Kulovy ctyrboj

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Greenhorn

Kulový čtyřboj

Příspěvek od Greenhorn » 20 srp 2006 19:14

Střílíte někdo kulový čtyřboj malorážkou nebo kulovnicí?
http://www.myslivost.cz/Upload/Soubory/ ... 3_11_9.doc
U malorážky je tam omezení hmotnosti 3,2 kg. Zajímalo by mě, kolik váží ZKM 456. Šla by použít?
U kulovnice jsem žádný omezení hmotnosti nenašel. Vůbec ty definice zbraní jsou docela volný a umožnují rozdílný výklad.


Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 20 srp 2006 20:17

Jednou jsem si rekl, ze si to strelim na Magnumu s mistnim MS z Prahy 6. Prijel jsem tam abych se dozvedel, ze oni to strili jen z otevrenych miridel. Tak jsem se znechutil a sel jsem si radeji vedle strilet to svoje. Nicmene jsem mel tu cest videt co tam predvadeli :) ... cili dobre ze jsem nestrilel... asi bych je nasral.
Greenhorn

Příspěvek od Greenhorn » 20 srp 2006 20:26

No jo prostě myslivci. U nás v okrese Český Krumlov se to střílí na střelnici ve Vyšším Brodě, ale zas tak moc lidí to nestřílí (asi tak 10), všichni se hrnou na broky. Nicméně optiky se tam můžou používat, jen si nejsem jistej tou hmotností. Viděl jsem tam chlapíka s ZKM 456 a to se mi moc nezdá, protože CZ ZKM 452 Varmint má 3,2 kg a 456ka se mi zdá těžší.
Na soutěži MS si můžou vymyslet pravidla jaký chtěj, ale pokud bys střílel na okrese pod OMS tak tam už musí dodržovat Střelecký řád ČMMJ, a s optikou tě musí nechat střílet. To, že oni jí nemaj je jejich chyba.
mirous
Příspěvky: 28
Registrován: 24 srp 2005 08:11
Bydliště: JM

Příspěvek od mirous » 21 srp 2006 11:01

Optika do zvětšení 6x, je to uveden v řádu.
Aby ses vešel mezi tu lepší polovinu, měl bys
nastřílet aspoň 380 ze 400. I když jak kde.
Greenhorn

Příspěvek od Greenhorn » 21 srp 2006 12:30

Myslim, že nastřílíš 360 a měl bys bejt na bedně. Těch 380 je možná už na vítězství, teda aspoň v okresním kole
Odpovědět