Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Levarukadabla
Příspěvky: 2
Registrován: 19 úno 2012 21:29

Re: Ekol firat magnum 9mm zlomená poistka

Příspěvek od Levarukadabla » 01 bře 2012 15:39

Levarukadabla píše:
Snímka100(2).jpg
Zdravím,chcel som sa opýtať na váš názor, ,,zadarilo´´sa mi zlomiť poistku na tejto plynovke a chcel som vedieť,či existuje nejaký servis,alebo predajňa s náhradnými dielmi na takéto pištole,lebo som volal do jedného tu na Sk a povedal mi ten servisák že to sa nedá zohnať že majú na plynovky len nejaké gumičky,aj keď ja som tam žiadnu nikde nevidel,ale tak ok,alebo mi ostáva len zohnať nejakú na rozpredaj,čo teda bude veľmi zložité,alebo ju mám radšej predať?Rozmýšlal som aj nad možnosťou ju tam prilepiť nejakým kvalitným lepidlom na kov,na pevno,pozeral som sa a malo by to teoreticky fungovať,pokial by teda to lepidlo dostatočne držalo.Ďakujem za odpoveď. :wink:
Už som zohnal cena 110 kč plus 200 kč pošta na SR :-) Zaujímavé je to,že tu mi povedali,že sa to nedá zohnať u Vás nebol problém:-) Zohnal som ju tu cez tech.podporu http://www.zbrane-vzduchovky.cz/ ak je to reklama tak admin nech zmaže,ale mohlo by to niekomu pomôcť,narozdiel od členov.


24ajka
Příspěvky: 1
Registrován: 22 bře 2012 14:09

Síla plynovky

Příspěvek od 24ajka » 22 bře 2012 14:13

Ahoj lidi, prosím o radu, přítel by si chtěl pořídit plynovku, já mám z toho po pravdě obavu, je možno výstřelem z plynovky ráže 9 mm někoho vážně zranit či snad dokonce zabít? Díky za radu
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od S474N » 22 bře 2012 22:13

24ajka: jistota zabiti neni kolikrat jista ani u ostrych a natoz u plynovky.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Warthog » 23 bře 2012 00:20

Ovšem při blbé shodě okolností (nějaká skrytá srdeční choroba či obecněji problém s oběhovou soustavou, alergie apod.) se to ani u plynovky zcela vyloučit nedá.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od S474N » 23 bře 2012 06:16

Warthog: asi tak, jako kdyz pri prechazeni prechodu nemuzes vyloucit, ze te pri soubehu nahod porazi auto.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Uživatelský avatar
Leon5216
Příspěvky: 236
Registrován: 16 led 2011 18:49

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Leon5216 » 23 bře 2012 18:02

Poranit plynovkou sa da, ak strelis z bezprostrednej blizkosti do tvare, moze mala ciastocka poranit oko, popripade vystrel z prilozenej zbrane vie nepekne poranit a popalit kozu. Ale zabit jedine ak by ho s nou utlkol po hlave. :wink: Ovela rizikovejsi na vazne poranenie/smrt je napriklad noz alebo teleskopicky obusok, boxer (uder na hlavu).
Zoraki 914 semi (matte black)..........Zoraki 906 (titan)
Bruni Olympic 6 (black/wood)..........Tokyo Marui Colt M1911A1 (airsoft manual)
Umarex Makarov (CO2/4,5 BB)..........Slavia 630 model77
Zoraki R1 4,5 4mm (black)
Uživatelský avatar
wolf00
Příspěvky: 275
Registrován: 15 kvě 2011 20:23
Bydliště: kladno Ceska Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od wolf00 » 23 bře 2012 19:45

vsimnul jsem si ze zmizely z nabidky plynovky co napodobovaly deringery....
"hatsan 90 .177"
"crosman 3576w .177
crosman tt .177
cz 236 .177
cover72
Příspěvky: 290
Registrován: 10 črc 2009 16:16

