Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Jatagan
Příspěvky: 3
Registrován: 05 čer 2012 10:01

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Jatagan » 05 čer 2012 10:18

Pánové na to vše co tu předvádíte se dá říct u dospělích lidí jediné - je to trapné... Já si vždycky myslel , že takovýmto stylem se baví náctileté děti , které od klávesnice machrují a nadávají si. Nikdy by mě nenapadlo , že takovýmto způsobem dokážou komunikovat dospělí chlapi..........
Je mi některých z Vás upřímně líto...

Miroslav Petira - Jatagan


Knife
Příspěvky: 17
Registrován: 26 dub 2012 00:44

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Knife » 05 čer 2012 10:34

Člověk se tady alespoň pobaví. :lol:

Na Blacka jsem si udělal další úsudek po pokusu registrace "syna" na knife.
Myslím, že většině bylo jasný, že to je jen další pokus o obcházení banu a o syna vůbec nejde.
Když se chce syn tak prezentovat, proč to neudělal již dříve a proč třeba něco neprezentuje na lovime.eu???
Black přišel o reklamu a to ho sere. Chápu to, ale proč na jednu stranu psát, že mi to je jedno,
ať mi políbí lidi prdel a pak se pokoušet někam vtírat...

edelweiss nadržuje Blackovi, ale je to jeho věc. Kdo z nás je nestranný?
Jatagan
Příspěvky: 3
Registrován: 05 čer 2012 10:01

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Jatagan » 05 čer 2012 10:49

To jo , jako čtení Dikobrazu to je dobrý , ale to je tak vše.....

Miíroslav Petira
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 05 čer 2012 11:58

Knife-máš pěkně blbou přezdívku. Já když píšu o Knife.cz píšu o lidech, a o přátelích, a lidech co jim nevoním. Mnoho lidí tam mám ve velké úctě. Ale ti lidí to vědí, umím dát najevo, koho si vážím. Budu tě oslovovat stejně, jako servr, krerý mi hodně pomohl, který jsem všude v medií chválil, a kde mám hodně přátel. Budu tě nyní již dále oslovovat "Kudlo". Nick Knife si nezasloužíš, pokud nejsi Xaxa, nebo Pokorný. Ale je to tak, jak pomohl Knife mně, i já tomu servru zvedl sledovanost. Dělal jsem mu reklamu napříč internetem, a napříč medii, i v televizi. Ano, a byl jsem JEDINÝ kdo Knife takto zviditelnil v tisku a TV. To je prokazatelný fakt. Takže, zpětně, i Knife je mi také za něco dlužno.
Dělat ze mně zloducha se pár lidí pokouší už roky, a já dobře vím, jak jsem šlápl kovářské lobby na bolavé místo. Jsem pragmatik, a píšu fakta. Pohádky, na to jsou národní umělci jiní. A co, je mi to fuk.
Jen se dál hádejte, alespoň vaši potencionální zákazníci uvidí, jaké máte povahy. Jistě to zvýší zájem o vaše nože. Tak ryzí charaktery, to je přeci jasné, že to budou nože s duší. Já jsem strojař. Nedělám nože s duší. Tu má akorát tak kapr. Dělám strojařsky zpracované nože, jako to dělá naprostá většina celosvětové nožířské branže. Jsem velmi dobře v obraze, jak vypadá světová nožířská scéna. A z čr tam dlouho nikdo nijak nezabodoval. Ale ve finále, ať si každý dělá, co je mu libo,pokud ho to uživí. Nebo, pokud to má, jako koníček. Umět výrobek prodat ale každý holt neumí.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
bleunoir
Příspěvky: 13
Registrován: 15 kvě 2012 18:59

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od bleunoir » 05 čer 2012 12:14

Romane, to je obehraná omáčka.
Tohle zmiňuješ v průměru v každém 3 - 4 příspěvku.

Já když píšu o Knife.cz píšu o lidech, a o přátelích, a lidech co jim nevoním. Mnoho lidí tam mám ve velké úctě. Ale ti lidí to vědí, umím dát najevo, koho si vážím. Budu tě oslovovat stejně, jako servr, krerý mi hodně pomohl, který jsem všude v medií chválil, a kde mám hodně přátel. Budu tě nyní již dále oslovovat "Kudlo". Nick Knife si nezasloužíš, pokud nejsi Xaxa, nebo Pokorný. Ale je to tak, jak pomohl Knife mně, i já tomu servru zvedl sledovanost. Dělal jsem mu reklamu napříč internetem, a napříč medii, i v televizi. Ano, a byl jsem JEDINÝ kdo Knife takto zviditelnil v tisku a TV. To je prokazatelný fakt. Takže, zpětně, i Knife je mi také za něco dlužno.
Dělat ze mně zloducha se pár lidí pokouší už roky, a já dobře vím, jak jsem šlápl kovářské lobby na bolavé místo. Jsem pragmatik, a píšu fakta. Pohádky, na to jsou národní umělci jiní. A co, je mi to fuk.
Jen se dál hádejte, alespoň vaši potencionální zákazníci uvidí, jaké máte povahy. Jistě to zvýší zájem o vaše nože. Tak ryzí charaktery, to je přeci jasné, že to budou nože s duší. Já jsem strojař. Nedělám nože s duší. Tu má akorát tak kapr. Dělám strojařsky zpracované nože, jako to dělá naprostá většina celosvětové nožířské branže. Jsem velmi dobře v obraze, jak vypadá světová nožířská scéna. A z čr tam dlouho nikdo nijak nezabodoval. Ale ve finále, ať si každý dělá, co je mu libo,pokud ho to uživí. Nebo, pokud to má, jako koníček. Umět výrobek prodat ale každý holt neumí.


