Vtipy

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
bradek džon
Příspěvky: 145
Registrován: 10 bře 2011 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od bradek džon » 09 úno 2012 14:41

Tady je to v lepší kvalitě. Rozčiluje mě totiž posunutý zvuk na youtube
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... -vojkuvka/


Má-li někdo zbraň a snaží se vás zabít, je přiměřené bránit se střelbou z vlastní zbraně.
Dalajláma
Uživatelský avatar
nejrom
Příspěvky: 160
Registrován: 25 črc 2010 20:56
Bydliště: Okres Hodonín

Re: Vtipy

Příspěvek od nejrom » 10 úno 2012 08:10

... zase jedna pravda o "něžné" psychologii
Přílohy
111102.jpg
Nenabitou zbraní nemiř ani na tchýni.
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Vtipy

Příspěvek od Warthog » 10 úno 2012 11:25

Jaké národnosti byl Ötzi? Měl v tašce nástroje na práci, takže Ital to nebyl. V hlavě měl mozek, takže Rakušák taky ne. Teoreticky by to mohl být Švýcar, ale tamní vědci to považují za nepravděpodobné. Podle nich to byl buď Čech nebo Němec ze severu, protože nikdo jiný by nebyl tak blbý aby na ledovec vyrazil v sandálech.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
Joezbrna
Příspěvky: 545
Registrován: 08 bře 2010 13:15

Re: Vtipy

Příspěvek od Joezbrna » 10 úno 2012 11:37

Až na to, že Ötzi měl na nohou pohorky využívající tehdy nejlepší dostupné technologie a materiály, dobře použitelné i dnes :wink:
http://m.tyden.cz/rubriky/cestovani/tur ... 46277.html
Lidská práva zasluhují nejvyšší ochranu!
http://www.a-human-right.com/
Kublajchán
Příspěvky: 149
Registrován: 26 pro 2010 20:27

Re: Vtipy

Příspěvek od Kublajchán » 10 úno 2012 12:23

Včera večer jsem z hrůzou zjistil, že mám cikánskou krev ! ... Naštěstí jen na kapotě a trochu na nárazníku.
Každý za sebe zodpovídejme bez ohledu na víru a nejbližší pomoc hledejte vždy nejdříve na konci své paže.
Uživatelský avatar
piku
Příspěvky: 1746
Registrován: 21 úno 2009 18:40

Re: Vtipy

Příspěvek od piku » 10 úno 2012 12:36

Vážená pojišťovno,

odepisuji na Váš dopis, kde jste mě žádali o upřesnění mého úrazu. Do oznámení úrazu jsem uvedl, že jsem si úraz způsobil sám. Jsem zaměstnán jako zedník a zmíněný den jsem pracoval sám na stavbě domu. Po dokončení mi zbylo asi 250 kg cihel na střeše. Sešel jsem tedy dolů a přes kladku jsem vytáhl nahoru prázdný sud, do něhož jsem hodlal uložit zbývající cihly. Lano jsem dole pevně zabezpečil a šel jsem nahoru uložit cihly do sudu.
Po naložení všech cihel jsem sešel opět dolů, abych spustil sud s cihlami. Ve smlouvě máte uvedeno, že vážím pouze 75 kg. V momentě, kdy jsem lano odvázal a držel jen v ruce, jsem se ujistil o působení gravitace. Výše jsem napsal, že sud, která sám o sobě váží jen 25 kg byl naložen 250 kg cihel. Jak si jistě domyslíte sami, moje váha 75 kg nemohla udržet tak těžký sud, a než jsem si to stihl uvědomit, byl jsem v prudkém pohybu vzhůru a sud, který byl na úrovni střechy, naopak v prudkém pohybu dolů. Zhruba na úrovni třetího patra jsem se setkal s proti se pohybujícím sudem, což vysvětluje to naražení hlavy a zlomeniny krku a klíční kosti.
Dále jsem pokračoval směrem vzhůru. až jsem se zastavil s prsty v kladce. I přes velkou bolest jsem se však držel lana. V tom samém okamžiku sud s cihlami dopadl na zem a rozbilo se mu dno. Výše jsem uvedl, že sud sám o sobě váží 25 kg a já, jak máte uvedeno ve smlouvě, 75 kg. Působení gravitace pokračovalo dále a jak si jistě domyslíte, situace, kdy já se svými 75 kg jsem nahoře a sud vážící pouze 25 kg, nemohla setrvat. A tak jsem se v mžiku ocitl v prudkém pohybu dolů a prázdný sud v prudkém pohybu naopak nahoru. Zhruba na úrovni třetího patra jsem se opět setkal se sudem, tentokrát prázdným. To vysvětluje zlomeniny obou kotníků.
Dále jsem pokračoval směrem dolů, kde jsem prudce narazil na zem, což vysvětluje ta rozdrcená kolena a sedací kloub. V bolestech a bez vůle jsem pustil lano, na jehož druhém konci přes kladku visel prázdný sud beze dna. Působením gravitace se ocitl v prudkém pohybu dolů, přesně do míst, kde jsem bezvládně ležel. To vysvětluje ta tři zlomená žebra.
Doufám, že jsem vám poskytl vámi požadované informace a že moji žádost o náhradu kladně vyřídíte.
177
22
25
Uživatelský avatar
piku
Příspěvky: 1746
Registrován: 21 úno 2009 18:40

