém. Jistě, bylo víc lidí kteří odešli, ale nikdo z nich nikde jinde nešpiní knif a nekritizuje jej a práci lidí kteří se starají o jeho fungování. To jen ty sis usmyslel, že si to asi zde Milan přečte a posadí se na prdel z toho jak je hloupej a hned to upraví k obrazu tvému. H..vno. Takhle to asi fungovat nebude. Milan to dělá po svém již X let, a nemyslím si že blbě.
Nic ti nebrání fungovat jinde a po svém.

Mat
"není kachnička, jako kachnička"
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 26 čer 2012 10:16

Ano, jsem v pozici, kdy už můžu i kritizovat. Co mi udělají? Vyhodí mně? To už udělali. Takže, co dál, budou se na mně Pokorný se Xaxou mračit, jak to předvedli v Lipové? Protože na Knife se lidí bojí cokoliv napsat. Dostali by ban na zbytek života. Jak se to stalo Vsetovi. Ten to má sice na půl roku, ale i tak.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 26 čer 2012 10:22

Protože na Knife se lidí bojí cokoliv napsat. Dostali by ban na zbytek života. Jak se to stalo Vsetovi. Ten to má sice na půl roku, ale i tak.

Tohle si fakt myslíš, to je mi tě upřímně líto. Užíj si svou představu o křivdě :-). Ad Vseta, no, po tom co napsal mě, se nedivím banu na knifu. Toť vše.
"není kachnička, jako kachnička"
gerdes
Příspěvky: 12
Registrován: 14 dub 2012 13:20

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od gerdes » 26 čer 2012 17:03

Black : Neodsuzuju, nepaušalizuju. Nemám rád konkrétní lidi. Nemám rád konkrétně Mata a Samuraje, co se i tady do mně furt trefují. A dalších pár týpků. Nemám problém jmenovat



To snad nemyslis vazne? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Chlape s tebou je to tazke :roll: ,
Nejako som si nevsimol ze by Mat a Samuraj do teba zaparali,skor reaguju na tie tvoje vyplody schizy,na ktore sa neda nereagovat...Blacku kasli uz na to,myslim ,ze ti to nestoji za to ,takto sa tu zhadzovat a hrat ublizeneho..
Kto zaseje vanok zozne burku,Bud uz chlap a neplac tu ako baba!!!!
Naposledy upravil(a) gerdes dne 26 čer 2012 18:39, celkem upraveno 1 x.
glock69
Příspěvky: 386
Registrován: 07 dub 2006 22:05
Bydliště: UH

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od glock69 » 26 čer 2012 18:19

Blacku všechno nejlepší. Prostě PR je PR, hlavně že jsi pořád vidět. Jestli se pletu sorry, ale tak to vnímám.
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 26 čer 2012 18:27

Dík, jsi první zde na foru, kdo mi přál k narozeninám. A kdo chce realitu mimo Matrix, musí si mně najít osobně, a pokecat in natura. 8)

Gerdes-nerozumím tvojí slovenčině. Vy takhle u vás pláčete? Já teda rýpu, ale že bych si stěžoval, nebo snad naříkal, chlape, ty jsi mimo, a to hodně. Možná komunikační bariéra. :lol:
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
gerdes
Příspěvky: 12
Registrován: 14 dub 2012 13:20

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od gerdes » 26 čer 2012 18:45

Black

Ale rozumies mi dobre,len sa nerob :lol: ,Ked si myslis ze som mimo,ok tak si to mysli :lol: ..
Ako noziar si sikula,to klobuk dolu,ale tvoja povaha :roll: :roll: ..Fakt tazko z tebou noo Možná komunikační bariéra. :lol: :lol: .Nech sa dary a prajem vela zdraveho rozumu...
Vseta
Příspěvky: 16
Registrován: 03 čer 2012 22:40

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Vseta » 26 čer 2012 19:46

atropos píše:Protože na Knife se lidí bojí cokoliv napsat. Dostali by ban na zbytek života. Jak se to stalo Vsetovi. Ten to má sice na půl roku, ale i tak.

Tohle si fakt myslíš, to je mi tě upřímně líto. Užíj si svou představu o křivdě :-). Ad Vseta, no, po tom co napsal mě, se nedivím banu na knifu. Toť vše.
Mate,co má společného to,že nemůžu už ani cítit Tvojí hysterii a komediantství s mým banem na knife? Četl jsi vůbec za co? Těch Milanem odkazovaných 10 příspěvků,kde ÚDAJNĚ napadám verbálně knife a admina a kde paradoxně není jediné slovo verbálního napadení ani knife,ani admina??? Pouze opakující se dotazování a asi tvrdá kritika,ale žádné napadání!!! Ano proto se už lidi bojí na knif napsat cokoliv,co je "nesouhlasné" - jsem super odstrašující případ,tak je to. Edit: Romane vše nej k narozeninám :wink:
mouzes
Příspěvky: 34
Registrován: 05 úno 2011 20:05

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od mouzes » 26 čer 2012 20:14

40 stranek textu o tom jak se jeden server neposadil na zadek z pozadavku jednoho nozire a jeho kamaradu a jeste si dovolil po nekolika mirnych upozornenich a nekolika duraznych upozornenich jim dat ban za porusovani pravidel.
Dobry vykon.
Vseta
Příspěvky: 16
Registrován: 03 čer 2012 22:40

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Vseta » 26 čer 2012 20:26

Mouzes: přečti si první a inicializační příspěvek tohoto vlákna....... nemá nic společného s Blackem,ale je o poměrech na knife :wink: A jaké porušování a jakých pravidel myslíš? Nejsem si vědom,že bych porušil nějaké pravidla na knife..... Pokud Ty o nějakém mém porušení pravidel na knife víš,napiš to sem a ocituj pravidlo,které jsem porušil.
Odpovědět