walther p22

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Návštěvník

walther p22

Příspěvek od Návštěvník » 22 kvě 2005 12:42

Prosím o informace a spolehlivosti této zbraně pro "víkendové" střelce, děkuji


Návštěvník

re:walther p22

Příspěvek od Návštěvník » 22 kvě 2005 19:00

Všeobecně nejsou Waltherovy zbraně poslední generace považovány za extra kvalitní. I když já měl několik let P99 a nemohl jsem ji vynachválit.
P22 není moc kvalitní a je minimálně potřeba ji doladit. Myslím, že za podobnou cenu lze pořídit kvalitnější zbraně.
Návštěvník

re:walther p22

Příspěvek od Návštěvník » 23 kvě 2005 10:08

Takže nějaké srovnání např. s Berettou 87 nemá smysl? A uvedl jste, že za cenu p22 by jste pořídil kvalitnější, tak prosím napište jakou. (Nechi pořizovat zbraň, abych ji musel zanést k puškařovi a zaplatit další 2 tisíce), děkuji
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 23 kvě 2005 19:02

Zkuste chvíli pozorovat třeba zdejší burzu a počkejte na nějakého Rugera. Nebo se občas objeví postarší Excessa od Hammerli. Pokud by se objevil sportovní Walther, taky bych neváhal.

Ony malorážky všeobecně jsou relativně levnjší zbraně, ale pokud chcete dobrou zbraň, budete muset investovat.

Už slyším, jak mi tu nadávají, ale i postarší Margolina není špatná (pokud ji chcete jen pro zábavu).
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 27 kvě 2005 09:46

Jestli chcete na "víkendovou" zábavnou střelbu zbraň prakticky zadarmo a netrváte na tom, že musí být samonabíjecí, tak pistole DruLov (nové i ze starší produkce) jsou celkem dobré zbraně za fantastickou cenu (po Svazarmu jich zbyly tisíce a bazary jsou jich díky tomu plné, takže vybrat si není problém). Navíc mají proti nějakému Waltherovi P 22, SigSaureru Mosqiuto a dalším "hračkám", které vznikly reknstrukcí služební pistole na ráži .22 LR tu výhodu, že je použitelná i ke sportovní sřelbě na poměrně slušné úrovni, a navíc vstřelí naprosto cokoli (potože není samonabíjecí).
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 19 čer 2005 15:47

Jenže pane uznejte sám, jak tato zbraň vzhedově působí, prostě je škaredá..
:cry:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 19 čer 2005 18:19

Já koupil Mosquito (Sig) a nemohu si ho vynachválit. Na výcvik služební střelby je dostatečně přesný, cena je přibližně na úrovni P22, zpracování je velmi kvalitní (snad na věky...) a spolehlivost je celkem dobrá (se střelivem, které používám, coč je SB Club a Remington LR 22 HV).
Zdenek

Příspěvek od Zdenek » 19 čer 2005 18:58

P22 je zklamání, slyšel jsem hodně nářků ohledně zádržek a nespolehlivosti při střelbě. Cena se mi zdá také vysoká, já bych na Vašem místě volil Margo a klidně novou zbraň, dá se pořídit už za 5000Kč. (Jsou i tací kosi, co ji prodávají za 5500Kč jetou). Jestli ji budete chtít kupovat, poradím kde.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 20 čer 2005 10:48

Anonymous píše:Jenže pane uznejte sám, jak tato zbraň vzhedově působí, prostě je škaredá..
:cry:
To je fakt a já ho objektivně uznávám, ačkoli jsem na Drulovy docela fanda (i když tak nemusí působit na každého- mně osobně se ta moje docela líbí), nicméně to lze sotva považovat za základní kritérium pro výběr zbraně (já osobně vybírám podle kritérií ráže- kvalita- cena- výrobce a další kritéria; důležitost odpovídá pořadí).
P.S. To místo, kde koupit Margo (nebo Margolinu :?: ) za 5 000 novou by mě docela zajímalo, i když jsem v zásadě Drulovař :lol: .
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 22 čer 2005 00:17

A kde se dá sehnat ten Sig Mosquito? Na inetu jsem bohužel nic nenašel.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 22 čer 2005 09:52

Třeba u firmy Banzai. Momentálně čekají na dodávku z Německa. e-mail: banzai@banzai.cz
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 22 čer 2005 18:50

Jenže já jsem z Brna, tak jestli nevíte o nějakém Jihomoravském dodavateli, děkuji.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 23 čer 2005 07:49

Anonymous píše:Jenže já jsem z Brna, tak jestli nevíte o nějakém Jihomoravském dodavateli, děkuji.
Dodají Vám to za stejnou cenu do spousty prodejen. Třeba do firemní prodejny Alfa-Proj přímo v Brně. To by Vám mohlo stačit.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 24 čer 2005 16:54

Anonymous píše:P.S. To místo, kde koupit Margo (nebo Margolinu :?: ) za 5 000 novou by mě docela zajímalo, i když jsem v zásadě Drulovař :lol: .
Podívejte se na http://www.kozap.cz , tam ji mají za 5140
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 25 čer 2005 19:20

Copak je to za vtipálka, který si pořídil Sauera Mosquito, když ještě není na našem trhu :roll:
Odpovědět