Hammerli Hunter Force 900 Combo

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
67.
Příspěvky: 202
Registrován: 26 dub 2011 08:28
Bydliště: Zlaté Moravce

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od 67. » 13 led 2012 16:52

j3nda napísal:"Ty vnitrnosti jsou ala Kalasnikov".
Tak to si ma potešil,lebo kalašnikov je jedna z najkvalitnejšich zbraní na svete,ak nie najkvalitnejšia,teda aspoň originál CCCP. :D Nech tu napíšeme čo chceme,asi to neovplyvní fakt,že je to teraz asi najpredávanejšia vzduchovka,teda po tých,čo stoja 35Eur aj s optikou,ak sa to vôbec optikou dá nazvať,lebo mentalita" našincov"je taká aká je a väčšina pozerá na peniaze,či cenu a nie na kvalitu.
A za žiadnu Sláviu by som ju nevymenil,snáď len za tú čo má jaju79,tá je fajn vytunená,ale to by ma musel fakt dlho ukecávať... :lol:


...vzduchovky-optiky-diabolky-streľba...a mnoho iného,čo sem už ale nepatrí...
http://www.risopepi.sk
peters gekon
Příspěvky: 100
Registrován: 21 lis 2011 16:54

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od peters gekon » 13 led 2012 17:41

Taky jsem se tu dozvěděl že se lidi bojej oprsty ,při nabíjení hammerli. Tak tenhle problém řešim z kolegou a zatim máme jenom na počítači nákres přenosnýho nabíječe ,kterej by měl vypadat takhle :http://gekonlongboard.rajce.idnes.cz/nastenka/#1.jpg
nahoře bude ještě gumová krytka a vespodu kde vylejzá diabolka bude gumová vodící trubička .
blbě se to popisuje ,ale máme to celý vymyšlený ,příští tejden se pustíme do výroby ,pak jsem hodim video jak to šlape :)
jaju.79
Příspěvky: 39
Registrován: 08 úno 2011 09:49
Bydliště: nitriansky kraj

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od jaju.79 » 13 led 2012 17:46

už má niekto aj túto čínu túnenú, mám na mysli dľžku hlavne zo 470 skrátiť ju na nejakých 250-300mm to by bola paráda. 67 nepodrobíme ju tomuto ? :?:
HW 97K Optisan Viper 10x44IRS. AA TX 200 HC Hawke eclipse 6-24x50.
peters gekon
Příspěvky: 100
Registrován: 21 lis 2011 16:54

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od peters gekon » 13 led 2012 21:45

Uživatelský avatar
Annifry
Příspěvky: 288
Registrován: 09 říj 2010 19:18
Bydliště: Przeň

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od Annifry » 13 led 2012 22:03

Nechci tě kazit radost, ale není dobrý dávat bipod u pružinovky na hlaveň.(popř. pod hlaveň) Taky jsem ho tam měl a nebyl jsem schopnej nastřelit. Po přidělání na pažbu bez problémů. Zkus sám.
j3nda
Příspěvky: 69
Registrován: 11 led 2012 20:59

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od j3nda » 13 led 2012 22:07

vim, ze kalach je super zbran, ale od vzduchovky cekam ponekud jine zpracovani
dokud jsem to nerozebral, nemohl jsem skoro nic vytknout a chapu lidi co si ji poridili, take jsem sel po cene a poridil si ji, ale pak jsem to na zaklade zkusenosti z ruznych for prehodnotil a radsi si trosku priplatil
riziku pri prebijeni se da pomerne snadno vyhnout, pokud si ji pri prebijeni druhou rukou drzis natazenou, me spis nakonec odradila nedostupnost nahradnich dilu, respektive to co vse si na ni lidi dodelavaj podomacku aby neustale neodchazelo voditko pruziny, nebyl tam tak humpolackej pist atd...
jenze pak nastal problem co misto toho, levne Gamo ani Hatsan zpracovanim take neni zadna vyhra ikdyz ty vnitrnosti uz nevypadaji zas tak zle, takze zustala v hledacku uz jen Norconia QB78 ci spis 79 ovsem obe je treba v zakladu potunit a je drazsi provoz a trochu okoukana Slavia 634 - tak jsem si nakonec poridil ji, neni s ni problem vystrilet 100000 a vice ran bez nutnosti modelarskych vykonu, jen s beznou udrzou - to zpracovani je skutecne nekde jinde...

stejne tak chapu lidi co si koupi HHF a radi modelari - btw ta kamuflaz a stojanek je super jen tak dal :D

jinak stojanek jsem mel jen takovej plastovej airsoftovej kolicek pod hlaven http://www.colosus.cz/zbrane/operna-dvo ... ove-pusky/ a ponicil jsem si tim pri natahovani lehce pazbu jiz pri letmem dotyku se to otisklo - to drevo se mi zdalo ponekud podivne
peters gekon
Příspěvky: 100
Registrován: 21 lis 2011 16:54

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od peters gekon » 13 led 2012 23:20