Re: Vtipy

Příspěvek od piku » 10 úno 2012 12:37

Tenhle docela sedí :D


****************************************************************************************************
2. října
Konečně jsem se přestěhoval z Prahy do našeho nového domu, který jsme výhodně koupili na Šumavě.
Bože, jak je zde krásně. Už se nemohu dočkat, až majestátné horské vrcholy pokryje sníh.

20. října
Šumava je tím nejkrásnějším místem na zemi. Podnikl jsem malý výlet do okolí a přitom jsem viděl několik jelenů. Jak byli nádherní! Zdá se, že jelen je jedno z nejúžasnějších zvířat na zemi.

11. listopadu
Brzy začne lovecká sezona. Nechápu, jak někdo může být tak sadistický a zabít něco tak překrásného, jako je jelen.
Doufám, že už brzy napadne sníh.

10. prosince
Minulou noc krásně sněžilo. Probudil jsem se a vše bylo pod jiskřivou sněžnou pokrývkou. Krásnější než na vánočním pohledu. Proházel jsem příjezdovou cestu a uspořádali jsme rodinou koulovačku. Potom projel kolem sněžný pluh a musel jsem znovu proházet příjezdovou cestu. Krásně jsem se u toho zahřál.
Prostě to tady miluji.

15. prosince
Minulou noc připadl další bílý sníh. Sněžný pluh si zopakoval žertík s příjezdovou cestou, vtipálek.
Nevadí, během chvilky jsem ji znovu proházel. Aspoň budu v kondici.

19. prosince
Další sníh napadl minulou noc. Kvůli zahrnuté příjezdové cestě jsem se nedostal do práce. Jsem prohazováním úplně vyčerpán.


22. prosince
Včera napadlo ještě víc těch bílých sraček. Mám na rukou puchýře od lopaty. Jsem přesvědčenej, že sněžnej pluh čeká někde za rohem, dokud neproházím příjezdovou cestu.
Hajzl jeden.

25. prosince
Prý Veselé vánoce! Padá pořád víc a víc zasranýho sněhu. Jestli jednou dostanu do ruky toho zkurvysyna, co řídí sněžnej pluh, tak ho nakopu do prdele. Nechápu, proč prostě na tu zasranou silnici nepoužívaj víc soli, aby rozpustila ten sajrajt.

27. prosince
Zase napadl vagón těch bílejch sraček. Už tři dny jsem nevystrčil rypák s výjimkou prohazování příjezdové cesty pokaždé, když projel pluh.
Nakonec i pluh uvázl v závěji a ten ksindl řidič si ještě ke všemu přišel vypůjčit moji lopatu. Řekl jsem mu, že jsem jich už šest zlámal, když sem prohazoval zahrnutou příjezdovku a pak sem do něj mlátil tou sedmou, až se dal na útěk.

28. prosince
Konečně jsem se dostal z baráku. Odstranil jsem z auta to bílý svinstvo a vydal se do obchodu pro nějaké jídlo. Při zpáteční cestě mi vběhl do cesty jelen a už se to nedalo ubrzdit. Mám škodu na autě za 150 tisíc. Ty zkurvený parohatý bestie by měli postřílet. Že ti lovci v sezóně je nevymlátili všechny.

10. března
Odvezl jsem auto do servisu ve městě. Člověk by nevěřil, jak může za jednu zimu zrezivět vod tý debilní soli, co s tím ty hovada sypou silnici.

12. dubna
Odstěhoval jsem se zpátky do Prahy. Teď teprve vidím, jak je to nádherné město. Nechápu, jak někdo může žít v takové prdeli, jako je Šumava!
177
22
25
Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: Vtipy

Příspěvek od PEPAN » 10 úno 2012 13:23

piku, ten 1. případ je do detajlu popsaný jedno video z BOZ co jsme měly na učňáku, já som taky zedník :lol:
umět hledat tak ho najdu :o , je to nářez :D
Nejde!Prostě NNe
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: Vtipy

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 10 úno 2012 16:45

Tady to je, pokud tedy nemáte někdo problém s Hantecem - Bebino alias dopis na pojistovnu:
http://www.youtube.com/watch?v=pcPIIlx-QLY

A kdyby někdo náhodou nevěděl co se stane s vodou v -15 °C, tak na námi všemi oblíbené TV Nova nám to vysvětlí:
http://www.youtube.com/watch?v=LK87xOODkYU
A bude prý hůř... :lol:
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
Uživatelský avatar
67.
Příspěvky: 202
Registrován: 26 dub 2011 08:28
Bydliště: Zlaté Moravce

Re: Vtipy

Příspěvek od 67. » 12 úno 2012 19:51

Toto ma pobavilo.Ešte dodám,že nič nepropagujem,som" apolitický"
Přílohy
Politická hra.jpg
...vzduchovky-optiky-diabolky-streľba...a mnoho iného,čo sem už ale nepatrí...
http://www.risopepi.sk
Uživatelský avatar
Artifex
Moderátor
Příspěvky: 1848
Registrován: 21 lis 2006 00:47
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od Artifex » 14 úno 2012 17:11

Sedi v hospode arab, mexican a anglican.