Zdeněk Gweck zde položil slušně jednoduchou otázku. Čekal bych odpověd místo stále dokola omílanou kravinu.
Takže pokud můžeš ty, případně tvůj fanklub odpovědět. ( ten fanklub se mi líbí, vůbec to neberu hanlivě, každý nožíř má ve své podstatě fandy) Položená otázka je konkrétní, věcná........takže co ti prosím máme závidět?

Bleunoir
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 05 čer 2012 12:31

Závist je Nesmrtelná teta. Zkus se dívat taky někdy na pohádky. :D Setkal jsem se se závistí i na ty nejzoufalejší věci. Viděl jsem, že si lidi závidí i nos mezi očima. Takže, nejdřív jsem si četl, jak se mám, že dělám ve fabrice s ocelí. To přeci můžete všichni taky. Pak jsem si četl, jak to nemám super, že mám to či ono. Ano, je mi záviděn úspěch. Dokázal jsem něco, co se každému nepodaří. Mám jednoduchou produkci, snadno rozpoznatelnou, a lidi to chtějí. To je to celé-lidi moje nože chtějí. I když se mně pokusilo hodně lidí na Knife očernit, a zesměšnit můj přístup strojaře. A nepovedlo se, lidi to pořád chtějí. :D
Není mým cílem, vyrábět něco složitě, draze, s vysokými náklady. A to jen proto, že takto to chci, a pak chci, aby se mi někdo klaněl, a platil drahý výrobek. Vyrobit to levně, a draze to prodat. To je cíl každého obchodníka. Ale s přiměřenou mírou jakosti a zisku. Moje oblíbené budiž heslo "cena-výkon".
Ale píšu to pořád stejně, tak proč to po mně furt někdo chcete, abych se opakoval. Dělám si věci po svém. Celý život to tak je, a jiný nebudu. A nechci být jiný. Kdo chce, je se mnou normální řeč, ale nenechám si srát na hlavu. Už nemusím, už jste mně ze servru Knife vyhodili. A stalo se jediné. Na servru jste mně mohli furt peskovat, urážet, a perzekuovat. Nyní máte smůlu. Vymknul jsem se kontrole, a zas si dělám věci po svém. 8) :lol:
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
bleunoir
Příspěvky: 13
Registrován: 15 kvě 2012 18:59

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od bleunoir » 05 čer 2012 12:53

No, znám spoustu lidí co pracují s ocelí ve fabrice, ale nevím o nikom, komu by toto někdo záviděl.

Můžeš definovat úspěch? Já vidím spíš pokurvené zdraví, pracák, finanční boj ze dne na den s tím, že jsem k tomu ještě limitován rentou co můžu a co už né.

Každý nožíř má rozpoznatelnou produkci, každý.

A jiných nožířů se evidentně ani nevšimnou. :-) Jestli to nebude tím, že každý dělá něco. Když půjdu pro krumpáč, tak taky nepůjdu do zlatnicví.

ano, pracovního nářadí není nikdy dost, ok, to je pravda....... a dál??

Z knifu jsi se vyhodil sám. Byl jsi host a prudil jsi, majitel domu tě tedy jen vykázal. Stejně tak budeš ty postupovat na svém serveru.

Ano, vymknul jsi se kontrole.....ale sám nad sebou
Naposledy upravil(a) bleunoir dne 05 čer 2012 13:40, celkem upraveno 1 x.
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 05 čer 2012 13:37

Ok.No a? Měj se blaze. Další diskusi zde považuju za mé plýtvání časem. Raději vyrobím nějakou tu kudlu. Je mi nyní dobře, tak jak to mám.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4321
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 05 čer 2012 13:58

Docela úsměvné, pokud to ale někomu vádí, stačí to nečíst. Ano protože nejdu po Bleckovi budu jistě minimálně jeho brácha a fanda a samozřejmě mu budu i fandit. No panáčci, naštěstí se tato debata nevede na knifu, jinak už by byla banů hromada, no a to je podstatný rozdíl jak ve fórech, tak v přístupu, pokud chcete někomu podsouvat stranění, vyvracet to nebudu jen bych doporučil zamést si před svým prahem, včetně správňáků.
Jinak je dobré že si to chcete vyříkat, pokud to není vulgární tak si to klidně mezi sebou porovnejte.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Knife
Příspěvky: 17
Registrován: 26 dub 2012 00:44

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Knife » 05 čer 2012 13:59

Je jedno, jaký používám nick, jestli je to možné, tak prosím adminy přejmenovat třeba na kudlu.