Re: Plynové pistole

Příspěvek od cover72 » 23 bře 2012 22:47

24ajka: it depends.
- Před pár lety byl v médiích - tzn. u sedmilhářů - příběh o sekuriťákovi z diskotéky, co na nějakého ožralého mladého troubu prý vytáhl plynovku a střelil ho do spánkové kosti tak šikovně, že mu způsobil otok mozku na který dotyčný v nemocnici po pár dnech podlehl. Jenže kdo ví, čím ho ten sekuriťák vlastně střelil a jestli mu tu spánkovou kost spíše neprorazil úderem, což se jeví být pravděpodobnější varianta.
- Na druhou stranu můj známý vyprávěl, že jeho pitomý kamarád se na diskotéce porval s nepřizpůsobivým, vystřílel mu celý zásobník do ucha (!) a ještě o něj rozbil plastový zásobník jak ho mlátil pažbou a nepřizpůsobivý nejenže přežil a chtěl se rvát dál, ale dokonce ani neohluchnul.
- Já sám jsem kdysi udělal takový chabý experiment, že jsem na zem volně položil jablko, přiložil k němu hlaveň Kimaru 911 a střelil. Jablko odletělo asi metr, ale byla na něm jen maličká očouzenina od zplodin hoření a jinak bylo zcela neporušené. Kdyby nemohlo odskočit, asi by to dopadlo jinak; klidě to můžu vyzkoušet.
- Na netu jsou i svědectví bláznů, co se jali plynovku zkoušet například tak, že si navlékli rukavici a střelili se s hlavní přiloženou k dlani. Rukavice roztržená, ale až na nějakou bolest se dotyčným nic nestalo.

Takže asi tak: čistě hypoteticky se v 1 případu z 1000 může stát něco závažného, ale to už je pravděpodobnější, že si/ti vydloubne oko při jezení nedělního oběda. Ať dodržuje pravidla bezpečného zacházení se zbraní úplně stejně, jako by to byla "ostrá" zbraň a všechno bude v pohodě.
parmen94
Příspěvky: 50
Registrován: 07 dub 2012 08:26

Re: Plynové pistole

Příspěvek od parmen94 » 08 dub 2012 09:33

Zdravim,chtel bych poprosit nekoho kdo ma plynovku ALFA 030,jestli by mi nemohl naskenovat manual a poslat na mail killer6172@centrum.cz
RIDE
Příspěvky: 1
Registrován: 21 dub 2012 05:02

Re: Plynové pistole

Příspěvek od RIDE » 21 dub 2012 05:12

Dobrý den,

chtěl bych Vás zdejší guru/nadšence poprosit o menší radu ohledně plynových zbraní. Rád bych zakoupil nějakou ověřenou a kvalitní zbraň, která nebude z plastu či něčeho podobného. Na internetu jsem dohledal, že v prodeji jsou desítky (možná stovky) replik opravdových zbraní a tak rád bych zvolil nějakou, která je kvalitní a po 1. vyčistění se nerozpadne.

Značka nehraje roli. Osobně by se mi líbilo něco jako klasický Glock 19 či 23....

Předem děkuji a omlouvám se za "možná hloupý dotaz", chápu, že se to tu asi nejspíše už řešilo v minulosti nejméně 1000x :)
Dawekk
Příspěvky: 4
Registrován: 08 kvě 2012 18:35

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Dawekk » 08 kvě 2012 18:41

Zdravím, chci se Vás zeptat: Jak spolehlivá je plynová zbraň Atak Zoraki 906 někde sem četl že je nespolehlivá, zasekávají se náboje atd.. Chci si jí pořídit a chci znát Váš názor... Děkuji Vám za Vaše odpovědi
Dawekk
Příspěvky: 4
Registrován: 08 kvě 2012 18:35

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Dawekk » 10 kvě 2012 08:14

Zdravím Vás, Chci se Vás optat na plynovou zbraň značky Atak Zoraki 906, zajímala by mě její spolehlivost, na zasekávání nábojů... Mám o ní zájem a nerad bych si koupil zmetek který mi bude ležet doma podpostelí :D Díky za odpovědi
cover72
Příspěvky: 290
Registrován: 10 črc 2009 16:16

Re: Plynové pistole

Příspěvek od cover72 » 12 kvě 2012 11:29

Já s ní žádné problémy neměl, slepých vystřeleno asi 30.
Existuje více variant, jak se v rámci výrobních sériích ladily změny; dá se to poznat podle kompenzátoru tlaku plynů na konci (jestli je to šroubovací přepážka, nebo pevný kus).
Upozorňuji, že je to SA.
Probírali jsme ji kdysi se S474Nem, ten ti může říct nezávislý pohled.
Dawekk
Příspěvky: 4
Registrován: 08 kvě 2012 18:35

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Dawekk » 12 kvě 2012 19:43

cover 72: Mě je celkem jedno jestli je to SA nebo DA režim. Hodně sem četl že se zasekávají náboje v komoře. Ale hlavně se mi líbí tvarama je vážně pěkná ješte sem přemýšlel nad 914 a ta se mi nelíbí a je taková neohrabaná :D.
cover72
Příspěvky: 290
Registrován: 10 črc 2009 16:16

Re: Plynové pistole

Příspěvek od cover72 » 14 kvě 2012 19:26

Jestli ji chceš na obranu, tak se vykašli na vzhled a kup si spolehlivý revolver. Jestli ji chceš jako hezkou hračku, tak tě nemusí nijak zvlášť trápit spolehlivost.
Odpovědět