Annifry : Tak to nevim ,hned ten den co jsem tam ten bipod namontoval jsem sřílel na 10m a 30m a bezproblému,podobný nástřely jak předtím. Tak uvidíme časem zatim jsem snim odstřílel tak 100 diabolek :P
JSP070
Příspěvky: 48
Registrován: 28 pro 2011 19:30
Bydliště: Trenčín

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od JSP070 » 14 led 2012 09:32

peters gekon píše:Taky jsem se tu dozvěděl že se lidi bojej oprsty ,při nabíjení hammerli. Tak tenhle problém řešim z kolegou a zatim máme jenom na počítači nákres přenosnýho nabíječe ,kterej by měl vypadat takhle :http://gekonlongboard.rajce.idnes.cz/nastenka/#1.jpg
No neviem, olovo je mäkké, podľa mňa by sa tie diabolky v tom nabíjači zdeformovali a zasekávali by sa v ňom. Ale veď vyskúšaj.
A s tými prstami to nie je také horúce. Stalo sa to s Hammerli jedinému človeku a ani nevieme kde bola chyba. Jednoducho páku treba pri nabíjaní držať mierne napätú. Potom nič nemôže zlyhať. Tento systém nabíjania je sám o sebe relatívne nebezpečný v akejkoľvek vzduchovke. A aj Air Arms doporučuje z bezpečnostných dôvodov páku pri nabíjaní držať.
Hämmerli Hunter Force 900 Combo
peters gekon
Příspěvky: 100
Registrován: 21 lis 2011 16:54

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od peters gekon » 14 led 2012 10:02

Viděl jsem v prodejně podobný nabíječ akorát byl ve stylu injekční stříkačky,ale ten do hammerli nedostanu.
http://www.pazba.cz/zbozi/5238/Crosman- ... -4-5mm.htm
a diabolky to nedeformuje. Samozřejmě že tička která tlačí na diabolku bude plastová a přední část nabíječe bude mít plastovou trubičku,tak že skoro stejnej systém.
Ale to ještě uvidíme jestly to bude fungovat, mám rád tuhle zbran a rád vymejšlim nějaký vychytávky,který ti usnadněj
střelbu.
j3nda
Příspěvky: 69
Registrován: 11 led 2012 20:59

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od j3nda » 14 led 2012 10:04

no nejvetsi problem je, ze do navodu k HHF to nikdo nenapsal presto, ze vnitrni zpracovani je horsi a pri opotrebeni mechanizmu spouste to problem jiste bude, driv nebo pozdeji.
takze lide co nectou forum, o moznem problemu a jeho reseni nemaji ani tuseni...
lehce to drzet natazene skutecne nestaci, pac pokud se to nahle uvolni, tak te to tak prekvapi, ze ti ta paka jiste vyleti z ruky, je to lepsi drzet natazene nekde dal nez to cvakne, abys to drzel natazene ty a to cvaknuti byla spis pojistka
JSP070
Příspěvky: 48
Registrován: 28 pro 2011 19:30
Bydliště: Trenčín

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od JSP070 » 14 led 2012 15:16

Samozrejme že nedržať zľahka ale držať tak, aby nebol tlak na poistku. Pekne sa to dá. V návode k HHF sa to nepíše to je pravda. Ale dá to rozum, keď sa človek zamyslí nad tým, kam pchá prsty. A v praxi je to iba teoretický problém na fórach. Keby sa to stávalo tak to tam napíšu. Ale možné to samozrejme je. U Hammerli aj u Air Arms.
Hämmerli Hunter Force 900 Combo
j3nda
Příspěvky: 69
Registrován: 11 led 2012 20:59

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od j3nda » 14 led 2012 16:02

Tohle sice neni od HHF, ale od jine cinske pusky se spodnim natahem s napisem Germany :D
http://www.airguns.pl/porady-sprzet-obcinaczka-palcow
me to jako varovani teda stacilo :|
Uživatelský avatar
markr.5
Příspěvky: 432
Registrován: 02 črc 2011 11:43
Bydliště: 50°12'28.444"N, 15°3'19.858"E

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od markr.5 » 14 led 2012 16:09

jsem rád, že jsem měl v tu chvíli kdy se mi to stalo palec s ukazováčkem v krabičce diabolek a ne mezi pístem a hlavní :!:
CharlitoCZ
Příspěvky: 37
Registrován: 01 pro 2011 12:09
Bydliště: Praha 6

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od CharlitoCZ » 15 led 2012 12:56

Annifry píše:Nechci tě kazit radost, ale není dobrý dávat bipod u pružinovky na hlaveň.(popř. pod hlaveň) Taky jsem ho tam měl a nebyl jsem schopnej nastřelit. Po přidělání na pažbu bez problémů. Zkus sám.
Proč vy v tom měl být problém? Není to to samé, jako když je podložená? (jen se ptám, jsem v tomto oboru nováček a tento způsob se mi líbí)
Hammerli Hunter Force 900 Combo .177, 6x42
Umarex 850 Air Magnum .177
Katran X HP 6,35
Odpovědět