Arab vyhodi sklenici od piva do vzduchu vytahne kalacha, rozstrili sklenici na kousky a rika; ''U nas mame tolik pisku, ze nemusime pit ze stejne sklinky dvakrat.''

Mexican, ohromeny timto cinem, tez vyhodi prazdnou sklenici, vytahne pistoli rozstrili sklenici a pravi; '' U nas mame tak lacine sklenice, ze nemusime pit dvakrat ze stejne!''

Anglican v klidu dopije sve pivo, prohlidne si sklenici, vyhodi ji do vzduchu, vytahne petactyricitku, zastreli araba a mexicana, chytne sklenici, polozi ji na bar, podiva se na barmana a rika; ''U nas mame tolik imigrantu, ze nemusime s temi stejnymi pit dvakrat.''
Glock 43, HK USP, CZ 27, 45, 50, 52, 75B, 44/81, 82, Derringer GG .45+9mm,
SVD 63, AKS74u, Brno mod. 4, Optima B12, M870
Sa vz. 26, 58, 61, UK 59, UZI, CQ-A1
Slavia 631, Slavia 634+Nikko Stirling 6x40AO, Crossman 1377
Uživatelský avatar
67.
Příspěvky: 202
Registrován: 26 dub 2011 08:28
Bydliště: Zlaté Moravce

Re: Vtipy

Příspěvek od 67. » 16 úno 2012 09:57

Muhammad a Said sú dvaja žobráci v Londýne,ale každý žobre na inej ulici.
Muhammad nosí denne domov 2-3libry,ale Said plný kufor 10librových bankoviek.Muhammadovi to nejde do hlavy a tak sa raz večer doma pýta Saida ako je to možné?
Said:"No a čo máš napísané na tabuľke pri nohách?"
Muhammad:"Som bez práce,mám ženu a šesť detí,pomôžte!"
Said:"Toto tam napíšeš,tak sa nečuduj,že málo nosíš domov!"
Muhammad:"Tak ukáž ty,čo tam máš!"
Said ukáže:"Už mi chýba "LEN 10 LIBIER",aby som sa mohol vrátiť do pakistanu!"
...vzduchovky-optiky-diabolky-streľba...a mnoho iného,čo sem už ale nepatrí...
http://www.risopepi.sk
Uživatelský avatar
Jabberwocky
Příspěvky: 386
Registrován: 13 črc 2010 09:43
Bydliště: Praha

Re: Vtipy

Příspěvek od Jabberwocky » 16 úno 2012 17:28

BSA Lonestar 4,5 mm + NS Nighteater 6-24x56 AG
Slavia 634 4,5 mm + NS Mountmaster 6x40 AO
www.promonarchii.cz
Uživatelský avatar
Jabberwocky
Příspěvky: 386
Registrován: 13 črc 2010 09:43
Bydliště: Praha

Re: Vtipy

Příspěvek od Jabberwocky » 17 úno 2012 22:44

Inspirace na Taktickou větrovku :-D
http://fails.failblog.org/2012/02/15/ep ... rick-fail/
BSA Lonestar 4,5 mm + NS Nighteater 6-24x56 AG
Slavia 634 4,5 mm + NS Mountmaster 6x40 AO
www.promonarchii.cz
Lanius
Příspěvky: 357
Registrován: 26 kvě 2010 16:58

Re: Vtipy

Příspěvek od Lanius » 17 úno 2012 22:50

Sedi v hospode arab, mexican a anglican.

Arab vyhodi sklenici od piva do vzduchu vytahne kalacha, rozstrili sklenici na kousky a rika; ''U nas mame tolik pisku, ze nemusime pit ze stejne sklinky dvakrat.''

Mexican, ohromeny timto cinem, tez vyhodi prazdnou sklenici, vytahne pistoli rozstrili sklenici a pravi; '' U nas mame tak lacine sklenice, ze nemusime pit dvakrat ze stejne!''

Anglican v klidu dopije sve pivo, prohlidne si sklenici, vyhodi ji do vzduchu, vytahne petactyricitku, zastreli araba a mexicana, chytne sklenici, polozi ji na bar, podiva se na barmana a rika; ''U nas mame tolik imigrantu, ze nemusime s temi stejnymi pit dvakrat.''
Rasistické vtipy jsou nejlepší! :D
Odpovědět