Romove hrozi hromadnou emigraci

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

josse
Příspěvky: 310
Registrován: 28 úno 2009 17:02
Bydliště: Ostrava

Re: Romové hrozí hromadnou emigrací

Příspěvek od josse » 01 čer 2012 22:53



Uživatelský avatar
bimHObim
Příspěvky: 711
Registrován: 07 úno 2011 20:27
Bydliště: Schliersee (D) , Krnov :-))))

Re: Romové hrozí hromadnou emigrací

Příspěvek od bimHObim » 02 čer 2012 00:14

nevite nahodou, jestli ti romove maji neco v pase , ze jsou cigani? narodnost to preci neni zadna.
Milan.M píše:Něco k "výletu" do Kanady:
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerik ... anade.html
ja jenom, ze po precteni tohoto clanku , ze bych si udelal vylet do kanady. cerne vlasy mam, tlusty jsem taky, akorat ten zlaty retez nemam. a po par tydnech takove dovolene za levno, bych se vratil. mozna by nas tam mohlo jet vice, takovy vylet vzducovkaru. ono, kdyz se v krabici od vina nosi ... tak moc, :-)))
co nechapu, ze jim to tolerujou. kdo v eu je jeste politicky pronasledovany? mozna ve francii , kde je ten sarkozy soupne do letadla a supajdu zpatky do rumunska. a to taky nejsou politicti azylanti, ale zlodeji.

urcite nejsem zadny nacista, ale co se mi libi v jiznim bavorsku, ze cigana neuvidis.
jednou, pred dvema lety, jsme jeli s kamaradem do ceska vlakem. a v plzni na nadrazi nejaka porucha vlaku nebo koleji, tak ze se ceka dve hodiny. tak jsem zasli do te nadrazni restaurace na papu a pivo. jak jsem jedli, rekl kamos ze musi na zachod, at mu koukam na rucksack. prijde morgos, ja lzici v ruce , vybiram z toho gulase ty kousicky masa, a on ze co cumis pico.
jelikoz jsem vyrustal v karvine , delal na sachte, tak jsem s ciganama prakticka vyrustal. (na sachte nedelal zadny cigan, na to je akorat gadzo blbej) chte nechte , po case clovek najde strategii, ne ze zbabelosti ale z prdele.
a ja mu rikam "hej brachu, jsem po operaci srdce a konecniku, nech me prosim dojist" .a on, prask mi ji primo do ksichtu. ale fikane, prvne jako ze chce odejit, usmal se a ja myslel, ze je vse ok. ona ta ostrazitost polevila, clovek zapomina.
pak jsem ho uzemnil , vynesl ven. on ten cimrlik byl ode mne pulka, nevim odkud prameni jeho odhodlani napadnout nekoho vetsiho. kamarad se vratil a me jeste serval, ze nedavam pozor na rucksaky.
pak prisli policajti, a ja si rikal respekt kluci, takova rychlost. jsme proti kameram na kazdem rohu, ale v tomto pripade jsem si mysle - vidis , ta vsudekontrola je preci jen dobra.

az jsem se dovedel, ze ja uz byl treti "obet" od tohoto cigana a oni neprisli vubec kvuli mne, ale nejake obeti (od tohoto cigana) , ktera uz byla davno pryc.
pointa? : chcete ho zazalovat? mistni fetka. bude to trvat nekolik mesicu. me ta facka bolela spise na dusi, ze jsem tak polevil a nedaval pozor. vsichni byli spokojeni - kamos a ja - jsme chytli dalsi vlak. fetka cigos - dalsi obet volna. policajti - zase mame klid.

resume: jak to resi okolni eu staty? proc je u nas , anebo na slovensku takovy bordel?

zdravim
rené
HW35, HW40, HW45, HW70
HW97 K - Nikko Stirling Gold Crown Airking 4-12x42
HW100T Carbine - Hawke Sidewinder Tactical 8.5-25x42
RAS
Příspěvky: 109
Registrován: 11 pro 2011 19:29

Re: Romové hrozí hromadnou emigrací

Příspěvek od RAS » 02 čer 2012 14:28

Romové hrozí hromadnou emigrací

No a :?: :?: :?: :mrgreen:
GunPower - Storm Regulátor Altaros - verze 2 (125 Bar)
Optisan Viper 6-24x56IR
Odpovědět