Napsal jsi zas krásný odstavec o svých zásluhách, ale nic to nemění na potupné rigistraci na knife v podobě syna.
Vím a určitě i hodně dalších lidí, že jsi šikovný a tvé nástroje a nože jsou funkční a to taky nezpochybňuji.
Několikrát jsem tě chtěl požádat o nůž, ale prostě mě odradila tvá prezentace. Na můj vkus moc samovychvalování a někdy zas hromady nářků. Máš holt pocit, že ti všichni závidí a proto ti ubližují.
Nic podobného jsem v jiném vlákně nezaregistroval.
Neznám tě osobně a nesoudím tě, ale jen píšu, jak to působilo na mě.
Někdy je holt méně více.

Jinak ti přeji, ať se ti daří.
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 05 čer 2012 15:07

Knife-ok, tohle beru. Tenhle tón vyjadřování už má úroveň. O mém synovi nic, ale vůbec nic nevíš, a nic nikomu do něj není. A kdybys četl pořádně, tak už víš, že syn zvolil ostrý tón až poté, co slušně požádal Pokorného o registraci. Ten mu ji zamítl. Až potom napsal ostře příspěvek do žumpy. Pokorný ho vyhodil předem, jen proto, že je můj syn. Ale to je jistě v pořádku. Ale bude se mnou v sobotu na výstavě nožů v Brně. A čte si to tady.
A děkujeme, píšu za oba, za přání. Budeme se snažit.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
derringer
Příspěvky: 435
Registrován: 04 pro 2007 20:53

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od derringer » 05 čer 2012 15:34

normálně mám strach na tu výstavu teď v soboru jet. tolik horkejch hlav a tolik nožů na jednom místě, to by nemuselo dopadnout dobře

ale mám naškudlenejch pár tisíc, tak si tam chci udělat radost a něco si koupit, takže to risknu
Vseta
Příspěvky: 16
Registrován: 03 čer 2012 22:40

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Vseta » 05 čer 2012 15:38

Tak znovu :lol: pořádně a doslovně si přečtěte,co jsem prvně Matoj napsal :wink: Ty keci o couře a bastardovi vytasil poté Mat sám..... Jinak je úsměvné pozorovat,jak ti,kteří veřejně na knifu na Blacka "hulákali",že je lhář,podvodník a ještě prý zloděj,najednou chtějí všechno odsouvat na mimoosobní rovinu...... Same i Ty sám jsi mimo jiné Blacka nazval lhářem a křivě jsi ho nařkl,že používá více nicků - a tohle prosím z pozice "nestranného" moderátora... A to nebylo jediné a ne pouze od Tebe. Ono totiž záleží komu a kdo,podle toho se potom posuzuje "oprávněnost" a ta osobní rovina :roll: . Počítám,že dnes je již většina podobných výroků promazána,ale něco by se možná ještě dohledat dalo,byť asi zbytečně,lidé si pamatují..... a k uživateli "knife" ale i k ostatním,co se zbaběle schovávají za anonymní nick - já mám profil na knife vyplněný,celé jméno,příjmení,na mapě knife mám píchnutou vlaječku v místě bydliště + pár fotek mýho ksichtu v některejch vláknech a dost lidí z knifu mě zná osobně a to nejen ti z mého kraje. Takže pokud kdekoliv cokoliv napíšu,nepíšu to jako připokakanej anonym,ale jako konkrétní osoba,kterou více lidí zná. Dokonce i s Matem jsem si před nějakým tím rokem podával ruku :wink: a teď Ty,knife a ostatní "hrdinští anonymové",pochlubte se,pod jakým nickem-nicky :lol: jste na knife,či jinde???? Edit: a trvám na tom,že Mat je hysterka a komediant,co by měl navštívit odborníka :mrgreen:
gweck
Příspěvky: 12
Registrován: 16 dub 2012 20:34

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od gweck » 05 čer 2012 15:56

Vseta, skoro jsem ukápnul slzu jak dojemně jsi ospravedlnil co jsi Matovi napsal, tví přátelé to jistě ocení, já ne, já jsem zvědav jen na to kam až dokážeš zajít ve své agresivní aroganci. nicméně souhlasím s názorem Jatagana, je to tady trapné a nedospělé a já už tady končím, nehodlám dál popostrkovat vaši káru plnou zloby, zjevně si na to vystačíte sami.... :wink:
Uživatelský avatar
Radgost
Příspěvky: 772
Registrován: 28 srp 2008 09:50
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Radgost » 05 čer 2012 16:14

Musím říci, že z pohledu nezaujatého pozorovatele působí tento spor dojmem, jako by byla českomoravská nožířská scéna poněkud mentálně postižená.

Jinak Vseta, to co jsi jednou vypustil o černouškovi, to už ti nikdo neodpáře. To už neokecáš.
Odpovědět